Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 12.06.2008, 08:57

Starożytonść - wojska

Właśnie osiągnąłem tę epokę i mam pytanie: dlaczego są tak słabe wojska??? W poprzedniej epoce spokojnie 8-9 dzieciakami gromiłem jaskinie na 3 lvl, tu z symulatora praktycznie żadną jednostką w takiej samej liczbie nie da rady tego zrobić bez strat lub całkowitej zagłady armii. Trochę to dziwne, skoro wystąpił skok technologiczny :) Generalnie uważam, że te nowe jednostki są po prostu do d.... Owszem, różnorodne są, ale nie chciałbym się nimi bić z typami z "Walki o ogień", bo wstyd przegrać sromotnie a innego rozwiązania po prostu nie ma... :(

-_-<

Nierejestrowany

2

Thursday, 12.06.2008, 09:02

no widzisz trzeba bylo rozbudowac oltarz do 20 lvlu xD to moze bys sie jakos rozbudowal jednostki drugiej eopki maja poniekad niezly def wiec costam jednak maja no ale coz postep technologiczny spowodowal ze ludzie nie byli juz tacy dzicy nie bili sie o swiecace skale tylko zamiast codziennie walczyc na smierc i zycie ot sadzili sobie posag jakiegos boga ;d wg mnie calkiem sprawiedliwie przynajmniej mozna dostac bencki od kogos kto do tej pory byl slabszy ;p a nie kto pierwszy ten lepszy :PP

3

Thursday, 12.06.2008, 09:10

A co myślałeś, że procarzami jaskinię zaliczysz?

Poza tym 2 epoka ma swoje lokacje.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Thursday, 12.06.2008, 09:34

Nie bez powodu dzicy barbarzyncy podbijali wyzej rozwiniete cywilizacje kiedys:p

5

Thursday, 12.06.2008, 09:37

No to jest fakt, ja przeszedlem z oltarzem na 15lvl w stolicy i wiosce i w zasadzie sie teraz zastanawiam czy nie przerwac gry:P
Bo z symulacji wyglada ze nawet dodajac bonusy bohatera i technologie oraz biorac lepsze jednostki niz procarz na 10 mastodontow nie ma uja:/

EDIT: A w tepie przyrostu kamieni szlachetnych to budynek sie raz na pare dni bedzie stawiac...:/

6

Thursday, 12.06.2008, 09:46

No właśnie. Nie chodzi mi o poziom ołtarza i związane z nim bonusy podczas przejścia, ale o samą siłę jednostek... Postęp sam z siebie daje większe możliwości - facet z uzi rozpyka od cholery ciężkozbrojnych rycerzy choćby nie wiem jak silnych (gdyby oczywiście taki trafił w tamte czasy :) ) więc dlaczego nie ma takiego przełożenia na tę grę? O lokacjach dostępnych w 2 epoce to już wolę nie myśleć nawet, skoro z tymi wojskami nie da rady przebić się przez jaskinię!!! Symulacje 2 poziomu lokacji 2 epoki z 10 jednostkami są tragiczne!!! Ehhhh....

7

Thursday, 12.06.2008, 09:58

tamte lokacje są trudniejsze? a jak z badaniami? w prehistorii to słoniki są lipne;p znacznie bardziej opłacają się wilczki;p

8

Thursday, 12.06.2008, 10:24

Przeprowadziłem kilka testów, w sumie zależnie od kombinacji dają sobie radę z dzikusami... zbyt pochopnie może wysunąłem wnioski co do walk między epokowych widocznie :) Sorki...

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 12.06.2008, 10:38

jak dojdziesz do legionistów albo będziesz miał rydwany to zobaczysz jak się sprawa będzie wtedy miała :) ja na razie jeszcze w kamieniu się bawię ale później przejde tak z 15-17 lvl ołtarza w moich wioskach
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

10

Thursday, 12.06.2008, 12:34

Na wewnętrznej alfie zaliczyłam wszystkich oprócz trzech bossów ze starożytności.
Oni są trochę trudniejsi, ale dojdą jeszcze czary i słowa runiczne.

Trzeba pokombinować czym - podpowiem, że najlepsze są formacje mieszane, żadnej lokacji nie zrobi się jednym oddziałem 1 typu jednostek :)
A może się zrobi, ale po paru nieudanych próbach ja zrobiłam mieszanymi ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Thursday, 12.06.2008, 13:17

Z ciekawosci po jakim czasie w ogole doszlas do legionistow?
Bo biorac pod uwage ze wszyscy ze starozytnosci chowaja dobrze kamienie szlachetne to na wlasnym przyroscie nawet gdyby z dwoch wiosek ladowac to masz jakies 35-50/h czyli 1200 dziennie...co nawet jak na rozwoj wioski jednej nie jest jakims zastraszajacym tempem (a sa to optymistyczne obliczenia:) )

12

Thursday, 12.06.2008, 13:32

Aaa, a ty chciałbyś mieć legionistów już teraz? ;)

Patrzysz z perspektywy pierwszych pięciu osób w nowej epoce.
Pionierom nigdy nie jest łatwo :D

Zauważ że na początku serwera każdy kisił te 60 kamienia żeby sobie totem postawić na 2 albo nową kopalnię, a potem przewala się to wiadrami.

Ja przeszłam sobie do starożytności troszkę później, można było sobie pofarmić sąsiadów albo kilku, co wyrwali już do trzeciej epoki ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

13

Thursday, 12.06.2008, 15:39

Co do wojsk w starożytności - zauważ że możesz ich mieć w cholere wiecej. Surówki masz wiecej z wydobycia a jednosci jedza porównywalnie :)

-_-<

Nierejestrowany

14

Thursday, 12.06.2008, 16:39

no cos mi sie zdaje ze masa bedzie wymiatac w starozytnosci xD junglist is massive xDDD

15

Thursday, 12.06.2008, 17:57

a mam takie troche pytanie, czy wojskami starożytności można napadać na te jaskinie z pierwszej epoki? bo jak to będzie z runami, bo za goliata wypadają mi jedne, za gilgamesza drugie a potem bd potrzebne do słowa runicznego i bd ciastko bo sie nie będzie dało zaatakować i sie bd płakać że sie nie nachapało nadmiaru jakichś jednych;p jak to z tym jest?

16

Thursday, 12.06.2008, 21:15

Nie no nie od razu ale szkoda ze nie ma na wiki opisanych jednostek bo teraz zaluje ze nie podciagnalem oltarzy do 20lvl, chociaz przyznam ze gra jak sie ma dwa wojska po 10 mamutow i 4 wladcow robila sie nieco nudna bo obojetnie kogo nie najezdzalem to bylo to zawsze zwykle farmienie bez wyzwania, w najgorszym wypadku sie ze dwa mamutki stracilo a w spizarniach i tak po 4k zapasu wiec to zadem problem:/
Dlatego awansowalem do starozytnosci a tu troche zonk bo wyjdzie ze bedzie kiblowal na 8 lvl i marnowal ekspy przez najblizszy tydzien:(

17

Thursday, 12.06.2008, 23:12

hłe hłe hłe;p no i ostatni będą pierwszymi;p podnoszę sobie ołtarzyki wysoko oj wysoko;) a jakie są tam technologie;p?

18

Thursday, 12.06.2008, 23:17

Jednostek, budynków, kopalń i technologii nie ma opisanych i nie będzie.
Jest to celowo pozostawione graczom do odkrycia.

No cóż i tak to już jest, że ci co trzymają się z tyłu, mogą uczyć się na błędach tych z przodu :D
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

-_-<

Nierejestrowany

19

Thursday, 12.06.2008, 23:19

heh no jak dla kogo pre=testerzy na pewno maja juz wszystko obcykane :< i gdzie tu sprawiedliwosc ?:P.. wracajac do tematu no trzeba ladowac w oltarz skoro tam taka bieda z nedza :PP

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Friday, 13.06.2008, 00:01

Bo ja wiem, zanim podciągniesz sobie ołtarzyki na 20lv, to osoby, które obecnie są w "starożytności" i tak będą przed tobą. Pewnie przynajmniej z tydzień ci to zajmie, a jak dojdziesz to staniesz się miłą farmą dla nich :D
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych