Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Saturday, 12.12.2009, 11:41

Ja myślę, że chociaż w jeden dzień powinno być zniesione ograniczeni wypraw do lokacji. Taki mikołajkowy prezent.(spóźniony, ale zawsze)

22

Saturday, 12.12.2009, 17:42

z całą pewnością tak będzie .Brak limitu wypraw na Lokację zostanie wprowadzony pomiędzy 3.00 a 5.00 w nocy z 24 na 25 grudnia>



co to za 3 budynki w prawym górnym rogu?

23

Saturday, 12.12.2009, 17:46

Ludwisarnia, rusznikarz i skład, a jeśli chodzi Ci o cytadelę to jest to specjalnie zrobione :P
ps. jak skopiować ten obrazek ze strony logowania?

24

Tuesday, 15.12.2009, 12:41

Ah to Ludwisarnia. Nigdy nie wybudowałem takiego cudeńka.Przecież to do niczego nie potrzebne.No chyba, że ktoś jednak buduje działa.


PPM->kopiuj adres obrazka.Nic trudnego.

25

Wednesday, 23.12.2009, 14:02

no nie wiem jak wam ale mi na 6 wypraw wypadł 4 krotnie amulet!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Wednesday, 23.12.2009, 15:05

Ja pier**** jaki szczęściarz !!!
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

27

Wednesday, 23.12.2009, 15:07

A gdzie padł?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Wednesday, 23.12.2009, 15:35

kilka poprawek z TE zajęło nawet kilka dni roboczych modyfikowania systemu i testowania
czuję się zaszczycony, BW Team poświęcił kilka dni roboczych na pracę nad TE :thumbdown:


no nie wiem jak wam ale mi na 6 wypraw wypadł 4 krotnie amulet!
lepiej się pytajcie czy ze slotami ;)
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

29

Wednesday, 23.12.2009, 16:48

Bizu bizu nie równy :D

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Wednesday, 23.12.2009, 18:03

no nie wiem jak wam ale mi na 6 wypraw wypadł 4 krotnie amulet!

No to fajnie ja na 3 wyprawy 2 razy straciłem wojsko a za trzecim na odpoczynek poszedł i hero:p
A gdzie padł?

tez jestem ciekawy 8|
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rumi" (23.12.2009, 18:09)


31

Thursday, 24.12.2009, 00:00

Nie pomysleliście, że to może być ściema? Też mogę napisać, że na 10 wypraw wypadły mi 3 amulety o (2) i (3) ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


32

Thursday, 24.12.2009, 00:05

KC ty lepiej napisz kiedy będa te zapowiadane zmiany i eventy ?? bo juz tyle czekamy ze niektórzy sadza ze to tylko propaganda a zmian wcale nie będzie

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Sunny" (24.12.2009, 00:34)


33

Thursday, 24.12.2009, 00:14

Wiecie jak to lubi mówić Blizzard? "Done when it's done".

Eventy owiane są tajemnicą tak wielką, że nawet sami Admini nie wiedza, kiedy wreszcie zostaną ukończone xD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


34

Thursday, 24.12.2009, 00:19

KC ale to nie SC2 :D

35

Thursday, 24.12.2009, 00:31

Zdecydowanie - ale podobne czasy produkcji :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Thursday, 24.12.2009, 01:09

A ja poproszę na święta o wyrzucenie tego ostrzeżenia (które wygasło już w listopadzie), bo strach spamować, jeszcze się zapomnę i mi ban poleci.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

37

Thursday, 24.12.2009, 05:50

KC ty lepiej napisz kiedy będa te zapowiadane zmiany i eventy ?? bo juz tyle czekamy ze niektórzy sadza ze to tylko propaganda a zmian wcale nie będzie



Nie pomyslales, ze to może być sciema? Tez moge napisac, że juz jutro zostana wprowadzone takie zmiany, ze hoho :D
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Thursday, 24.12.2009, 08:48

znajac zycie na swieta dostaniemy do gry 4 nowe zwoje z 6 no moze z 5 epoki ktorych nikt nie wydropi albo zostawia smaczek ( ktory ma byc niby caly czas ) na evenety :rolleyes:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

39

Thursday, 24.12.2009, 09:52

Nie wiem, czy nie lepiej żyć ciągle nadzieją na zmiany. Bo jeśli wprowadzą kiedyś te osławione eventy mogą one okazać się totalną porażką i będzie zawód na całej linii.

40

Thursday, 24.12.2009, 10:32

a ja tylko chciałem przypomnieć że eventy są zaplanowane na rok 2009 :D który jak wszyscy wiemy się już kończy :S


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Podobne wątki