Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 24.12.2009, 22:42

Historia serwera

Dziś taki dzień zadumy i może dlatego właśnie zdecydowałem się umieścić w końcu ten watek.
Wielu ludzi działa na tym serwerze od samego początku. Myślałem o spisaniu nawet niekoniecznie rozwlekle historii tak od samego początku bety. O powstaniu MW PSD i pierwszego Silver, wojnie z S_A zakończonej banem gandlfa, wojny Sojuszu z Unia Litevską itd. Kiedy powstawały klany które aktywnie zmieniały oblicze gry.
Albo nawet nie całej historii bo to by trochę zajęło, ale może chociaż tych epizodów końców wojen które zmieniały wszystko. Może taki watek wspominkowy po prostu. Spisanie histori ze wszytkimi wątkami to chyba zbyt duży ogrom pracy.
Ale oddaje głos w wasze ręce tych graczy którzy chcą przypomnieć ciekawe wydarzenia :)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 24.12.2009, 22:55

ja osobiście chciałbym zostawić ślad po pierwszym Sabacie
był w nim Tomus, Baldr, Fero, Banko, Xeerxees, fraczek i Commander1tuż po przejściu do 2 epoki
ciekawe czy jego ktoś tu pamięta

i nie zapomnijcie też o drugim

..::Sabat Wymownych::..
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "LaCroix" (24.12.2009, 23:01)


Podobne wątki