Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 14.12.2009, 22:48

Apel o pokój w Wigilię

Nadawca: Apacz<br>
Tytuł wiadomości: wigilia<br>Data wysłania: 2009-12-14 22:12:51
Witam.Zwracam się do Ciebie jako dowódcy sojuszu z propozycja zaprzestania
wszelkich akcji militarnych w wigilie, 24 grudnia w godz. 16-22. Jest to wyjątkowy dzień, na pewno większość graczy będzie ten czas spędzać z rodzinami i nie chciał bym żeby inni wykorzystywali ten czas na ataki.Wiele osób dość mocno zaangażowało się w grę. Nie chciał bym żeby były sytuacje, ze siedząc przy stole z rodzinami, otrzymywali smsy o atakach i zajmowali się takimi pierdołami, zamiast cieszyć się świąteczną atmosfera. Jest wystarczająco dużo czasu na grę, ze moim zdaniem można sobie odpuścić w tym czacie i zająć się tym czym powinno się wtedy zajmować.Apel mój skieruje do wszystkich dowódców sojuszy, a także zaproponuje na forum gry. Z mojej strony mogę zapewnić, ze ode mnie z sojuszu nie będą wychodziły żadne ataki. Mam tez nadzieje ze nikt nie będzie na tyle samotny albo bezmyślny żeby spędzać ten czas przy grze, ale lepiej ustalić takie reguły wcześniej. pozdro

Prośba nie jest moja, ale jak widzicie wyszła od innego klanu. Ja ją już zaakceptowałem i proszę dowódców innych klanów o potwierdzenie akceptacji. Pozdrawiam wszystkich. Czarna_Mamba.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 14.12.2009, 22:56

Chcesz by pokój zapanował w ten dzień na TE ?
Właśnie przybył ... o wymiarach 60x60x60 cm i mówi że zawładnie całym TE.

A teraz spam.

Spytam się dowódcy co on na to :D
Odpowiedź dowódcy jest taka, iż AKCEPTUJEMY !
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Magister" (14.12.2009, 23:19)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 15.12.2009, 19:40

Sabat potwierdza
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

4

Wednesday, 16.12.2009, 10:07

Inwalidzi potwierdzaja a nawet byliby sklonni przedluzyc czas na cale swieta

5

Wednesday, 16.12.2009, 11:04

Apel o pokoj w Wigilie

Witam szacowne grono :)

SSGU potwierdza,jednoczesnie przylaczajac sie do propozycji Tomka (krowa) o przedluzeniu tej nieagresji na cale swieta czyli 24-26 grudzien.

Posimujmy obrzydliwie :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Echidna" (16.12.2009, 11:23)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 16.12.2009, 13:49

jestem za pokojem olimpijskim 24-26 grudnia
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

7

Wednesday, 16.12.2009, 15:20

Załatwię was jak mojego Karpia, ... "z zaskoczenia" :D





Nieobleganie owszem, bo i tak nie ma wojny a nieagresja?, czasami trzeba odejść do stołu, chociażby żeby kuzynowi pokazać ciekawą gierkę :)

8

Wednesday, 16.12.2009, 15:30

No w końcu ktoś ma podobny punkt do widzenia do mnie. Agresja w dzien wigili powinna być zawieszona i owszem z tym sie zgadzam. Ale przez całe święta ?? Zły pomysł.

Możecie sie spodziewać moich odwiedzin :)

9

Wednesday, 16.12.2009, 15:34

K-W bawi się również w Wigilie :D
I-W niech się dogada :)

10

Wednesday, 16.12.2009, 15:57

Możecie sie spodziewać moich odwiedzin

Byle nie w Wigilię. 25-go.

jerzys

Nierejestrowany

11

Wednesday, 16.12.2009, 22:22

Jako lider Czarnej Kompani zaapeluje do moich ludzi o przestrzeganie zakazu oblężeń w czasie Świąt (nie ze wszystkimi mamy pokój).

Sprawę ewentualnych ataków pozostawiam w sercach członków i członkiń moich klanów.
Uważam że narzucanie odgórne wstrzymywania się od atakowania czy wręcz zakaz logowania do TE w Święta (a co ?? Święta to Święta !) uważam za zbędny i szkodliwy.

Świata są wartością samą w sobie i nie trzeba "dorzucać" świętego spokoju w TE.
Wręcz przeciwnie, jeśli ktoś np. mnie zaatakuje w Wigilie wcale na to uwagi nie zwrócę i się nie przejmę.

Nawet mogę podać gdzie wszystkie armie zostawię (chętnym na PW).

Święta ważniejsze.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 22.12.2009, 10:07

Żule też się pod tym podpisują:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

13

Friday, 25.12.2009, 01:00

Sunny

Dziekuje za prezent pod choinke ,zawsze to milo cos dostac :rotfl:


http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5899adf2fe



Moge tylko wspolczuc,ze w taki wieczor,czujesz sie bardzo samotny,jesli siedzisz przy komputerze

Swiateczny poranek powitalam w dobrym nastroju,moge sie czuc zaszczycona,ze z tak wielu graczy wybrales sie w odwiedziny do mnie,poranna kawa miala slodki samk Twojej porazki i coz dodac..... cieszy ,przynajmniej masz pretekst,zeby siedziec teraz przy komputerze i armie odbudowywac :P

Byles bardzo niegrzeczny ,wiec teraz nie wiem czy doczekasz sie Sw. Mikolaja z surka na odbudowe....mozesz dlugo czekac :D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Echidna" (25.12.2009, 01:32)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 25.12.2009, 01:16

z tego co słyszałem DrastiC atakował Mario1205
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

15

Friday, 25.12.2009, 13:28

Samotny sie nie czułem :P kazdy na swoj sposób na spedzanie swiat mnie obzarstwo i gadanie o głupotach nie pociaga.

A prezent prosze bardzo :P już sie buduje drugi :P a surka jest w magazynie i tylko czeka na takie wypadki :P

a pan Sucre niech uważa ze swoimi atakami bo sie może nie miło zaskoczyć miał szczeście ze wybrał nie ta wioske co trzeba a mnie jeszcze na kompie nie było bo odsypiałem swiateczny wieczór

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Sunny" (25.12.2009, 14:37)


16

Friday, 25.12.2009, 23:40

Dziekuje za prezent pod choinke ,zawsze to milo cos dostac :rotfl:


http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5899adf2fe



Moge tylko wspolczuc,ze w taki wieczor,czujesz sie bardzo samotny,jesli siedzisz przy komputerze

Swiateczny poranek powitalam w dobrym nastroju,moge sie czuc zaszczycona,ze z tak wielu graczy wybrales sie w odwiedziny do mnie,poranna kawa miala slodki samk Twojej porazki i coz dodac..... cieszy ,przynajmniej masz pretekst,zeby siedziec teraz przy komputerze i armie odbudowywac :P

Byles bardzo niegrzeczny ,wiec teraz nie wiem czy doczekasz sie Sw. Mikolaja z surka na odbudowe....mozesz dlugo czekac :D



linki trzmamy troche dluzej niz niecale 24h