Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Magdusia

Nierejestrowany

1

Thursday, 29.05.2008, 01:46

Czemu ciagle mi to wyskakuje ?

Nastąpiło wylogowanie z powodu wyczerpania okresu ważności sesji (e1-83.14.255.146(1360)/83.16.245.98).

Kliknij tutaj aby zalogować się ponownie



czy czegos nie mam na komputerze zainstalowanego bo co jakis czas (najczesciej jak biore armie ) wyskakuje mi taki napis i wogole nie moge sobie pograc :(

Westside15

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Gryfino :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 29.05.2008, 07:34

Jakiego masz dostawcę internetu i z jakiej przeglądarki korzystasz? :P

Magdusia

Nierejestrowany

3

Thursday, 29.05.2008, 07:52

IE7

Westside15

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Gryfino :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 29.05.2008, 07:53

IE sssie :P

Spróbuj na innej przeglądarce, opera, firefox i daj znać :)

Magdusia

Początkujący

Postów: 2

Skąd: Hel

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 29.05.2008, 08:06

zmienilam na firefoxa i nadal jak biore wyprawy to mnie wyrzuca
no chyba ze nie wiem jak wysylac bohatera na wyprawy bo wpisuje dowolny kwadrat blisko wioski i poziom 1 i wtedy wyskakuje mi tamten napis i musze sie logowac odnowa
No i to nie dziwne ze tak sie dzieje tylko w zakladce armia i wszelkimi z nia zwiazanymi czynnosciami bo pozatym wszystko dziala poprawnie

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Magdusia" (29.05.2008, 08:17)


6

Thursday, 29.05.2008, 08:21

Wylogowuje Cię bo masz problemy z IP, które ci się cały czas zmienia.

Zobacz na forum BW temat wylogowuje mnie jest w systemie albo w bugach dodany jako ogłoszenie.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Magdusia

Początkujący

Postów: 2

Skąd: Hel

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 29.05.2008, 08:38

znalazlam ale nic nie wyjasnione tylko po jakim czasie admin napisal ze juz powinno dzialac czyli cos jest w systemie gry a nie u mnie :(

8

Thursday, 29.05.2008, 10:40

Skoro u wszystkich działa, a u Ciebie nie tzn. że coś jest nie tak z configiem Twojej sieci. A ten komunikat zawsze występuje gdy zalogowanemu graczowi zmienia się IP na inne.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

KruczoBrązowa

Początkujący

  • "KruczoBrązowa" został zablokowany

Postów: 11

Skąd: Z Twojego Starego

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 12.06.2008, 22:08

, do zamknięcia ?

10

Thursday, 12.06.2008, 22:50

Miewałem to samo co sie potem okazało co jakis czas rozlaczalo mi neta i zmienialo mi IP wiec wina lezy po stronie Uzytkownika a nie serwera

11

Thursday, 12.06.2008, 23:15

u mnie też to jest. wkur... zajace... ale nic odswiezy sie pare razy to leci dalej;p

bng123

Początkujący

Postów: 13

Skąd: Skierniewice

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 13.06.2008, 00:03

Hmm może pewnym rozwiązaniem było by ustawienie przeglądarki tak, żeby łączyła się ze stronami przez serwer proxy? Problem ze zmieniającym się ip by znikł, bo mimo, że zmieniało by się wasze ip, to ze stronką i tak ciągle z tego samego byście się łączyli. Tylko pojawił by się drugi: działało by baaaaaaaaaaardzo wolno. Przynajmniej ja takich utrudnień doznałem przy serwerach proxy. Może jakbyście jakieś dobre znaleźli, to nie było by tak źle. Mi się nie chciało szukać szczerze mówiąc:P

sergo

Trainee

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Friday, 13.06.2008, 01:00

dobre proxy powinno rozwiazac problem z tym ze najczesciej dobre = platne. Jesli nie wiesz co i jak z proxy to spytaj dziadka google on na 100% pomoze.

14

Saturday, 14.06.2008, 14:05

Ja tez mysle sproboj Mozilli.Ja jej uzywam i niemam zadnych problemow^^

//Z pozdrowieniami od Administracji:

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (14.06.2008, 14:47)


Podobne wątki