Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Sunday, 20.12.2009, 14:01

A czy ja mu wytykam ? Tylko pytam się czy ma zamiar coś dodać, po drugie on jest Swistak nie Światak.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

62

Sunday, 20.12.2009, 14:07

powiedział że zrobi więc czekaj cierpliwie.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

63

Sunday, 20.12.2009, 14:10

Powiedzieć nie znaczy uczynić, mógł zapomnieć, ale zakończmy tą dyskusję bo mi Lomnas warna da.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

64

Sunday, 20.12.2009, 17:18

Ja proponuję nauczyć się cierpliwości;) Święta się zbliżają i niektórzy mogą nie mieć czasu na granie jak ty...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

65

Wednesday, 23.12.2009, 20:53

Spokojnie, postaram się znaleźć czas po świętach i coś napisać (mam parę nowych pomysłów :)). Aktualnie niestety nie miałem czasu nawet na grę. No i na pewno nie spocząłem na laurach bo przy okazji pisania tych skryptów pogłębiam swoją wiedzę na temat JS'a, która jest mi bardzo przydatna ;)

Świstak czy Swistak, nie ma różnicy, po prostu nie używam polskich znaków nigdzie, możecie mnie nazywać i tak i tak ;)

66

Wednesday, 23.12.2009, 21:26

A da się napisać skrypt wyszukujący pola :D? jak się da to sam zglebię tajniki i napiszę :D

67

Friday, 25.12.2009, 10:34

A propos skryptu sortującego wiadomości to nie zawsze zaznacza wszystkie :huh:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

68

Friday, 25.12.2009, 22:47

A da się napisać skrypt wyszukujący pola :D? jak się da to sam zglebię tajniki i napiszę :D
Jeżeli masz na myśli wyszukiwanie po nazwie, typie czy po polach do wydobycia, nie da rady, skrypty są wykonywane po twojej stronie i nie mają one dostępu do bazy przez co ten skrypt musiałby sam wszystkie pola zindexować, a przy okazji JS nie zapisuje do pliku nic także musiałoby to być wykonywane na okrągło.

@Pablo123: Można prosić trochę wiecej informacji?

69

Saturday, 26.12.2009, 20:27

np np. mam 48/50 wiadomości
Większość z nich to dajmy na to T-rex 4
to wpisuje "Zakoń"
i daje sortuj powinno zaznaczyć wszystkie wiadomości z tej lokacji a zaznacza tylko ich część
dopiero za 2 lub 3 razem (oczywiście za każdym razem sortuje i kasuje) wszystkie są usunięte :(


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

70

Monday, 28.12.2009, 03:33

Te wiadomości, wszystkie są na jednej stronie czy są rozwalone na kilka stron?

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

71

Monday, 28.12.2009, 06:55

Wiadomości zawsze sa na jednej stronie. Ich max to 50 (dla premium) i mieszczą sie właśnie na jednej.

72

Tuesday, 29.12.2009, 22:05

Dodam jeszcze że mi zaznacza czasami Wiadomości w ogóle nie zawierające nic z wpisanego wyrazu do sortowania O_o
Np zaznaczyłem wyraz do skasowania Wyprawy z loka a zaznaczyło mi wiadomości o oblegu i klanowe ...


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?