Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Sunday, 27.12.2009, 14:51

powinno byc napisane :"w blizej nieokreslonym czasie" reszta jest ok :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Sunday, 27.12.2009, 15:23

Tydzień to pojęcie względne, skąd wiesz że to tydzień kalendarza gregoriańskiego ? Pewnie patrzą pod kalendarzem gdzie tydzień to 60 dni.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

23

Sunday, 27.12.2009, 22:12

Nikt tego nie wie :D

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Monday, 28.12.2009, 10:43

Albo gorzej ... jak ksiądz ...

Co łaska, ale nie mniej niż 500 zł.
O proszę.
-Za ile będą lokacje klanowe ?
-Za 500 zł.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

jerzys

Nierejestrowany

25

Wednesday, 30.12.2009, 13:49

Możecie się spodziewać w przyszłym tygodniu sporych zmian w mechanice gry dotyczących czasu budowy budynków oraz niszczenia wiosek. Oprócz tego pojawi się kilka poprawek w kodzie gry nie związanych z mechaniką. Tylko nie mówcie nikomu :)



JAK DOBRZE, że oparłem się pokusie i nikomu o tym nie mówiłem !


A poważnie, Konradzie, jeśli się coś obiecało i się obietnicy nie dotrzymuje (co każdemu się może zdarzyć) to wypada dwa słowa powiedzieć a nie opadła kurtyna milczenia ...
A dni mijają ...

26

Wednesday, 30.12.2009, 14:05

Możecie się spodziewać w przyszłym tygodniu sporych zmian w mechanice gry dotyczących czasu budowy budynków oraz niszczenia wiosek. Oprócz tego pojawi się kilka poprawek w kodzie gry nie związanych z mechaniką.

Już minął ten zapowiadany tydzień, czy jeszcze nie?

jerzys

Nierejestrowany

27

Wednesday, 30.12.2009, 14:33

W zeszłym tygodniu był obiecany "przyszły tydzień"

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Wednesday, 30.12.2009, 15:12

Co się wam śpieszy ? Dostaniecie i się okaże czymś gdzie można max zdobyć 60 exp a z dropa max kolczuga.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

29

Wednesday, 30.12.2009, 16:01

Kolczuga to już coś. Mam tylko 5 kolczug. Zamienię chętnie 3 maczugi na 1 kolczugę.Mogę dopłacić FEH.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Wednesday, 30.12.2009, 16:43

Dam ci kolczugę za 2 feh i maczugę, drogo idę, przecież kolczuga to rarytas i co lepsze, nie ma slotów ani sufiksa ani prefiksa !
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

31

Wednesday, 30.12.2009, 17:06

A spójrzcie co ja znalazłem na Fenku: Pęknięta Maczuga Złomu
Staty:
Obrażenia własne +100
Szybkość jednostek +200
Wrogi boss +300 hp
Złom w zbrojowni +20/h
Sprzedam za jedyne 10 YRD'ów, ew. za FEH'a, ale wiem, że to rzadkość, więc wątpię czy ktoś mi go zaoferuje.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Wednesday, 30.12.2009, 18:02

Dam 549587435743057438054305774074358435435437954305743543 Feh, mogą być, jeśli ci nie pasuje mogę podwyższyć cenę 4 razy tyle.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Wednesday, 30.12.2009, 23:31

A ja z roboty wróciłem i zaraz warny za spam się posypią... dokładnej liczby nie podaję ale będzie ich kilka;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

34

Saturday, 02.01.2010, 18:03

dla mnie to jest kpina, i to na całego..

przez 2 tygodnie od najsłynniejszej wypowiedzi Konrada nie odezwał się nikt z Administracji, to chyba najlepszy dowód na to jak ta gra jest traktowana

wejście na forum i napisanie posta to max 3 minuty roboty(z przeczytaniem całej strony), a to można zrobić w trakcie przerwy na kawę - chyba, ze stan pracy jest taki sam jak przed 2 tygodniami - czyli "w toku"

35

Saturday, 02.01.2010, 19:42

ja też z żalem to mówie ,ale jeśli nic sensownego nie zostanie wprowadzone w tą gre to też ją zakończe w lutym...dajcie coś co zatrzyma graczy na dłużej (EVENTY KLANOWE!!!!) bo jakoś zbieranie fehów, urów i thorów znudziło mi sie (w 2 epoce...)to taki mały apel z naszej strony-strony graczy,którzy regularnie wykupują PREMIUM...

36

Saturday, 02.01.2010, 22:12

a wystarczyło w międzyczasie wprowadzić jakiś nowy rodzaj itema i by było spoko... ludzie by się zajeli handlem np za wojskowe kalesony :)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Saturday, 02.01.2010, 22:13

to zrobmy strajk i nie placmy premium dopuki evenetow nie zrobia :thumbsup:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Saturday, 02.01.2010, 22:14

To skasują grę i będzie spokój :D
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

39

Sunday, 03.01.2010, 13:26

A poważnie, Konradzie, jeśli się coś obiecało i się obietnicy nie dotrzymuje (co każdemu się może zdarzyć) to wypada dwa słowa powiedzieć a nie opadła kurtyna milczenia ...
A dni mijają ...



Robie to niechetnie, bo staram sie byc wyrozumialy, ale musze sie zgodzic. Nawet w mojej okrytej zla slawa firmie (TPSA), jesli z jakichs powodow nie uda sie dotrzymac jakiegos terminu (bo rozne sytuacje sie zdarzaja), zawsze przepraszamy zainteresowanych i staramy sie wyjasnic przyczyny opoznienia, liczac z kolei na wyrozumialosc klienta/kontracheta. I o ile to mozliwe podajemy kolejny przewidywany termin. Tutaj zapada milczenie, co nienajlepiej swiadczy o traktowaniu nas, jako klientow, przez BWT.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

40

Sunday, 03.01.2010, 15:46

Jak by to była normalna firma to bym im wyje**ł taką reklamacje że ho ho, a tak to muszę poszperać w google jak komuś renomę ( o ile taka istnieje) popsuć z lekka.