Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Thursday, 29.05.2008, 14:54

fajna gra tylko niestety sa czasy gdzie ludzie nie maja czasu na granie po 5 lat w gre zeby cos zyskac, gra niema byc na 2 miesiace ale tez nie na kilka lat, ja w bw gram teraz tylko dla expedycji i pod nie sie rozwijam. i z tego co czytam wiele ludzi placze wlasnie o to, nic zobaczymy jak bedzie
jedno jest pewne kolejny reset konta czeka :)
aha nie dziala "usuń postac"?? bo chce sobie wziasc taka sama xywke postaci

82

Thursday, 29.05.2008, 15:57

Wytłumaczcie mi...

co to jest to w nawiasie obok ilości przeciwników w wiadomosci po bitwie.

avatar img_serduczko ilość (img_kropelka ilosc) | img_czacha ilosc

oraz co to (w tej samej wiadomości) jest na samym dole:
dmg (suma_dmg)
zabitych (suma_zabitych)
celownik (suma) -domyslam się, że to ilość trafień/zranionych przeciwników
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

83

Thursday, 29.05.2008, 16:02

na samym dole po bitwie masz legende

84

Thursday, 29.05.2008, 16:06

byc może masz rację. Ja jeszcze nikogo nie atakowałem.
Przeglądam cudze walki tu na forum
W linkach dla publiki, gdzie każdy może obejrzeć wyniki walki takiej legendy nie widzę :]

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=79baf75704

więc co to jest o co pytałem?
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

85

Thursday, 29.05.2008, 16:07

10 - Jednostki żywe
4 - Jednostki ranne
1 - Jednostki poległe
2 (4) - Liczba wykonanych strzałów w rundzie (łącznie)

100/400 - pozostałe HP jednostek/całkowite HP

50 (100) - Zadane obrażenia w rundzie (łącznie)
3 (5) - Zabito jednostki w rundzie (łącznie)
124 (24) - Jednostka zregenerowała się o ilość HP w rundzie (łącznie)
100 (200) - Wykonane leczenie HP w rundzie (łącznie)

Jednostka atakowała w szarży
Jednostka przeszła z tylnego skrzydła do przedniego

86

Thursday, 29.05.2008, 16:11

w linku nie widac, normalnie jest legenda

87

Thursday, 29.05.2008, 16:18

wnioskuję z tutka, że szamani (ludzie) leczą.
Czy nie było by dobrze, żeby przy kupnie jednostek było napisane jakie właściwości ma dana jednostka.
To samo dotyczy osadników. W tutku jest, że przenoszą surowce, by zając nowy teren, ale w grze nic. W zasadzie jest to jednostka, która kosztuje, ma helfa, pojemność i jest bezużyteczna w walce :]

Mam też jeszcze jedną sugestię.
By dowiedzieć się jaki pancerz ma jednostka trzeba najechać na ikonkę.
Wygodnym by było, gdyby były do tego jeszcze 3 różne ikonki, zamiast jednej. (tak, żeby na pierwszy rzut oka bylo widać jaki pancerz ma jednostka)
Pozdrawiam :]
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

88

Thursday, 29.05.2008, 16:26

Początek trudny trochę. Coś by się tu przydało zrobić. Przez to mnóstwo kont jest kasowanych i odnawianych. Może trochę silniejszy bohater, albo więcej punktów rozwoju na start. Jak dla mnie wyższa trudność to niższa miodność. Ale gra jest bardzo dobra. Zawiera w sobie kilka gatunków gier, a przy tym jest tu wszystko to co gracze lubią najbardziej. Zdaje się, że nasz team BW z niejednego pieca chleb jadł :)
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc, że masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.
I to wiedz ziemski wędrowcze, że twoje złe czyny są złe nie tylko dlatego, że szkodzą innym ludziom, ale są złe przede wszystkim dlatego, że najbardziej szkodzą tobie.

89

Thursday, 29.05.2008, 16:40

zgadza sie z commander1 ze "wyższa trudność to niższa miodność" bo co to za zabawa patrzec jak buduja sie budynki, zabawa jest wtedy jak moge isc na expedycje :) zdobywac doswiadczenie, ekwipunek, wtedy z checia zaplace te pare złotych za konto premium, popatrzcie na bw ile jest tam kont premium

90

Thursday, 29.05.2008, 16:41

Ogólnie gra do łatwych nie należy to nie to co BW kliknąć wyprawkę i git :P a wiele decyzji ma swoje skutki dalej.
Nabijam posty aby wyglądało że coś o tej grze wiem :P

I czytać tutka !!!

91

Thursday, 29.05.2008, 16:45

ale jazda będzie jak epoka się zmieni.. co da napadanie jakiś barbarzyńców jak mineralki nieużyteczne będą..chyba że na sprzedaż:P ale na co hihi ... no nie wszystkie chyba.. ale ok doczytam może słówko mi uciekło:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ExpPL" (29.05.2008, 17:00)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

92

Thursday, 29.05.2008, 16:46

commander1, zależy czy ktoś lubi grać na cheatach, gra dla zabicia czasu, czy lubi odczuwać jakąś satysfakcję grając w grę. Myślę że gra wcale nie jest dużo trudniejsza od BW.

ExpPL, będą, przeczytaj tutorial ;>

Ps. Kliknijcie na numer wersji w grze, zmiana powinna wam ułatwić decydowanie do której lokacji kiedy iść ;)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

93

Thursday, 29.05.2008, 16:48

nie spiesz sie tak bo gra Ci się może znudzić zanim epokę zmienisz co do takowania słabszej epoki przez lepszy dostaną odpowiednio przerobione surowce i Ciebie tyczy sie o samo :P
Nabijam posty aby wyglądało że coś o tej grze wiem :P

I czytać tutka !!!

94

Thursday, 29.05.2008, 16:50

Czy ja wiem... na pierwszy rzut oka tak, ale w gruncie rzeczy nie taki diabeł straszny. Później będzie niezła jazda.
są lokacje specjalne, które są czymś podobnym do wypraw z BW, można atakować innych graczy, a domyślam się, że będzie jeszcze masa innego stafu do podziałania.

Musze jednak przyznać, że koszty kopalni faktycznie są przegięte. Do zrobienia jednostki musze mieć 3lv. kopalni. 1lv daje mi 10 surowca, a 2lv daje mi dodatkowy 1surowca za ciężką kasę! Przecież to się nie zwróci za chiny!
No ludzie... 5 dodatkowych... ale nie 1! A za co kupię pozostałe budynki, jednostki... itemy i inne badziewia?

Nie podoba mi się, że tylny rząd nie jest wykorzystywany. Jak dla mnie, jak wstawię na tyły "MIOTACZY kamieni" to powinni oni atakować. Nie wiedziałem, że żeby rzucić w kogoś kamieniem, trzeba wdać się z nim w bezpośrednie starcie :/
No i rzucający kamieniami mogliby mieć chociaż mały atak na latających... bez jaj..
Latającego bohatera może zaatakować TYLKO bohater, a bohatera nielatającego może zatłuc byle kto. Troche to nie fair w moim odczuciu dla tych, którzy chcieliby wybrać inną drogę rozwoju dla bohatera.

Dodatkowo:

Na tym terenie możesz zbudować łącznie:

Strumień: 5 [50]
Jaskinia: 4 [20]

Liczba pól pozwalających na wydobycie: 9

Ta informacja nie wlicza wyższych poziomów kopalni (da się to obliczyć, bo do wyższych poziomów jest potrzebny odpowiedni lvl. totemu.)
Czyli jeśli mam totem lvl.2 to powinno się wyświetlić:
[55]
[24]
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Jifer" (29.05.2008, 16:58)


95

Thursday, 29.05.2008, 17:00

Cytat

Musze jednak przyznać, że koszty kopalni faktycznie są przegięte. Do zrobienia jednostki musze mieć 3lv. kopalni. 1lv daje mi 10 surowca, a 2lv daje mi dodatkowy 1surowca za ciężką kasę! Przecież to się nie zwróci za chiny!
No ludzie... 5 dodatkowych... ale nie 1! A za co kupię pozostałe budynki, jednostki... itemy i inne badziewia?
O kosztach to już w zamkniętej alfie marudziliśmy trochę i nie wiele to dało :P a Te wzrosty z czasem są większe a czasem nawet nic nie wzrasta. W TE niema sie co nastawiać że będziesz miał armie liczone w setkach to troche inaczej tu wyglada :P

Cytat

Nie podoba mi się, że tylny rząd nie jest wykorzystywany. Jak dla mnie, jak wstawię na tyły "MIOTACZY kamieni" to powinni oni atakować. Nie wiedziałem, że żeby rzucić w kogoś kamieniem, trzeba wdać się z nim w bezpośrednie starcie :/
Idea tylnego rzędu to jednostki leczące i schronienie dla hero a z tymi miotaczami to faktycznie troszkę dziwnie.


EDIT:

Cytat

Na tym terenie możesz zbudować łącznie:

Strumień: 5 [50]
Jaskinia: 4 [20]

Liczba pól pozwalających na wydobycie: 9
To znaczy że jak postawisz 5 strumieni i 4 jaskinie na 1 lvl to wydobycie Ci wzrośnie o tyle jednostek jak będzie na kolejnym lvl musisz sam dojść informacj ta też przyda się Ci jak będziesz terenu pod nową wioche szukał abyś nie musiał rozpoznawać terenu i liczyć ile jakich kopalni postawisz.
Nabijam posty aby wyglądało że coś o tej grze wiem :P

I czytać tutka !!!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Artanis" (29.05.2008, 17:05)


96

Thursday, 29.05.2008, 17:03

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=8147d362d4

ale ja mam szczęście akurat max przeciwników :/ 3 tygrysy i 7 niedzwiedzi :cursing:

kkh

Nierejestrowany

97

Thursday, 29.05.2008, 17:06

sd

witam
wszyscy piszą ze to dopiero server testowy, wiec mam pytanie... czy potem zniknie ten server i pojawi się nowy? czy nadal bedzie mozna grać na mezopotamia alfa?

98

Thursday, 29.05.2008, 17:08

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=8147d362d4

ale ja mam szczęście akurat max przeciwników :/ 3 tygrysy i 7 niedzwiedzi :cursing:
nawet jak by min. było nie dał byś za bardzo rady do lokalki trzeba z wojem iść :P
Nabijam posty aby wyglądało że coś o tej grze wiem :P

I czytać tutka !!!

Darius

Nierejestrowany

99

Thursday, 29.05.2008, 17:20

a mnie sie tak prawie udało;p


100

Thursday, 29.05.2008, 18:05

cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość
cierpliwość cierpliwość
cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość

=========================================================
Fajnie tylko że ja nie mogę atakować bo nadal nie mam latania:/ Czekam na funkcje resetowanie bohatera lev1:/
=========================================================
pozdro GM

cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość
cierpliwość cierpliwość
cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość