Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 05.01.2010, 03:53

Szanowna Administracjo

Konrad zamknal temat obiecujac kolejne zmiany w tym tygodniu,obruszajac sie ,ze tez jestescie ludzmi i macie swoje zycie prywatne,a MY to co? nie mamy rodzin? na tym serwerze nie gra sama mlodziez za ktora wiekszosc prac swiatecznych odwalaja rodzice.

Kazdy z nas by zrozumial sytuacje gdybyscie troche powazniej nas uzytkownikow tej gry traktowli, jak zywych LUDZI ,a nie jak przedmioty martwe-wirtualni to moga sobie plumkac do woli co Was tam to obchodzi.Dacie po banie,warnie i uwazacie ,ze sprawa zalatwiona .

Wystarczyla notatka,z informacja ,ze sa swieta ,bedzie opoznienie,nie daliscie rady sie wyrobic,dla rodzin tez sie czas nalezy.

Teraz troche zalu do Was !
1. Nie stac Was bylo nawet na zlozenie zyczen swiatecznych i noworocznych nam - tez duzo czasu zajmuje?
2.W ubiegle swieta byly "balwanki" zamiast lokacji -moze i glupie,ale docenilismy,ze chcecie nam zrobic frajde-w tym roku? figa z makiem,pewnie nie zasluzylismy sobie.
3.Zacznijcie nas traktowac powaznie a nie jak bande gownazeri to mniej goryczy bedziemy przelewac na tym forum.


Pozdrawiam - Malinka......pewnie dostane bana ...warna ...Feh i UR na lokacjach ( jak zdecyduje sie dalej grac )

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Echidna" (05.01.2010, 07:53)


jerzys

Nierejestrowany

2

Tuesday, 05.01.2010, 08:46

Malinko, z serca mi to wyjęłaś.

Z tym, że ja bym tego tak ładnie nie napisał.

Nie sądzę, żeby to cokolwiek dało (pierwsza zasada każdego Admina - nigdy nie przyznawać się do błędu).

3

Tuesday, 05.01.2010, 10:24

Ja pod tym się podpisuje , średnia wieku graczy tu to około 28-30 lat, wiec każdy ma swoje obowiązki, zarówno w domu jak i pracy.

I byście może też nas nie traktowali po macoszemu, bo dla niektórych jest TE oderwaniem od rzeczywistości na chwilę czy zabiciem nudy w wolnym czasie. Ja już położyłem krzyżyk na tej grze i nie wiem co by musiało wydarzyć żeby mi zapał wrócił.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 05.01.2010, 11:40

Nie było to oficjalne ogłoszenie, że będzie patch, tylko luźne stwierdzenie gdzieś w środku tematu, że trwają prace i patch zostanie skończony w przyszłym tygodniu. Tak się niestety nie stało. Może i nie napisanie komunikatu w temacie było błędem w sztuce ale wchodzimy tu w lekką przesadę, bo zamiast pamiętać o wszystkim co dotyczy developingu gry musiałbym pamiętać, gdzie co napisałem tydzień temu i wszystko sprostowywać.
Co do życzeń - naprawdę zrobiłoby to wielką różnicę i uczyniło Twoje życie piękniejszym, gdybyś zobaczył w grze napis "Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt BN i NR"? Myślałem, że życzenia nie są obowiązkiem, którego można się od kogoś domagać.

Co do ostatniego punktu - traktujemy was poważnie. Ale nie oczekujcie od nas live supportu jak od firmy, która zatrudnia 500 osób i ma obroty kilkaset mln rocznie. Moglibyśmy zatrudnić speca od "pi aru", który codziennie pisałby Wam ładne słówka i odpowiadał rozwlekle na każde pytanie, ale wtedy cena premium nie byłaby tak niska jak obecnie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 05.01.2010, 11:53

bo zamiast pamiętać o wszystkim co dotyczy developingu gry musiałbym pamiętać, gdzie co napisałem tydzień temu i wszystko sprostowywać.
no bo tyle tyle tych wypowiedzi było przez ostatni miesiąc, może gdyby zajrzeć na forum to by się dało zauważyć jaka poszła fama za tą wypowiedzią
Myślałem, że życzenia nie są obowiązkiem, którego można się od kogoś domagać.
są kurtuazją, której może i nie można wymagać, ale można oceniać ich brak, a z Malinką ciężko się nie zgodzić
Co do ostatniego punktu - traktujemy was poważnie.
słowa, słowa, słowa ...


:thumbdown:
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 05.01.2010, 12:50

1. Administrator zawsze ma rację.
2. Jeśli nie ma racji patrz punkt 1.


I wiesz co powiem Konrad ? Jak już obiecałeś to ... . Zróbcie jak najszybciej tego patcha, DOBREGO patcha i może niektórzy zapomną o sprawie.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

jerzys

Nierejestrowany

7

Tuesday, 05.01.2010, 12:59

Mam pomysł.

Wyjaśnienia Konrada mi osobiście odpowiadają , dajmy już spokój tematowi.

Niech BW Team skupi się na pracy w tym tygodniu żeby potem nie było że ich zaspamowaliśmy i kolejny obślizg ...

8

Tuesday, 05.01.2010, 13:13

Szanowny Konradzie mnie Rodzice nauczyli odpowiedzialnosci za wlasne slowa i czyny a takze otrzymalam dobre wychowanie :)
Odpowiadamy za slowa wypowiadane do drugiej osoby a co dopiero za slowa pisane ,jak szwankuje pamiec naszej kochanej aministracji podpowiem bezinteresownie,prosze sie zwrocic do gracza Czarana_Mamba jest specjalista lekarzem,darmowo podpowie jakie srodki na poprawe pamieci nalezy brac .

Do dobrego tonu nalezy zlozenie zyczen w tak szczegolne swieta,przeciez nie mowie,ze masz pamietac nasze daty urodzin..... ( a moze sie doczekam 31 styczen 1959r,jak widac calkiem mozliwe ,ze dzieli nas roznica 1 pokolenia ),ale szacunek dla klienta nalezy sie kazdemu ,bywasz klientem w sklepie,restauracji gdziekolwiek i milo zapewne jest gdy ekspedientka jak odchodzisz od kasy zyczy Ci wesolych swiat oraz szczescia w Nwym Roku.Pewnie sie czepiam ,ale tez chcialabym byc potraktowana jak klient i czlowiek :)


pozdrawiam Malinka

9

Tuesday, 05.01.2010, 14:17

Cytat

... bywasz klientem w sklepie,restauracji gdziekolwiek i milo zapewne jest gdy ekspedientka jak odchodzisz od kasy zyczy Ci wesolych swiat oraz szczescia w Nwym Roku.Pewnie sie czepiam ,ale tez chcialabym byc potraktowana jak klient i czlowiek :)
Ja się trochę czepne, życzenia życzeniami ale jeśli ktoś ma mi je składać wymuszone przez kogoś albo sytuacje to ja już podziękuje.

P.S.

Dziękuje za życzenia od wszystkich graczy, sądzę że nie wymuszone :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DrastiC" (05.01.2010, 15:38)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 05.01.2010, 14:39

Ja mam dokładnie takie same odczucia jak DrastiC. Zawsze zastanawiałem się, czemu co roku ludzie z uporem maniaka kopiują wierszyk z internetu i wysyłają masowo do wszystkich w kontaktach, bo mnie to zawsze raziło. Ale teraz już widzę, że niektórzy po prostu tego potrzebują :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Tuesday, 05.01.2010, 16:01

ja osobiście też nie lubie sztucznych życzen,które ktoś na siłe składa-napewno wtedy nie są szczere...podobnie wierszyków i życzeń przez smsy...ale lubie prezenty :) eventy bedą najlepszym z Waszej strony...

12

Wednesday, 06.01.2010, 16:47

jeśli chodzi o listę żali są moim zdaniem jak najbardziej na miejscu. nie chce nikogo pouczać ale lepiej się człowiek czuje jak słysz "przepraszam nie zdążymy" (w domyśle obiecane zmiany), co prawda nie był podany konkretny termin wprowadzenia zmian ale faktem jest że daliście graczom nadzieje na jakiekolwiek zmiany. sam pracuje w branży gdzie wywiązywanie się z terminów jest skarbem a rzucanie nieprzemyślanych wypowiedzi typu za tydzień będzie w moim zawodzie jest traktowane jak umowa słowna która też zobowiązuje. Dlatego jak nie jestem w stanie stwierdzić kiedy jakieś zadanie będzie wykonane używam określenia typu "za mniej więcej tydzień ale nie jestem pewny" i takie słowa od razu odbiera się z marginesem poślizgu i nikt nie ma pretensji że coś się opóźnia. waszym błędem było trwanie w przekonaniu że dacie rade i dlatego wielu a nawet większość jak nie wszyscy gracze zostali zniechęceni i zniesmaczeni grą... i dlatego też Prop wyszedł z taką a nie inną decyzją co do naszego klanu...
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

13

Wednesday, 06.01.2010, 19:07

I lekcja na przyszlosc: gracze to tez ludzie, ktorym naleza sie przeprosiny i wyjasnienia w przypadku niepowodzenia :)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.