Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 05.01.2010, 19:00

Szukam zbawiciela :]

Jako, że ta gra jest jawnie niesprawiedliwa ;] Musze liczyc na pomoc jakiegoś silnego gracza.

Sytaucja wyglada tak. Jestem w klanie o średniej sile na T2, z takimi klanami z top 4 szans nie mamy zadnych. Mamy jedna wojnę z klanem który jest w naszym zasięgu. Zaczeło się od tego, że próbowali zabrać mi wioskę, co im się nie udało. W odpowiedzi ja przejąłem jakiś czas później wioskę jednemu z ich graczy (głownie dzięki temu, że przestał grać). Od tego momentu zaczeły się oblężenia, w których my głównie tracimy wioski, ale mieliśmy jakieś tam szanse na obronę.

Do dzisiaj. Wynajeli sobie (nawet w opisie ten gracz ma, że jest do wynajęcia...pewnie za 20 srebrników ) gracza z najlepszego klanu. Dla nas to oznacza koniec gry, bo tutaj nie ma podziału na słabszych (krócej grających) i lepszych graczy.

I to pojawia się ostatni krzyk ratunku: czy jest jakiś gracz z T2 który uratuje nas przed zagładą? Na pewno zdobędzie doświadczenie i będzie wiedział, że stoi po stronie słabszych. Jest tu jakiś dobry samarytanin uzbrojony po zęby ;]

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 05.01.2010, 19:08

Epoki?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

3

Tuesday, 05.01.2010, 19:13

Epoka 3. Gosc ma 4 wioski na 5 poziomie. My siedzimy tez w 3 epoce, ale na samym poczatku.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 05.01.2010, 19:17

Pisalem Ci na PW i po cos sie pchal do 3 :P

Pomoc bym pomogl ale sa 2 czynniki 1 klan z ktorym walczycie mam sojusz z przywodca a 2 walczycie z gosciem odemnie z klanu wiec znow :thumbdown:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Tuesday, 05.01.2010, 19:30

Jak z Twojego klanu jak u nich jest ;] Ok, rozumiem. Pozostanie w 2 epoce tez nic nie dawało.

Tak jak juz pisalem kiedys ta gra jest mega nie wyważona: teraz moge patrzeć jak gość będzie palil wioske po wiosce i nikt go nawet nie ryśnie bo on zaczął grać pół roku wcześniej a palenie wiosek słabszych to przecież tyle punktów. Mam nadzieję, że czytają to twórcy gry i coś w przyszłości zmienią. Dla mnie to przynajmniej powód żeby zakończyć grę bo siedzenie co chwile w robocie i patrzenie czy jakaś armia nie idzie to chyba chore ;]

6

Tuesday, 05.01.2010, 20:44

Panie Sir Jacol pierwszy raz jak dlugo gram w TE spotykam sie aby ktos przyszedl z takim czyms na forum,sami pokazaliscie agresje w naszym kierunku a teraz sie zalisz?? Gracz o ktorym wspominasz ze przyszedl nam z pomoca wcale po to glownie nie przyszedl sami dobrze wiecie ze i tak dawalismy wam rade (3:0 w wioskach dla nas) Chyba logiczne ze chce expa nalapac...Pujdzia zaraz propozycja do twojego szefa zobaczymy co powie
WRÓCIŁEM:)

7

Tuesday, 05.01.2010, 21:02

a ja myslalem ze na t2 zamarlo zycie ;)

wrzuc jakies linki z oblegow i atakow na oblegajacych

8

Tuesday, 05.01.2010, 21:17

Nie ma juz linkow niestety ale na T2 nie zamarlo zycie tam dopiero jest prawdziwy czas wojny:)
WRÓCIŁEM:)

9

Tuesday, 05.01.2010, 21:18

Ta wojna to nic ciekawego. Zaczelo sie jak wiekszosc z mojego klanu byla w 2 epoce. Wtedy Tomek88 probował przejąć moją wioskę ale mu nie wyszło (zresztą nie była to pierwsza jego próba). Po jakimś czasie ja zacząłem oblegać wioske ich gracza który został później wyrzucony z klanu (chyba przestał grać). I tak nas oblegali bez skutku do momentu jak nie przeszliśmy wszyscy na raz do 3 epoki a u nich zostałą większość w drugiej. (meeegaa błąd)

Uzyskali przewagę i spalili nam kilka wiosek, ale to wioski z początku epoki max 40 halabardów. Co prawda mieliśmy cięzko ale była szansa obrony. Ostatnio jednak przyjeli gracza z PSD, jednego z najlepszych. Więc silniejszy klan stał się dla nas walcem, mogą sobie palić nasze wioski jak chcą.

Do momentu kiedy walczą klany mniej więcej tak jak my bez tego najemnika, było ok. Myślałem, że jedyną szansą jest znalezienie gracza który wyrówna szanse ale jak tu kogoś znaleźć jak najdłużej grający gracze są w jednym klanie albo mają sojusz z klanem nr 2. Ktoś w ogóle mysłał projektując tą gre, że inni gracze mogą dołaczyć póżniej i chcą walczyć w swojej okolicy? Jakbyśmy startowali jednocześnie to ok, ale tak to bez sensu.

10

Tuesday, 05.01.2010, 21:41

A jednak musze jeszscze cos dodac:)Spiryt ja nie szczyce sie tym ile wiosek zdobylismy tylko wyjasniam ze gracz do nas nie przyszedl bo przegrywamy czy cos...I jeszcze jedno stwierdziles ze sobie slabo radzimy...buahahahaha naprawde mistrzu wy jestescie najlepsi, Fakt nie ma to jak opinia eksperta Spiryta
WRÓCIŁEM:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Tomek_88" (05.01.2010, 23:01)


jerzys

Nierejestrowany

11

Wednesday, 06.01.2010, 09:44

Ty , Tomek , a na t1 grasz moze jeszcze ? kilka niezaplaconych rachunkow trzymam dla Ciebie w szufladzie ...

12

Wednesday, 06.01.2010, 11:06

Oooo Jerzys:) Gram ale jest zbyt ryzykowne abym ci tu powiedzial kim jestem:)Wiesz duzo ludzi ze tak sie wyraze chcialo by mnie dopasc:)choc ty niemialbys ze mna najmniejszych szans:) a sam nawet niewiesz jak blisko ciebie jestem ale jak zrobie juz cytadele na 24 poziom to napewno cie do siebie zaprosze bo wtedy nie bede mial obaw:) Pozdro stary kolego:)
WRÓCIŁEM:)

jerzys

Nierejestrowany

13

Wednesday, 06.01.2010, 12:22

powiedz tylko mi, na PW :)

ostatnio jak grales na waterfaxie dowiedzialem sie dopiero jak Ci stolica zostala ...

daj mi jakies fory :)

14

Wednesday, 06.01.2010, 12:25

czemu na PW? Ja też chcę poznać nowy nick koleżki.Śmiało Tomuś.

15

Wednesday, 06.01.2010, 12:53

Sir Jacol, pozwól że się wypowiem :>
Otóż pewnie i wiadomo, że to ja jestem owym najemnikiem. Opłaty za to nie pobieram, bo i nie zgodne z regulaminem gry, a czerpię wyłącznie zabawę i licze na expa ;)
Nudziło mi się zwyczajnie, a nasi wrogowie pouciekali do wyższych epok :(
Tyż myślałem, że na T2 umarło wsyćko, ale jak się okazuje, każdy nawet mniejszy klanik toczy jakąś wojenkę ;)
Coraz więcej ludzi w 3ej epoce, nawet się już farm narobiło.
Jeśli dla Was to oznacza koniec gry, to szkoda dla Was, bo za jakieś 2-3 miesiące jak się 3cia epoka porozwija, to dopiero będzie zabawa ;)
Zawsze uważałem, że 3cia ma największy potencjał i tu naprawdę nazwa Czas Wojny się w pełni sprawdza ;)
I o ile na T1 skaczę w epokach, o tyle na T2 tego błędu już nie popełnię, bo im wyżej tym nudniej ;)

Głowa do góry, w tej grze role się często odwracają i odbudować się da ;)

Aha, pozwolę sobie dodać, że włąsnie w tej grze start później nie oznacza przegrywania :> Patrz: BC na T1. Siłę stanowi 3cia epoka, o którą łatwo i tanio.
Notabene moje konto na T2 stało 3 miesiące bez użycia ;)

16

Wednesday, 06.01.2010, 13:37

Jerzys otrzasnij sie na Watherwaxie nigdy nie bylem na stolicy zawsze mialem choc jedna wies,Widze ze czarna mamba dalej wyzej s.a niz d..e ma...
WRÓCIŁEM:)

17

Wednesday, 06.01.2010, 13:39

Jak już Ci się nudziło to mogłeś pomóc słabszym a nie tym co palą nam ciągle wioski. Spalili nam już 3, zaraz będzie 4 z Toba spalą nam wszystkie. Ale jeśli myślisz, że nabijesz sobie doświadczenie to się grubo mylisz, żadna nasza armia nie będzie Ci nabijać exp w misjach samobójczych. Jak Cię bawi palenie to proszę bardzo.

W sumie to chciałem skończyć grę ale chyba jeszcze trochę się pomęczę, w końcu Ci się znudzi i sobie od nich pójdziesz. Już dwa klany się rozpadły po tym jak Tomek88 próbował przejąć mi wioskę a my odpowiedzieliśmy na agresje. Rozpadnie się ten. Pewnie pójdzie na kolanach do PSD.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Wednesday, 06.01.2010, 14:16

tak bagusny(sw wacek) idzie na okres blisko 2 tygodni taka mala podpowiedz z mojej strony

przywodcy MM proponowalem kiedys miejsce w psd ale odmowil wiec sam sobie odpowiedz :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

19

Wednesday, 06.01.2010, 14:39

Sir jacol to nie my pojdziemy na kolanach do PSD tylko ty przyjdziesz do nas tak jak przyszles tu na forum :) " w końcu Ci się znudzi i sobie od nich pójdziesz" To co jak pojdzie to nas zjedziecie czy jak to bedzie?:)Aha a klan sie rozpadl przez nieaktywnosc graczy a nie jak ty to myslisz bo nie zabralismy ci wiochy naprawde zastanow sie co piszesz
WRÓCIŁEM:)

20

Wednesday, 06.01.2010, 15:04

przyszles
to jest kwintesencja Twoich wypowiedzi ;) a, że czytałem większośc twoich postow, mam wyrobione pewne zdanie na twoj temat, za wyrazenie ktorego dostalbym co najmniej warna ;)
tez chetnie sie dowiem kim jestes na T1 ;)