Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Saturday, 09.01.2010, 21:26

to zrobmy zakaz burzenia konsulatu w czasie oblegu i 24h po zakonczeniu
Pozostaje jeszcze jedna możliwość: gracz spodziewa się oblężenia i burzy konsulat profilaktycznie przed oblężeniem. I znowu mamy sytuacje w kółko macieju.
dlatego proponuje burzenie ambasaby na takiej samej zasadzie jak sejm

xsummerx:
to koles musi was naprawde nie lubic, na T1 naloty to ostatecznośc - dlatego tak bardzo walczymy o wojsko naziemne, myśle, ze i Wam nie wyszłoby na złe, gdyby 5 epoka mogla zaatakowac na ziemii

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

82

Saturday, 09.01.2010, 21:44

Czemu nie można po prostu usunąć możliwości burzenia konsulatu?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

83

Sunday, 10.01.2010, 15:12

no więc dziś na T2 doszlo do paranoi wymyslonej przez adminów
gracz A załozył obleg na gracza B
gracz B zburzył konsulat i przegrał obleg
jednak w tej samej sekundzie gracz B złożył obleg zwrotny na gracza A,na wioske w której sam zburzył konsulat

a teraz kilka pytań:
po co oblegać skoro wioske bankowo się straci ?
gdzie jest teraz sens wojen i oblegów ?

no i najwżniejsze:
czyj chory umysł wymyślił możliwość natychmiastowej kontry z oblegiem? :cursing:
tylko mi nie mówcie,że administracja wyszła na wprost oczekiwaniom i prośbom graczy,pokarzcie mi choć jeden post mówiący o takiej możliwości
obawiam się ,że na ten pomysł wpadnięta na Sylwestra i to tuż przed końcem imprezy
aktualnie sprawa wyglada tak,że gre wojenną zamieniono w simsy chcąc się ochronić przed odejściem ludzi spowodowanym paleniem wioch
rezultat: ja i kilka osób ( nie z mojego klanu) rozważamy zakończenie grania,
nie wykupie premium aby budować domki
AKUMA

84

Sunday, 10.01.2010, 15:33

"gre wojenną zamieniono w simsy chcąc się ochronić przed odejściem ludzi spowodowanym paleniem wioch
rezultat: ja i kilka osób ( nie z mojego klanu) rozważamy zakończenie grania,"

czyli rezultat osiągnięto?

już nie będzie palenia w 1 sek czegoś co się buduje tygodniami, mało tego - gracz ma możliwość odbicia swej wsi - i bardzo dobrze - bo tak powinno być

85

Sunday, 10.01.2010, 15:47

nie,nie osiągnięto nic konstruktywnego
tamten system był do bani tak samo jak i ten
teraz wiocha bedzie non stop oblegana bez możliwości grania nią
zrozum,że nie odzyskasz wioski jak ktoś się uprze tylko bedziesz wstawać w nocy żeby zrobić obleg zwrotny
tego chciałeś? uważasz,że to jest ludzkie? ślęczeć do 4 w nocy aby kliknąć guzik?
AKUMA

86

Sunday, 10.01.2010, 17:01

aktualnie sprawa wyglada tak,że gre wojenną zamieniono w simsy chcąc się ochronić przed odejściem ludzi spowodowanym paleniem wioch
rezultat: ja i kilka osób ( nie z mojego klanu) rozważamy zakończenie grania,
I własnie po to ten patch :), bardzo dobrze ze rozważacie zakończenie grania, bedzie mniej ludzi palacych wioski dla zabawy, a więcej przybędzie :thumbup:

87

Sunday, 10.01.2010, 17:19

mistrzowie!

ten patch nie był po to, żeby ktoś kończył grę, tylko aby dać szansę odbicia wioski

nie każda zmiana jest idealna, ta ma ten ten poważny błąd, ze po wyburzeniu ambasady szansa na odbicie jest 100%, co mam nadzieje zostanie jakoś naprawione w tym tygodniu , bo dalsze oblężenia tracą jakikolwiek sens

88

Sunday, 10.01.2010, 17:19

aktualnie sprawa wyglada tak,że gre wojenną zamieniono w simsy chcąc się ochronić przed odejściem ludzi spowodowanym paleniem wioch
rezultat: ja i kilka osób ( nie z mojego klanu) rozważamy zakończenie grania,
I własnie po to ten patch :), bardzo dobrze ze rozważacie zakończenie grania, bedzie mniej ludzi palacych wioski dla zabawy, a więcej przybędzie :thumbup:

i to mówi kolejna serwerowa lama nieumiejąca grać!!!

zobaczymy jacy bedziecie mądrzy za 3-4 miesiace jak gra wam zbrzydnie z nudów
czylipatch został wprowadzony z myślą o największych mazgajach i na tym porzucam tą jałową ze wszystkimi niudacznikami
AKUMA

89

Sunday, 10.01.2010, 19:02

To siemka i niewracaj juz :P i przestań płakać w koncu.

90

Sunday, 10.01.2010, 19:11

płaczecie i płaczecie
a jest bardzo prosty sposób na obronienie wioski po przejęci tylko wystarczy trochę pomyśleć......

a do adminów wszystko jest ok tylko zmienicie czas burzenia konsulatu dla tych co się boją pokombinować jak taką wioskę obronić ;)

a przede wszystkim zajmijcie się wyprawkami ;)

91

Sunday, 10.01.2010, 20:25

płaczecie i płaczecie
a jest bardzo prosty sposób na obronienie wioski po przejęci tylko wystarczy trochę pomyśleć......

sorry,ale nie ma sposobu
nie założysz oblegu w ciągu sekundy,bo musisz jeszcze wskrzesić herosa
może myślisz o tym aby ktoś znajomy ciebie oblegał,ale to i tak daje Ci 50 % szans,pod warunkiem,że kolega wstanie w nocy :)
cały patch jest ok,łącznie z wydłuzeniem czasu niszczenia pałacu,ale brak ochronki dla agresorara niszczy cały sens oblegów,a co za tym idzie i sens tej gry
owszem bedzie spokojnie można budować sobie wioski,ale...
zwróćcie uwage,że jak ktoś wam zabierze wioche to w tej samej sekundzie stajecie się agresorami,bo zakładacie obleg zwrotny,no i co?
po 18 godzinach ktoś znów zabiera wam wioche i tak do moment,aż komuś się znudzi
AKUMA

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

92

Sunday, 10.01.2010, 20:40

I druga sprawa... nie wiem, czy zauważyliście ale w sytuacji gdy ochronka po rozbitym oblegu jest tylko na wioskę obleganą wystarczy się umówić z kolegą, że o tej i o tej ściągnie się ochronkę a ten zakłada na inną wioskę. I tak jest się pod ochronką 24/7... i gdzie tu wojny i zdobywanie wiosek??
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

93

Sunday, 10.01.2010, 20:47

Lomnas to był mój sposób na obronę wioski ;)

Trzeba to trochę dopracować.........

94

Monday, 11.01.2010, 00:41

Patcha oceniam raczej pozytywnie - trzeba po prostu trochę zmienić swoją strategię gry (głównie chodzi o ochronki).
Moim zdaniem można byłoby trochę to zmienić:
Zostawiłbym konieczność skasowania budynku głównego ale czas kasowania wydłużyłbym jeszcze co najmniej dwukrotnie. Wysoko rozbudowane wioski powinny być tak trudne do skasowania że nie opłacałoby się tego robić - myślę że lepiej przekazać taką wioskę sojusznikowi który może ją wykorzystać niż bezmyślnie kasować - już teraz największą bolączką np. na T2 jest brak farm...

Trochę off topic:
Nie mogę słuchać narzekać jak to źle co poniektórym na T2 w 4 epoce jest źle - niech sobie przypomną ja oni mieli przewagę i palili wioski na 1 poziomie tylko po to aby to robić (robią zresztą to nadal z3 epoką z bezsilności) a jak teraz znaleźli się w podobnej sytuacji to najgłośniej płaczą że 5 epoka tak ich nęka... ech...
Prawdą jest że na T2 jeśli ktoś już jest w 5 epoce to jest praktycznie nie do ruszenia ale cała zabawa polegała na tym żeby pierwszym to osiągnąć i żaden dodatkowy "rebalans" nie nie konieczny skrócony czas budowy budynku głównego wystarczy dla wszystkich chociaż mógłby zaczynać się o 2 poziomy wcześniej - gra zyskałaby na dynamice - większe armie by szybciej się pojawiły.

95

Monday, 11.01.2010, 02:24

I pisze to osoba która korzysta z tej przewagi, że jest w klanie z osobami z 5 epoki, zero obiektywizmu. Jak byś czytał wszystko uważnie to byś wyczytał, że pisałem o epokach 1-3, że mogli dotrwać do kolejnych epoka choćby na samych stolicach i tego samego oczekuje od 4 epoki czy nawet 5. Palcie ile wlezie zostawcie nam tylko stolic byle można było dotrwać na tej stolicy. W tej chwili w pewnym sensie zwiększono możliwość wybudowania jeszcze więcej copterów i bombowców. Już w tej chwili nie ma możliwoście obronić się przed nalotami, a teraz będą jeszcze bardziej skuteczne.

Jak tez wcześnie pisałem t1 nie dotknęło to ponieważ epoki były dodawane co jakiś czas(w tym cała masa ludzie z 3 epoki do 4 skoczyła w jednym czasie i był czas na rozbudowę)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

96

Monday, 11.01.2010, 12:35

Zmieniono system ochrony przed oblężeniem. Agresor nie będzie otrzymywał ochrony przed oblężeniem w żadnym przypadku (ma to na celu umożliwienie natychmiastowego odbicia utraconej wioski).
czy to oznacza że jeśli zburzymy konsulat i od razu założymy oblega na straconą wioskę to mamy 100 procent szans na odbicie straconej wioski... dobrze rozumuję?

2 stony gadania o helikopterach,a odpowiedzi zero
może ktoś nas doinformować w tym o co pytał Arnii??

Zdecydowaliśmy, że po przejęciu wioski agresor będzie miał 6 godzin ochrony. Powinno wystarczyć na wybudowanie konsulatu.

Cytat

i moje drugie pytanie:
''Zmieniono system ochrony przed oblężeniem. Agresor nie będzie otrzymywał ochrony przed oblężeniem w żadnym przypadku''
czyli zakładając obleg nie mam ochronki wioski z której zakładam?
no bo ja to tak rozumiem

Nadal masz ochronę na tę wioskę w trakcie oblężenia. Chodziło wyłącznie o ochronę czasową przyznawaną dodatkowo po zakończeniu oblężenia.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

97

Monday, 11.01.2010, 13:02

Konrad:
ochrona jak rozumiem tylko na przejetą wioskę? inne mozna oblegac od razu po zakonczeniu oblezenia?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

98

Monday, 11.01.2010, 13:11

Tak. To tylko i wyłącznie ochrona pozwalająca zbudować konsulat.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

99

Monday, 11.01.2010, 13:24

Cytat


Cytat wypowiedzi "paris"

Cytat


Cytat wypowiedzi "Arnii"

Zmieniono system ochrony przed oblężeniem. Agresor nie będzie otrzymywał ochrony przed oblężeniem w żadnym przypadku (ma to na celu umożliwienie natychmiastowego odbicia utraconej wioski).
czy to oznacza że jeśli zburzymy konsulat i od razu założymy oblega na straconą wioskę to mamy 100 procent szans na odbicie straconej wioski... dobrze rozumuję?
2 stony gadania o helikopterach,a odpowiedzi zero
może ktoś nas doinformować w tym o co pytał Arnii??

Zdecydowaliśmy, że po przejęciu wioski agresor będzie miał 6 godzin ochrony. Powinno wystarczyć na wybudowanie konsulatu.



W 6 godzin nie wybudujesz konsulatu czy czegoś tam w 5 epoce, jak będziesz musiał dowieść złoto a pewnie będzie trzeba.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

100

Monday, 11.01.2010, 16:08

A w ile wybudujesz? Bez sensu wracać znowu do 24h.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker