You are not logged in.

[analizowany] Sprzedaż złomu

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, January 16th 2010, 3:21pm

Sprzedaż złomu

właśnie sobie sprzedałem 8 szt złomu za złoto bo brakowało mi 400 złota do produkcji wojska. Gdy skończyłem i przeszedłem do koszar to cóż się okazało ????? ano złota nie przybyło ani jednej sztuki, za to drewna od cholerci i trochę. No ja przepraszam ale tak ślepy żeby pomylić lewą ikonkę z prawą to ja nie jestem.........

Aha ID 1951
serwer T2 Jukatan.

P.S. po tych sprzedażach bezslotowego złomu za złoto była też jedna sprzedaż jednoslotowego za żelazo i to jak widzę też w drewno zamieniło.

This post has been edited 1 times, last edit by "Aries" (Jan 16th 2010, 3:32pm)

2

Saturday, January 16th 2010, 4:48pm

A przy sprzedaży kliknąłeś na ikonkę złota czy od razu na sprzedaj patrząc na ikonkę złota :rotfl:

3

Saturday, January 16th 2010, 4:53pm

Gdybym nie klikał na ikonkę złota to bym nie pisał, że aż tak ślepy nie jestem żeby prawą ikonkę z lewą pomylić :P

Dodam tylko, że parę minut potem znowu spróbowałem sprzedaży złomu za złoto i poszło już wszystko tak jak należy.... więc pewnie nic się nie da stwierdzić co się stało :(
No trudno. Niemniej jednak sygnalizuję że coś takiego wystąpiło. Może ktoś gdzieś się jakimś bugiem bawi czy co ?

This post has been edited 2 times, last edit by "Aries" (Jan 16th 2010, 5:01pm)

Konrad

Administrator

• Send private message

4

Monday, January 18th 2010, 10:23am

Trudno powiedzieć, nie widzę żadnego błędu po stronie programowej. Jedynie Twoja przeglądarka mogła nie zmienić zmiennej po kliknięciu ale ciężko mi w to uwierzyć. Może jednak pomyłka z Twojej strony, innego wyjaśnienia nie mam.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Tuesday, January 19th 2010, 5:14pm

Nie no aż takiego byka to bym nie strzelił. Owszem była wcześniej jakaś aktualizacja windy i komp po restarcie po niej ale czy to by mogło mieć wpływ na grę lub przeglądarkę ?