Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

581

Saturday, 14.11.2009, 00:45

Dla stsmax bonusowo dorzucam ostrzeżenie za obraze ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

582

Saturday, 14.11.2009, 09:04

Przydałaby się szukajka lokacji. Zaznaczasz jakąś lokację i znajduje Ci najbliższą lokację danego typu od zaznaczonej wioski.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

583

Saturday, 14.11.2009, 09:38

marudzisz troche wysilku nie zaszkodzi w przegladaniu mapy
moze jakies fajne farmy przy okazji znajdziesz ;>
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

584

Sunday, 15.11.2009, 01:46

w e5 przydala by sie opcja desantu

do obleganej wioski mozna by bylo przerzucac armie z pozostalych osad

jedyny warunek to posiadanie w armi bombowca ktory pelnil by role transportowca

od ilosci mysliwcow w armiach oblegajacych zalezala by szansa na powodzenie desantu

585

Sunday, 15.11.2009, 02:29

Nie za duze ulatwienie dla obroncy w porownaniu do poprzednich epok?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

586

Sunday, 15.11.2009, 11:19

Oczywiście by było 30 % że armia obije się po drodze o skały.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

587

Sunday, 15.11.2009, 11:46

1%, że jednostki desantowane zawieszą się o zegar na kościele (co zdarzać się będzie w 90% przypadków), 7,5% że wpadną do koszar wroga etc etc.

Raczej wątpie czy wejdzie (chociaż sam pomysł zły nie jest), a jeśli, to kiedyś tam w przyszłości, być może w innej grze - jest w tym stosunkowo dużo pracy z balansem, a i kod pewnie czasochłonny jest :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


588

Sunday, 15.11.2009, 19:05

Ale miło by było gdyby 5 epoka miała szanse realnej walki z 4 epoką np.

589

Sunday, 15.11.2009, 19:18

najpierw zacznijmy mowic o jakiichkolwiek szansach, a potem o szansach realnych ;)

590

Monday, 16.11.2009, 01:17

Zgadzam się z kolegą D. na początek zmienił bym koszt utrzymania bombowców, tak by w stolicy na poziomie 10 dało się ich wystawić 8 na poziomie 15 powiedzmy 15, wtedy ilość jednostek atakujących z 4 epoki mógł byś w ciągu tygodnia samodzielnie wyregulować. Cofając tych zacofanych z 4 epoki do jej początków, prowadząc naloty dywanowe. Z atakującą armią 10 arkebuzerów nie powinno być wtedy większych trudności. Każda jednostka z 5 epoki jest przynajmniej 3-4 razy lepsza niż te z poprzedniej, co z tego jeżeli twoich 10 napadnie 300?
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

591

Monday, 16.11.2009, 08:38

A tam, po co się z nalotami rozdrabniać. Atomówkę niech wprowadzą, którą bedzie można zrobić juz na 1 poziomie cytadeli. Masz niefajnego sąsiada? Jebut i problem znika z mapy :D.
Przy takiej ilosci bombowców na stolicy to szybko gra straciła by jakikolwiek sens.

A co do zmiany upkeepu jednostek w 5 erze, to jedynie lotnictwo ma w miarę sensowny upkeep. Naziemne wojo służy jedynie do znoszenia złomu z mało lub nieaktywnych farm.
To jest idealna epoka dla simerów.

592

Monday, 16.11.2009, 22:46

tu sie zgadzam z dyvidem
bombowce są w sam raz, zreszta jak wiekszosc wojsk poiwetrznych(nie liczac smiesznych mysliwcow czy f-16)

593

Thursday, 14.01.2010, 15:20

A moze zrobicie event polegajacy na tym ze przez 1 dobe bedzie mozna sie atakowac pomiedzy wszystkimi epokami :D to by bylo ciekawe

594

Thursday, 14.01.2010, 15:21

ja jestem za! w koncu by wyszło, ze 5 epoka od kazdej innej dostaje wpierdy ;)

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

595

Thursday, 14.01.2010, 16:23

1 vs. 5 ...
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Postów: 58

Skąd: Płonąca Ziemia

  • Wyślij prywatną wiadomość

596

Friday, 22.01.2010, 13:52

...

Zgadzam się z Aliarem sprzydałaby się jakaś lista wszystkich lokacji, gdzie lokacje byłyby podane wg. alfabetu a naciskając na nie wybieralibyśmy już tylko jedną z współrzędnych!
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

Postów: 58

Skąd: Płonąca Ziemia

  • Wyślij prywatną wiadomość

597

Friday, 22.01.2010, 13:58

Lista zalogowanych

Sprzydałaby się lista osób które się ostatnio zalogowały, np. 5os. z twojej epoki które weszły teraz na gre i 5 których się wylogowali. Ułatwiło by to niektórym grę.

Ew. proponowałbym listę graczy w danej epoce która by była ułożona wg. logowań odświeżała by się np. co 6h.
Aby można było się orientować kto gra jeszcze.
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

598

Friday, 22.01.2010, 14:14

" i 5 których się wylogowali." - tak, będzie wiadomo kogo można zaatakować.


Nie jest to dobry pomysł ;p

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

599

Friday, 22.01.2010, 18:26

Sprzydałaby się lista osób które się ostatnio zalogowały, np. 5os. z twojej epoki które weszły teraz na gre i 5 których się wylogowali. Ułatwiło by to niektórym grę.

Ew. proponowałbym listę graczy w danej epoce która by była ułożona wg. logowań odświeżała by się np. co 6h.
Aby można było się orientować kto gra jeszcze.
Jeszcze dorzuć status on-line, co ma w wiosce, co robi, co ma na komputerze i czy je ...
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

600

Friday, 22.01.2010, 23:54

Sparki warn za multipost...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)