Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 21.01.2010, 16:59

RUSZA LIGA na T1

Wiem że to stary temat jak odgrzewany kotlet niedzielny w poniedziałek - ale chyba jeszcze raz trzeba to zaproponować. Otóż padła propozycja wprowadzenia czegoś w rodzaju wojenki ustawionej - na początek wersja light:
1. Starcie trwa 7 dni
2. Każdy klan biorący udział w wojnie typuje swoje cele jakie można oblegać
3. Przebieg trwa turowo:
Klan A oblega - klan B się broni
Klan B oblega - klan A się broni
i tak przez 7 dni
4. W wojnie AK klanu są traktowane jako oddzielne klany - składy zgłoszone do wojenki biorą udział do końca w 7 dniowym starciu - zmiana graczy jest zabroniona
5. Po zakończeniu 7 dniowych oblegów wioski są oddawane właścicielom, wzajemne podziękowania, brawa i refleksje

Dodatkowe ustalenia
a) 1 gracz danego klanu może kontrować max 2 razy w 1 oblegu (propozycja -lecz jeśli będzie liga muszą być w tym zakresie już ustalone reguły dla wszystkich)
b) wykupowanie przejętej wioski (propozycja - wg uznania graczy)
c) Nie atakujemy klanów biorących w wojnie
Póki co to tylko zamysł - czekam na propozycje zmian, sugestie.

Oczywiście zabawa ma charakter uznaniowy, i liczę na pełną kulturę związaną z tym przedsięwzięciem i nie wykręcania "brzydkich numerów", w postaci że się ktoś "pomylił" i oblega nie tam gdzie trzeba, albo że nie odda wsi bo mu się spodobała.Dlatego musi być zgoda wszystkich szefów chętnych do zabawy.Tych prawdziwych szefów ;)

Osobiście uważam że czas wielkich wojen typu CTRL + ALT odchodzi - chyba TE 1 będzie bardziej w takim kierunku ewaluowało, patch zrobił klasycznego pata ;)... chyba...

2

Friday, 22.01.2010, 14:51

Mam rozumieć że żaden klan nie jest zainteresowany taką alternatywą zabawy w TE?

jerzys

Nierejestrowany

3

Friday, 22.01.2010, 15:04

Ponieważ w temacie cisza, wersja super light :)

dwa klany umawiają się na ustawione oblegi.
klan 1 wyznacza wieś i porę, klan 2 wieś oblega.
zadnych innych zasad poza tą że w przypadku wygrania wioska będzie zwrócona.

po zakonczeniu zmiana, 1 oblega 2
itd.

ten kto wygra dostaje "punkt", po zakonczeniu punkty sie jakoś rozlicza (zaleznie od umowy).

zabawa powinna byc przednia. Tchneło by to troche życia w TE, bo wypraw klanowych coś nie widać ...

Jerzys

4

Friday, 22.01.2010, 17:05

a ja może zapropnuję alternatywę dla tych, ktorzy maja problem z aktywnym klanem - ligę graczy ;)

zasady jak napisał jerzys, jeden oblega, drugi broni - ustawienie obrony i ataku dowolne ;)

5

Friday, 22.01.2010, 19:28

poczekajcie do niedzieli może znajdą się chętni...
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

6

Saturday, 23.01.2010, 12:31

My się w to już bawimy dobre 2 tygodnie ;)
ŻULE vs ŻULKI ;)

Ale jak coś to może się dołączymy :>

7

Sunday, 24.01.2010, 10:22

Ogólnie mamy już kilku chętnych - a mianowicie
BC
SSGU
Black Scorpions
Żule

Myślę że możemy zacząć powoli ustalać zasady zabawy - na początek prosiłbym o zgłoszenie do mnie na prw klany które są chętne - a generalnie ich składy - bo na czas powiedzmy ustawki skład musi być stały - nie ma wymiany graczy

i zaczynamy od wtorku/środy/czwartku :)

8

Sunday, 24.01.2010, 12:48

To widze ze ta gra kompletnie juz siega dna...Niestety to juz nie to samo co ponad poltora roku temu jak zaczynalem,ustawki zamiast wojen jakies oddawanie wiosek.Jedyna nadzieja w T2 gdzie jeszcze takie durne pomysly nikomu do glowy nie przyszly i miejmy nadzieje ze nie przyjda

9

Sunday, 24.01.2010, 14:35

Nadzieja matką głupich - TE 2 wymiera bo przez takich jak ty i z twoim myśleniem graczy tam ubywa i zniechęca debilizm jaki tam panuje - ja dałem alternatywę czegoś co można nazwać wojną ustawioną - coś na przełamanie nudy jaka zapanowała na serwie - nikomu nikt niczego nie zabiera - tylko rozrywka i zabawa na pełnym luzie

10

Sunday, 24.01.2010, 15:06

Chciałem dodać że ak lub słabsze klany śmiało też mogą startować w przedsięzwięciu

Tworzymy 1 Ligę - klany topowe z automatu do niej idą lub klany które wyrażają chęć przystąpienia do tej ligi (zaznaczam że nie musi być tutaj tylko 1 klan - swoje ak też może tutaj brać jak się czują na siłach)
Tworzymy 2 ligę - dla klanów słabszych, AK i itd

Kto będzie w jakiej lidze zadecyduje szanowna komisja którą powołamy

W ten sposób da się szansę innym klanom włączenia do zabawy, także zrebalansuje rozgrywki

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Bodex" (24.01.2010, 16:10)


11

Sunday, 24.01.2010, 16:22

Dla ciebie to jest debilizm bo boicie sie o swoje wiochy kiedys tak sie walczylo i nikt nie narzekal,Ty widziales kiedys ustawiana wojne?Chlopie otrzasnij sie

12

Sunday, 24.01.2010, 17:41

Widziałem - a ty widziałeś? "bo boicie sie o swoje wiochy" - z tym uroczy jesteś-myślisz że ja to robię bo się boję o swoje wsie? Chyba mnie mistrzu świata nie znasz. Po prostu chcę zobaczyć jak wypali ten pomysł praktykowany kiedyś w mniejszej skali.

A tak swoją drogą chętni już są - więc możesz przestać tu spamować

Klany chętne do zabawy, a które nie wyraziły jeszcze chęci proszę do mnie na prw info lub tu na forum zgłoszenie -termin do wtorku do 20

13

Sunday, 24.01.2010, 19:26

To czemu nie chcesz normalnej walki tak jak zwykle tylko jakies wydziwianie?

14

Sunday, 24.01.2010, 19:49

Nie mi o tym decydować - zresztą Tobie też

15

Tuesday, 26.01.2010, 09:25

Ten pomysl moze byc interesujacy :) Jak zrobie 25 kopalni to tez sie przylacze :)

16

Tuesday, 26.01.2010, 18:42

Zanim Ty zrobisz 25 to my już będziemy mieć 30 lvl ;)

a Tak w ogóle Tomeczek i spółka troszkę projekt oddalili ....

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Tuesday, 26.01.2010, 20:10

Liga wystartowała trochę wcześniej nie poniektórzy przypuszczali :D

18

Tuesday, 26.01.2010, 22:47

Przykro mi - ale to nie założenie Ligii - wy wsi nie oddacie

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Tuesday, 26.01.2010, 23:54

Ale my własną ligę założyliśmy...bez rozpisywania sie na forum ;)

20

Wednesday, 27.01.2010, 10:09

Zanim Ty zrobisz 25 to my już będziemy mieć 30 lvl ;)

a Tak w ogóle Tomeczek i spółka troszkę projekt oddalili ....

Zanim Ty zrobisz 25 to my już będziemy mieć 30 lvl ;)

a Tak w ogóle Tomeczek i spółka troszkę projekt oddalili ....
ja wiem jakie macie poziomy wiosek :D mam juz 22-24 lacznie ze stolica a wy ledwo 22. zobaczymy czy wogole uda sie wam dojsc do 23 :D

Podobne wątki