You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, January 21st 2010, 4:59pm

RUSZA LIGA na T1

Wiem że to stary temat jak odgrzewany kotlet niedzielny w poniedziałek - ale chyba jeszcze raz trzeba to zaproponować. Otóż padła propozycja wprowadzenia czegoś w rodzaju wojenki ustawionej - na początek wersja light:
1. Starcie trwa 7 dni
2. Każdy klan biorący udział w wojnie typuje swoje cele jakie można oblegać
3. Przebieg trwa turowo:
Klan A oblega - klan B się broni
Klan B oblega - klan A się broni
i tak przez 7 dni
4. W wojnie AK klanu są traktowane jako oddzielne klany - składy zgłoszone do wojenki biorą udział do końca w 7 dniowym starciu - zmiana graczy jest zabroniona
5. Po zakończeniu 7 dniowych oblegów wioski są oddawane właścicielom, wzajemne podziękowania, brawa i refleksje

Dodatkowe ustalenia
a) 1 gracz danego klanu może kontrować max 2 razy w 1 oblegu (propozycja -lecz jeśli będzie liga muszą być w tym zakresie już ustalone reguły dla wszystkich)
b) wykupowanie przejętej wioski (propozycja - wg uznania graczy)
c) Nie atakujemy klanów biorących w wojnie
Póki co to tylko zamysł - czekam na propozycje zmian, sugestie.

Oczywiście zabawa ma charakter uznaniowy, i liczę na pełną kulturę związaną z tym przedsięwzięciem i nie wykręcania "brzydkich numerów", w postaci że się ktoś "pomylił" i oblega nie tam gdzie trzeba, albo że nie odda wsi bo mu się spodobała.Dlatego musi być zgoda wszystkich szefów chętnych do zabawy.Tych prawdziwych szefów ;)

Osobiście uważam że czas wielkich wojen typu CTRL + ALT odchodzi - chyba TE 1 będzie bardziej w takim kierunku ewaluowało, patch zrobił klasycznego pata ;)... chyba...

2

Friday, January 22nd 2010, 2:51pm

Mam rozumieć że żaden klan nie jest zainteresowany taką alternatywą zabawy w TE?

jerzys

Unregistered

3

Friday, January 22nd 2010, 3:04pm

Ponieważ w temacie cisza, wersja super light :)

dwa klany umawiają się na ustawione oblegi.
klan 1 wyznacza wieś i porę, klan 2 wieś oblega.
zadnych innych zasad poza tą że w przypadku wygrania wioska będzie zwrócona.

po zakonczeniu zmiana, 1 oblega 2
itd.

ten kto wygra dostaje "punkt", po zakonczeniu punkty sie jakoś rozlicza (zaleznie od umowy).

zabawa powinna byc przednia. Tchneło by to troche życia w TE, bo wypraw klanowych coś nie widać ...

Jerzys

4

Friday, January 22nd 2010, 5:05pm

a ja może zapropnuję alternatywę dla tych, ktorzy maja problem z aktywnym klanem - ligę graczy ;)

zasady jak napisał jerzys, jeden oblega, drugi broni - ustawienie obrony i ataku dowolne ;)

5

Friday, January 22nd 2010, 7:28pm

poczekajcie do niedzieli może znajdą się chętni...
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

6

Saturday, January 23rd 2010, 12:31pm

My się w to już bawimy dobre 2 tygodnie ;)
ŻULE vs ŻULKI ;)

Ale jak coś to może się dołączymy :>

7

Sunday, January 24th 2010, 10:22am

Ogólnie mamy już kilku chętnych - a mianowicie
BC
SSGU
Black Scorpions
Żule

Myślę że możemy zacząć powoli ustalać zasady zabawy - na początek prosiłbym o zgłoszenie do mnie na prw klany które są chętne - a generalnie ich składy - bo na czas powiedzmy ustawki skład musi być stały - nie ma wymiany graczy

i zaczynamy od wtorku/środy/czwartku :)

8

Sunday, January 24th 2010, 12:48pm

To widze ze ta gra kompletnie juz siega dna...Niestety to juz nie to samo co ponad poltora roku temu jak zaczynalem,ustawki zamiast wojen jakies oddawanie wiosek.Jedyna nadzieja w T2 gdzie jeszcze takie durne pomysly nikomu do glowy nie przyszly i miejmy nadzieje ze nie przyjda

9

Sunday, January 24th 2010, 2:35pm

Nadzieja matką głupich - TE 2 wymiera bo przez takich jak ty i z twoim myśleniem graczy tam ubywa i zniechęca debilizm jaki tam panuje - ja dałem alternatywę czegoś co można nazwać wojną ustawioną - coś na przełamanie nudy jaka zapanowała na serwie - nikomu nikt niczego nie zabiera - tylko rozrywka i zabawa na pełnym luzie

10

Sunday, January 24th 2010, 3:06pm

Chciałem dodać że ak lub słabsze klany śmiało też mogą startować w przedsięzwięciu

Tworzymy 1 Ligę - klany topowe z automatu do niej idą lub klany które wyrażają chęć przystąpienia do tej ligi (zaznaczam że nie musi być tutaj tylko 1 klan - swoje ak też może tutaj brać jak się czują na siłach)
Tworzymy 2 ligę - dla klanów słabszych, AK i itd

Kto będzie w jakiej lidze zadecyduje szanowna komisja którą powołamy

W ten sposób da się szansę innym klanom włączenia do zabawy, także zrebalansuje rozgrywki

This post has been edited 1 times, last edit by "Bodex" (Jan 24th 2010, 4:10pm)

11

Sunday, January 24th 2010, 4:22pm

Dla ciebie to jest debilizm bo boicie sie o swoje wiochy kiedys tak sie walczylo i nikt nie narzekal,Ty widziales kiedys ustawiana wojne?Chlopie otrzasnij sie

12

Sunday, January 24th 2010, 5:41pm

Widziałem - a ty widziałeś? "bo boicie sie o swoje wiochy" - z tym uroczy jesteś-myślisz że ja to robię bo się boję o swoje wsie? Chyba mnie mistrzu świata nie znasz. Po prostu chcę zobaczyć jak wypali ten pomysł praktykowany kiedyś w mniejszej skali.

A tak swoją drogą chętni już są - więc możesz przestać tu spamować

Klany chętne do zabawy, a które nie wyraziły jeszcze chęci proszę do mnie na prw info lub tu na forum zgłoszenie -termin do wtorku do 20

13

Sunday, January 24th 2010, 7:26pm

To czemu nie chcesz normalnej walki tak jak zwykle tylko jakies wydziwianie?

14

Sunday, January 24th 2010, 7:49pm

Nie mi o tym decydować - zresztą Tobie też

Alkohol

Trainee

• "Alkohol" has been banned

• Send private message

15

Tuesday, January 26th 2010, 9:25am

Ten pomysl moze byc interesujacy :) Jak zrobie 25 kopalni to tez sie przylacze :)

16

Tuesday, January 26th 2010, 6:42pm

Zanim Ty zrobisz 25 to my już będziemy mieć 30 lvl ;)

a Tak w ogóle Tomeczek i spółka troszkę projekt oddalili ....

MW12345

Intermediate

• Send private message

17

Tuesday, January 26th 2010, 8:10pm

Liga wystartowała trochę wcześniej nie poniektórzy przypuszczali :D

18

Tuesday, January 26th 2010, 10:47pm

Przykro mi - ale to nie założenie Ligii - wy wsi nie oddacie

MW12345

Intermediate

• Send private message

19

Tuesday, January 26th 2010, 11:54pm

Ale my własną ligę założyliśmy...bez rozpisywania sie na forum ;)

Alkohol

Trainee

• "Alkohol" has been banned

• Send private message

20

Wednesday, January 27th 2010, 10:09am

ja wiem jakie macie poziomy wiosek :D mam juz 22-24 lacznie ze stolica a wy ledwo 22. zobaczymy czy wogole uda sie wam dojsc do 23 :D