Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Saturday, 30.01.2010, 14:20

Nie, nie wiem, śmiałem się z pomysłu extra trolla a ty mi wyjeżdżasz z eventem na 1 dzień - nieograniczona ilość wypraw.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Saturday, 30.01.2010, 17:29

W takim wypadku jesli Twoja odpowiedz nie jest na post powyżej ale na ktoryś wczesniejszy to cytuj go a nieporozumień nie będzie

EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Saturday, 30.01.2010, 19:45

Nie, nie wiem, śmiałem się z pomysłu extra trolla a ty mi wyjeżdżasz z eventem na 1 dzień - nieograniczona ilość wypraw.

to wystarczy przeczytac watek od poczatku a nie wcinac sie w pol
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Saturday, 30.01.2010, 22:00

Ale waląc głupie wiadomości nie zapoznając się w tematem łatwiej podbić sobie licznik postów...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

25

Sunday, 31.01.2010, 09:59

Co byście powiedzieli np. na evenet (czytaj wydarzenie jedno dniowe) typu 24h nieograniczone wyprawy raz w miesiącu
wprowadziło by to do gry większa szanse na itemy nie zwiekszając droprate no i było by bardzo ciekawym wydarzeniem,
ponieważ jeden by wolal polowac na stojace armie gdyz inny by chodzil bohaterem na lokacje, bo w takiej sytuacji armie by stały, a wszyscy bohaterowie chodzili na lokacje

Co wy na to bo my mamy byc z tego zadowoleni :P

ja jestem za!!!
na BW to działa i jakoś nikt nie zawala,ani domu,ani pracy
Człowieku czy wiesz o czym tutaj toczy soe rozmowa?? Napisałem iz absurdem jest wprowadzanie "eventów" - 1 dzien - nie ograniczona ilość wyprawek. Własnie tego dotyczyło moje uzasadnienie a nie standardowych 6/12 wyprawek dziennie.
taki event to absurd i wiadomo,że go nam nie dadzą,
ale można wiele innych wykombinować np:
-zwiększona szansa na drop
-bonusy z muru liczą się podczas obron
-10% do siły ataku dla jednostek
- i inne takie

i zadne określone dni,tylko pełna losowość,event trwa kilka 12 godzin i po sprawie.bo każdy się wyrobi

zresztą i tak tego nie wprowadzą ;(
AKUMA

26

Sunday, 31.01.2010, 10:18

Pomysl z nieograniczona iloscia wypraw jest chory. Nie tylko dlatego, ze przewage bedzie mial ten, kto bedzie mial wiecej czasu, ale jak kazdy pusci kilkaset wypraw tego dnia to ta gierke po prostu zarzniemy!
Zas co do eventow serwerowych, to jestem jak najbardziej za. Dodalbym jeszcze zwiekszenie/zmniejszenie bonusow od danej klasy herosa, wydluzenie/skrocenie czasu budowy, zwiekszenie/zmniejszenie czasu marszu jednostek... Tu pole do popisu jest duze.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Sunday, 31.01.2010, 12:23

Jeśli nie nieograniczone wyprawy to chociaż trochę zwiększona ich ilość. Albo co powiecie na taki ewent, że można zabrać do lokacji jedną jednostkę więcej?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

28

Sunday, 31.01.2010, 22:25

Co do powyższego, to by było trochę głupie bo byśmy sobie zrobili wszystkich bohow ryckami...

29

Tuesday, 02.02.2010, 08:00

Co do powyższego, to by było trochę głupie bo byśmy sobie zrobili wszystkich bohow ryckami...

przecież i tak można zaliczyś wszystkich bochaterów rycerzami i halkami,hevy metal jest tu zbedny :)

Baldr! eventy żywcem ściągnite z BW,ale to na plus,bo bedzie im łatwiej :)
AKUMA

30

Friday, 19.03.2010, 22:32

Wróćmy do wszelakiego rodzaju eventów :D co jak kiedy i dlaczego? :D

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Saturday, 20.03.2010, 10:09

Dobre pytanie bo już spory kawałek czasu temu dostalismy informacje iż są ostro testowane...a tu znów jak makiem zasiał...

32

Sunday, 21.03.2010, 19:56

ta wyskoczą jak Filip z konopi :D

EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Sunday, 21.03.2010, 21:26

Strach się bać co to bedzie jak powiedzą, że zrobili i dadzą do użytku 8o
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Podobne wątki