Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 28.01.2010, 20:14

Prośba do graczy

Mam wielką prośbę do graczy nie atakujcie mnie.
Mam w grze login Krymals / krymal11 - login.
Nie stać mnie na Premium mieszkam w wiosce dziecięcej SOS w Karlinie a bardzo bym chciał pograć w tą grę a nie chce mi się odbudowywać po 5 na raz wojska. Do każdego gracza zwracam się z tą uprzejmą prośbą.
Bo chyba się trochę uzależniłem. Lepsze to niż fajki lub alkohol jak moi starsi.

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 28.01.2010, 20:22

chyba nie masz co na to liczyć... ta gra jest bardzo brutalna. Jak nie ten, to inny cię zjedzie

4

Friday, 29.01.2010, 14:07

To mam pomysł niech kochana administracja da mi PREMIUM a ja za jakieś 4-5 lat wsam będę sobie wykupował bo będę miał pracę

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 29.01.2010, 14:30

zal/multipost ? :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

6

Friday, 29.01.2010, 14:56

grze jaką dotąt grałem \ forum można było umieścić post pod postem po okresie 1hW każde
Dobra skoro innej rady niema szukam jednorazowego sponsora
t1,41765,Krymal11

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Krymal11" (29.01.2010, 19:00)


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 30.01.2010, 09:53

Wiesz co ? Aż chce mi się ciebie zaatakować.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 30.01.2010, 14:11

Gratuluję inteligencji Krymal, tym idiotycznym postem załatwiłeś sobie jeszcze więcej ataków na siebie niż bez niego, bo tacy ludzie jak magister będą chcieli dowartościować się na Tobie lub po prostu zrobić Ci na złość...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 30.01.2010, 16:05

Brawo ! Największe gratulacje dla ciebie. Nawet nie wiesz czy wstukałem sobie kordy jego wiosek.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 30.01.2010, 18:34

Skoro mówisz jedno, a robisz drugie, to nie oznacza to pełnej sprawności umysłowej :whistling: Ale nie denerwuj się <głaszcze>... mówiłem ogólnikowo.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 30.01.2010, 23:32

Hmmm. Jest problem.

Powiedziałem "aż CHCĘ"
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.