Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Ujemy czas oblegu!!!

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 15.02.2010, 12:05

Ujemy czas oblegu!!!

Od kilku dni przy każdym rozbiciu oblegu pojawia mi się ujemny czas do zakończenia i znika po jakiejś minucie. Trochę to denerwujące!!

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 15.02.2010, 13:19

Chodzi o atak na oblegających?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, 15.02.2010, 13:26

tak atak na oblegających (rozbicie ochronki)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 15.02.2010, 14:07

Wcześniej chyba było tak samo? Albo rozgrywały się o te kilkanaście sekund za wcześnie?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Monday, 15.02.2010, 14:50

nigdy nie było u mnie z tym problemów. był atak na oblegających i w sekundzie ataku obleg sie konczyl i armia wracala, teraz pojawia sie czas ujemny, obleg dalej trwa i tak dobre kilkadziesiat sekund

6

Monday, 15.02.2010, 15:49

potwierdzam ten błąd
czas ujemny u mnie znika dopiero po odświeżeniu strony z obleganą wioską........
a powinien po odświeżeniu strony z armią która rozbija

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 15.02.2010, 16:12

Znika po pełnej minucie, bo wtedy rozgrywane są akcje ataku na oblegających. Zobaczę, co da się z tym zrobić.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Thursday, 18.02.2010, 14:26

Armia - wioskowo



Armia atakuje oblegających wioskę NoName [269,136].

Czas do końca: -15 s


Meczace to jest :)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 18.02.2010, 17:09

Póki co musi tak być, zostanie rozwiązane w najnowszym patchu, jak już zostanie cały obmyślony, co sądzac po temacie w systemie gry chyba tak szybko niestety nie nastąpi.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Thursday, 25.02.2010, 23:55

Miałem przypadek, związany z powyższym. Armia do rozbicia szła z takim opóźnieniem, że doszła by ok 10 min po zakończeniu oblegu.
Nie ryzykowałem wysłałem drugą armię z bliższej wioski. Zdążyli.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 26.02.2010, 10:28

Nie sądzę, żeby to było powiązane. Tutaj mówimy o opóźnieniu w rozgrywaniu akcji wysłanych już armii, o kilka-kilkanaście sekund, co zostanie nota bene zmienione w nowym patchu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker