Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 16.02.2010, 17:32

Ja się nie skarżę

Dawno sie nieodzywałem bo jak wszyscy aktywni gracze zauważyłem że niema najmniejszego sensu zabieranie głosu na forum gdzie jest tylko jedna racja ,[masz rację tylko wtedy jeśli się zgadzasz z adminami ] .
Ale teraz "drodzy" admini doprowadziliście do sytuacji w której tak naprawdę władza wymknęła wam się z rąk , owszem dalej pozostała wam możliwość zamykania tematu i rozdawania banów na lewo i prawo według własnego widzimisię, bo nieoszukujcie siebie ani graczy bany na tą chwilę niemają nic wspólnego z regulaminem, jeżeli sie należy ban za nadmierne obciążanie serwera to się należy i niema nad czym debatować jeżeli jeden gracz dostaje to jeśli drugi dopuści się takiego samego wykroczenia też powinien dostać{niema mowy w regulaminie o czasie używanie bota a tylko o samym używaniu}. Kiedyś usłyszałem od jednej osoby z was {tu patrz Thorga} Dura lex sed lex skoro obowiązywało kiedyś to stwierdzenie to dalej je stosujcie. To co teraz się dzieje w tej grze przypomina Folwark zwierzęcy wszyscy są równi ale są równi i równiejsi wszystko wskazuje że nie jesteście obiektywni a tym samym nasuwa się pytanie jak wiele kont z wiadomej koalicji są waszymi kontami lub też kontami waszych kolegów i koleżanek bo tylko takie znajduję wytłumaczenie.Jeśli chcieliście stworzyć grę tylko dla swoich znajomków trzeba było ja zawarować hasłem i po kłopocie a jeśli to ma być gra dla wszystkich to zastanówcie się nad tym co wyprawiacie to nie zabieranie wiosek rozbijanie wojsk , naloty i inne akcje zniechęcają graczy tylko -wy-, nie robicie nic z obiecanych zmian same ewenty mają już takie opóźnienie jak osobowy w zimę stulecia i nie wierzę że ta marna kasa którą zarobiliście na tym"wynalazku" was usatysfakcjonowała . Ale nieche mi się już pisać powiem tylko jesli chcecie mieć jakiś szacun u graczy to przestrzegajcie zasad obiecujecie - wypełniajcie , jest regulamin to go stosujcie równo dla wszystkich nawet jeśli to jeden z was się dopuści uchybienia inaczej sami zostaniecie na tym folwarku , na jednej wielkiej kupie śmieci

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 16.02.2010, 17:35

Otrzymujesz ostrzeżenie za nieprzeczytanie tego co napisałem na ten temat 15 razy i powtarzanie tego samego co inni, co traktuję jako spam.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker