Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 16.02.2010, 19:11

30dni to i tak według mnie przesada to tak jakby ktoś okradł mafie i dostał za to dożywocie, tylko dla tego że mafii nie ma jak skazać!

Poza tym ochronki podpadają pod regulamin §4-IX-b
atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,

Czyli prawdę mówiąc skazujecie Pablito za to że złamał regulamin, żeby móc założyć oblężenie bo ktoś inny notorycznie łamał regulamin żeby zapobiec oblężeniu.

Więc dajmy bany wszystkim którzy robią ochronki!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

22

Tuesday, 16.02.2010, 19:56

Jak tak sobie czytam te wasze komentarze to aż rzygać mi się chce - Werttego obserwowałem od dłuższego - a po tym jak mi zabrał wieś, nie ukrywam troszkę się znerwicowałem - i obiecałem sobie ze go dopadnę. I dopadłem. Nie ukrywam że kosztowało mnie to dużo klikania i czasu- ale udało się (wbić-zabrać nie). Wiem że wam żal d**ę ściska że ktoś potrafi a Wy nie- ale to już wasz problem. A najlepsze jest to że piszczą najwięcej ci którzy dalej używają tego - łacznie z mistrzem Werttym na czele.
Więcej się nie będę wypowiadał na ten temat- bo i po co.

// +1 za wulgaryzmy.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (16.02.2010, 20:54)


23

Tuesday, 16.02.2010, 20:21

Szanowny Panie Konradzie a ja sie domagam przeprosin za uwagi na temat naszego wykształcenia

"Choć i tak widzę, że dyskusja z wami to strata czasu, bo i tak wg was jestem stronniczy i z pewnością wyciągnęlibyście więcej z tych logów, mimo zapewne braku podstawowe wiedzy o systemach unixowych"
wielu z nas posiada co najmniej podstawową wiedzę nt. systemów unixowych i nie tylko ...
a Pan nas obraża ...

24

Tuesday, 16.02.2010, 20:33

Jak tak sobie czytam te wasze komentarze to aż rzygać mi się chce - Werttego obserwowałem od dłuższego - a po tym jak mi zabrał wieś, nie ukrywam troszkę się znerwicowałem - i obiecałem sobie ze go dopadnę. I dopadłem. Nie ukrywam że kosztowało mnie to dużo klikania i czasu- ale udało się (wbić-zabrać nie). Wiem że wam żal d**ę ściska że ktoś potrafi a Wy nie- ale to już wasz problem. A najlepsze jest to że piszczą najwięcej ci którzy dalej używają tego - łacznie z mistrzem Werttym na czele.
Więcej się nie będę wypowiadał na ten temat- bo i po co..

widzisz bondex pabito nie dostał bana za używanie bota tylko za to że jego komp wysyłał dużo pytań do serwa

ty zrobiłeś dokładnie to samo tylko przez krótszy okres czasu

pytanie jest takie jaka jest różnica czy używam bota czy sam klikam na 1000 zakładkach jak efekt taki sam

administracja ma teraz problem bo tak naprawdę musiała by bana dać połowie serwera - a tak naprawdę to nie wina graczy że taki system wprowadzono

więc najlepszym rozwiązaniem było by ukaranie tego który to zaczął i tego który jest konfidentem a robi dokładnie to samo, a po ukaraniu tych dwóch panów trzeba zrobić coś ażeby dalej nie można było takich rzeczy robić a więc poprawić system oblegów

nie znam ani ciebie ani pabito ale kłótnie nic nie dają tylko odwlekają to co w tym czasie mogli by zrobić twórcy żeby to naprawić
śmieszne jest tylko jedno pabito przyjął karę jak prawdziwy facet a ty się miotasz jak zwykły leszcz tłumacząc się że wszyscy są źli tylko nie ty

bądź facetem z jajami przyznaj się do tego że twoim postępowaniem spowalniasz pracę serwera za co dostaje się bana - jeśli tak bardzo walczyłeś o bana dla pabito to sam powinieneś teraz zgłosić siebie że robiłeś to samo tylko krócej

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (16.02.2010, 20:54)


25

Tuesday, 16.02.2010, 22:28

Jak nie widzisz różnicy między wbijaniem się automatem a "manualnie" to powodzenia życzę.

26

Tuesday, 16.02.2010, 22:48

JAK TAM BODEX PALCE SZYKUJESZ NA NOCNE KLIKANIE ??

27

Tuesday, 16.02.2010, 23:06

Bodex juz bys miał chociaz na tyle przyzwoitości i sie nie wypowiadał wcale tylko schował do swojej szczurzej nory i z niej nie wyłaził przez nastepny rok. Ze administracja Ci wierzy to nie znaczy ze my to robimy. Sam dobrze wiesz jak załozyłes ten obleg i my tez to wiemy wiec przestan sciemniac bo tylko Konrad Ci wierzy.

28

Tuesday, 16.02.2010, 23:15

ja napisze tak ciesze sie że wielu z was z którymi nigdy nie grałem i nie zagram staje w mojej obronie to naprawde miłe że niepatrzycie na mnie jako rywala a jako równego gracza dzieki wam za to :)

29

Tuesday, 16.02.2010, 23:33

LUDZIE DAJCIE SPOKÓJ BIEDNEMU BODEXOWI :p POPROSTU SIE ZAŁAMAŁ JAK STRACIŁ OSADE I W DESPERACJI ZE STRACHU ŻE JEJ NIEODZYSKA POPROSTU SKORZYSTAŁ Z AUTOMATU :d A TERAZ ŻE MU OSZUSTWEM SIĘ NIE UDAŁO PRZEJĄDŹ OSADY TO SIEDZI ZAŁAMANY POD STOŁEM I KNUJE Z PROPEM NASTĘPNA NIEUCZCIWĄ INTRYGE JAK TU ZABRAĆ PODSTĘPEM OSADE I OSZUKAĆ ADMINISTRACJE ZE SIE MA SZYBKIE PALCE HEHE :P WIEC JA JUŻ WIEŻE BODEXOWI ŻE RECZNIE POLOWAŁ BO W KOŃCU CALE ŻYCIE PALCE ĆWICZY WSZYSCY WIEMY JAK HEHE :d

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Tuesday, 16.02.2010, 23:41

Drogi Tomek_88 vel. weatherwax vel. riffi vel. etc., dałbyś spokój i przestałbyś tworzyć kolejne loginy na forum i w samej grze. Nie wypowiadam się tutaj na temat tego co zrobił pablito i co zrobił bodex, bo mnie to łajno obchodzi.
Masz coś do mnie to przestań się chować pod ochronkami ciągłymi i przestań grać na kilka kont, o których wie połowa serwera. Ja zasad gry nie złamałem.

31

Wednesday, 17.02.2010, 00:14

pROP <ciach> odwal sie dziewczynko ode mnie masz nieswieze informacje.Nadajesz sie jedynie na redaktora czasopisma "zrodlo dla ulomnych",mozna cie krotko podsumowac MALO WIESZ BO SPISZ W NOGACH wiec nie mow na moj temat skoro to jest moj 1 post od 4 dni

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (17.02.2010, 08:32)


32

Wednesday, 17.02.2010, 00:29

RIFFI SIE ZDENERWOWAŁ :D WALKA PSYCHOLOGICZNA Z PROPEM BEDZIE HEHE :D

33

Wednesday, 17.02.2010, 02:56

Riffii, trzymaj nerwy na wodzy ;)
A Ty konfidentB nie spamuj tak...
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


34

Wednesday, 17.02.2010, 07:11

( przykład stary być może i powtarza się nie raz , ale co najważniejsze - prawdziwy...)

Pewna biała mężatka rodzi murzynka .Biały mąż na stanowisku , małe miasteczko..........Wiadomo , że szum , oburzenie wszystkich - zdradziła !!!
Ale ona czuje się niewinna i zwraca się do jedynego detektywa . On nie słucha opinii publicznej -dla niego najważniejsze są dowody .
Śledztwo wykazuje , ze to mąż zdradził . Oczywiście nie przekonuje to opinii , ale sąd ogłasza rozwód z winy męża .
Co wyszło ? Mąż tej pani przed przyjściem do domu " odwiedził " znajomą , nie wiedząc jednak , że i ją " odwiedził " niedawno murzyn .
Po przyjściu do domu mąż spełnił obowiązek małżeński . Dalej już wiecie.........
Nasienie murzyna zostało przeniesione przez męża ............nie będę pisał na czym .

Czy ta sytuacja coś wam przypomina ? . Mnie tak..........admin nie ma dowodów - bodex ma automat , ale do prania - sąd go uniewinnia - a opinia dalej krzyczy swoje.......spalić go ! , spalić ! .................
............ale to już nie opinia , to krzyk motłochu...........
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........