Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 21.02.2010, 21:48

Co z wyprawkami klanowymi

Jakieś 2/1 tyg temu miały się pojawić na dniach i co ? jajco /.....


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

2

Monday, 22.02.2010, 15:11

i ja tez zapytuje co dalej w temacie wyprawek ??

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 22.02.2010, 15:40

Ludzie wy czytać nie umiecie ???
Polecam zapoznać sie WNIKLIWIE z tematem
DYSKUSJA Pytanie dotyczace systemu obelgów.
Chodzi mi o post nr 59 by Konrad
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

4

Tuesday, 23.02.2010, 10:53

EBO noe własnie czytam :P
"1) Stwierdziliśmy, że wprowadzanie eventów w obecnej formie nie doda tyle grywalności grze, ile byśmy chcieli. Z tego powodu mamy nową koncepcję zdobywania składników i tworzenia z nich nie tylko artefaktów ale też zwykłych broni/zbroi. To wymaga ułożenia i przemyślenia tego systemu, a później wdrożenia go. Moglibyśmy też wprowadzić to jak jest na szybko, ale raczej będzie z tego więcej szkody i narzekania niż korzyści. Zamiast zmieniać potem całości lepiej jest od początku zrobić to dobrze i później ew dokonywać niewielkich korekt."

nie ma nic na temat terminu i ten mnie interesuje tak w przyblizeniu do miesiąca ;)
ew co sie dzieje w temacie ...
w ubiegłym roku była Road Map i mniej wiecej to co Autorzy obiecali wprowadzili oprócz oczywiscie wyprawek,
ja bym poprosił taką Road Map na 2010 ...

Podobne wątki