You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, February 21st 2010, 9:48pm

Co z wyprawkami klanowymi

Jakieś 2/1 tyg temu miały się pojawić na dniach i co ? jajco /.....

Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

2

Monday, February 22nd 2010, 3:11pm

i ja tez zapytuje co dalej w temacie wyprawek ??

EBO

Intermediate

• Send private message

3

Monday, February 22nd 2010, 3:40pm

Ludzie wy czytać nie umiecie ???
Polecam zapoznać sie WNIKLIWIE z tematem
DYSKUSJA Pytanie dotyczace systemu obelgów.
Chodzi mi o post nr 59 by Konrad
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

4

Tuesday, February 23rd 2010, 10:53am

EBO noe własnie czytam :P
"1) Stwierdziliśmy, że wprowadzanie eventów w obecnej formie nie doda tyle grywalności grze, ile byśmy chcieli. Z tego powodu mamy nową koncepcję zdobywania składników i tworzenia z nich nie tylko artefaktów ale też zwykłych broni/zbroi. To wymaga ułożenia i przemyślenia tego systemu, a później wdrożenia go. Moglibyśmy też wprowadzić to jak jest na szybko, ale raczej będzie z tego więcej szkody i narzekania niż korzyści. Zamiast zmieniać potem całości lepiej jest od początku zrobić to dobrze i później ew dokonywać niewielkich korekt."

nie ma nic na temat terminu i ten mnie interesuje tak w przyblizeniu do miesiąca ;)
ew co sie dzieje w temacie ...
w ubiegłym roku była Road Map i mniej wiecej to co Autorzy obiecali wprowadzili oprócz oczywiscie wyprawek,
ja bym poprosił taką Road Map na 2010 ...