Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 23.02.2010, 18:08

Propozycje

Jestem w drugiej epoce i dziwi mnie to, że jednostki konne poruszają się dużo wolniej od piechurów. Dajmy na to miecznik porusza się z prędkością 130, a bardzo dobra jednostka nomadzi poruszają się z prędkością 40. W/g mnie to te najtańsze jednostki powinny poruszać się wolniej. A wraz z możliwością rekrutacji lepszych jednostek, powinien zmniejszać się czas marszu.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 23.02.2010, 19:16

Wiec nie rozumiem wypowiedzi ...
"że jednostki konne poruszają się dużo wolniej od piechurów"
Gdzie to znalazłes ?
"W/g mnie to te najtańsze jednostki powinny poruszać się wolniej. A wraz
z możliwością rekrutacji lepszych jednostek, powinien zmniejszać się
czas marszu."
No nie powiedziałbym ze lekko opancerzony procarz może sie rownac szybkościa z zabunkrowanym w zelazie legionista, ale to jest kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 23.02.2010, 19:52

Jestem w drugiej epoce i dziwi mnie to, że jednostki konne poruszają się dużo wolniej od piechurów.

Źle czytasz statystyki predkości poruszania się jednostek. Im mniejsza wartośc tym szybciej się poruszają(pokonuja jedno pole na mapie).
Miecznik potrzebuje 130 sekund na pokonanie jednego pola na mapie ,hoplita 105 a nomada 50.
Piechur to jednostka z 3 ery :P :P i porusza sie z prędkością 130s/pole
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


4

Wednesday, 24.02.2010, 00:08

Dzięki rumi ,wszystko jasne. Możecie zamknąć temat.

Podobne wątki