Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Przegladarka

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 11.06.2008, 09:39

Przegladarka

Mam problem z przegladarka i juz sie z tym pogodzilem :)

niemniej mam pytanie, jeszcze wczoraj moglem na niej budowac kopalnie, dzis juz nie, podobnie z mapa swiata, dzis nie widze na niej nazw graczy jak i nie moge bezposrednio z niej wysylac atakow (jeszcze wczoraj moglem), czy z tym bedzie coraz gorze czy cos sie poprawi?, wiem, ze nie wszystko od razu zacznie dzialac, ale poprostu chcialbym wiedziec, nie mam mozliwosci zmiany przegladarki (IE 6) w pracy, a glownie w niej moge pograc.

podobnie z armia, polecilem gre kilku znajomym, niestety szybko sie zniechecili "wybudowalem jednostki i nigdzie ich nie ma" (ja wiem, ze info mozna znalezc na forum, niemniej nie kazdemu sie chce), no i to uniemozliwia wlasciwie gre.

Edit: kopalnie dzialaja (mozna budowac) tylko ta mapa swiata jeszcze :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Kard" (11.06.2008, 09:54)


2

Wednesday, 11.06.2008, 12:19

Wyczyść cookies, może pomoże, jak dobrze wiesz to jest wersja ALFA, dopiero przy przejściu do BETY będzie rozwiązywany problem środowiskowy (IE), na razie musimy wyłapać błędy kodu.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

sergo

Trainee

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 11.06.2008, 20:29

ewentualnie zgraj sobie zainstalowana opere na memorysticka i z niego skopiuj na kompa w pracy (badz odpalaj z pamieci zewnetrznej :D)

4

Thursday, 12.06.2008, 18:17

dopiero przy przejściu do BETY będzie rozwiązywany problem środowiskowy (IE), na razie musimy wyłapać błędy kodu.

O tym fakcie wspominaliscie juz kilka razy.
To ja mam jedno pytanie z tym zwiazane:
Czy jednoczesnie bedzie przeprowadzona optymalizacja dla innych przegladarek? Chodzi o (m. in.) Opere serii 8.
Bo skoro planujecie babrac sie z IE6, ktory przysparza wieeelu problemow w trakcie grania, to poprawienie 1 (jednej) niedogodnosci, ktora wystepuje przy kozystaniu z O ser.8 (zglaszany przeze mnie problem z przesunieciem bocznego panelu), nie powinno stanowic wiekszego problemu. :whistling:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 12.06.2008, 18:28

Z pewnością nie będzie to zmieniane, tym bardziej że dopiero co wyszła Opera 9.5 która jest najbardziej obecnie zgodną ze standardami przeglądarką.
Jedynie IE6 tylko z uwagi na to, że wiele osób ma ją domyślnie zainstalowaną i nie może zainstalować niczego innego.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Thursday, 12.06.2008, 18:44

jawna dyskryminacja :(
(p)eech...

-_-<

Nierejestrowany

7

Thursday, 12.06.2008, 19:32

zainstaluj sobie 9.5 ... i problem z glowy ;] i kiedy bedzie mozna sie spodziewac sprawnego dzialania TE przez IE 6?

KruczoBrązowa

Początkujący

  • "KruczoBrązowa" został zablokowany

Postów: 11

Skąd: Z Twojego Starego

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 12.06.2008, 21:46

ale wy pieprzycie bez sensu.
Ja mam zainstalowanego FF na pendrajwie 256 mb i chulam kaj chce, gdzie chce


Jedynie IE6 tylko z uwagi na to, że wiele osób ma ją domyślnie zainstalowaną i nie może zainstalować niczego innego.


To jakim ja cudem gram w szkole (Techniczne Zakłady Naukowe) ma FireFoxie jak jest w 3 d**y ograniczeń.
Szefie nie piepsz takich głupot

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (13.06.2008, 13:16)


9

Friday, 13.06.2008, 13:18

Raz - ostrzeżenie za wulgaryzm dla Pana powyżej.
Dwa - w pracy jak Ci zabraniają korzystać z czegokolwiek innego niż IE6, to gdy Cie przyłapia na korzystaniu z FF, ergo - ominięciu zabezpieczeń, możesz z niej wylecieć.

To nie jest szkoła, że muszą się z Tobą użerać :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (13.06.2008, 14:17)


10

Friday, 13.06.2008, 14:10

ale wy pieprzycie bez sensu.
Ja mam zainstalowanego FF na pendrajwie 256 mb i chulam kaj chce, gdzie chce




Jedynie IE6 tylko z uwagi na to, że wiele osób ma ją domyślnie zainstalowaną i nie może zainstalować niczego innego.


To jakim ja cudem gram w szkole (Techniczne Zakłady Naukowe) ma FireFoxie jak jest w 3 d**y ograniczeń.
Szefie nie piepsz takich głupot
Pracuje w Banku, mam IE 6 , nie ma szans by to zmienic, sama proba moglaby sie zle skonczyc

11

Friday, 13.06.2008, 16:05

podkleję się, bo co jakiś czas wysakuje mi takie okno:

po kilku odświeżeniach wraca do normy, jednak jest to uciązliwe.

12

Saturday, 14.06.2008, 14:01

....

Morze pobiez inna przegladarka np.mozilla:)

//Z pozdrowieniami od Administracji:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (14.06.2008, 14:47)


13

Saturday, 14.06.2008, 14:17

RE: ....

Morze pobiez inna przegladarka np.mozilla:)
A ty może zacznij używać słownika :P

14

Saturday, 14.06.2008, 14:20

domink_1, ostrzeżenie za spam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


15

Monday, 16.06.2008, 09:19

PANOWIE!

To jest wersja ALFA! W pełnej wersji IE6 będzie obsługiwany ;)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 16.06.2008, 10:40

Garnizon powinien już funkcjonować poprawnie pod IE6, zrobiłem też kilka innych drobniejszych poprawek pod IE6, na resztę trzeba będzie poczekać do pełnej wersji gry.
Naprawione zostało również przesuwanie mapy przy pomocy róży wiatrów w IE6 i IE7.

Gdyby ktoś nie widział zmian należy wcisnąć F5 lub Ctrl+F5. Jeśli dalej nie pomoże, należy wyczyścić historię przeglądarki.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

17

Monday, 16.06.2008, 10:55

A mi właśnie przestało działać przewijanie mapy pod FF, do tej pory nie było problemu.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Monday, 16.06.2008, 10:57

Wciśnij Ctrl+F5.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

19

Monday, 16.06.2008, 11:18

Garnizon powinien już funkcjonować poprawnie pod IE6, zrobiłem też kilka innych drobniejszych poprawek pod IE6, na resztę trzeba będzie poczekać do pełnej wersji gry.
Naprawione zostało również przesuwanie mapy przy pomocy róży wiatrów w IE6 i IE7.

Gdyby ktoś nie widział zmian należy wcisnąć F5 lub Ctrl+F5. Jeśli dalej nie pomoże, należy wyczyścić historię przeglądarki.


a w duszy najwyzej bedzie ostrzezenie za spam :)

ale wielkie dzieki za ta poprawke (mala rzecz, a dzien od razu lepszy :P )