Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 25.02.2010, 19:22

Moje natchnienie

Ostatnio czytałem krzyżaków i naszło mnie natchnienie że mogło by zaistniec coś takiego jak wyzywanie kogoś na udeptaną ziemię i wtedy staje do walki swoim głównym bohaterem (bez jednostek) na bohatera przeciwnika .Moim zdaniem to było by dobre (o ile by bohaterowie byli w stanie sie położyc xd)
Proszę o wypowiedź.

2

Thursday, 25.02.2010, 19:23

Juz bylo tylko z jednostakami(10 jednostek)

3

Thursday, 25.02.2010, 19:40

Był nawet pomysł z Arenami, gdzie losowałoby się przeciwników, ale niestety przepadł pod natłokiem innych spraw...
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


4

Thursday, 25.02.2010, 20:44

tak jak reszta pomysłów ....


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

5

Saturday, 27.02.2010, 16:08

W moim pomysle nie ma nic do roboty dla administracji poprostu wyzwanie za pomoca napisz wiadomosc i atak jednej strony na dana wioche xd

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 27.02.2010, 16:33

Ktoś musi tego pilnować bo przez drobne pomyłki robią sie zamieszki
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Saturday, 27.02.2010, 22:56

Na to tez mam pomysła ;
jak ktos sie zgodzi isc solo i jak wejde tam a on z lukami to pisze na forum ze ten koles sie zgodzil (link do zgody) i raport jak mial luki
i leje pol serva takiego kolesia xd

8

Saturday, 27.02.2010, 23:03

A po co komu forum? Po prostu: chcesz sie ponaparzac- umawiasz sie z kims i lejecie sie po mordach na warunkach jakie uzgodnicie. Nikt poza wami o takich ustawkach nie musi nawet wiedziec! Mozna nawet cale wojny 1v1 prowadzic, wystarczy tylko chciec i znalezc rywala z jajami.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

9

Saturday, 27.02.2010, 23:22

I z tym jest problem /; xd
PS: Jak grasz na T2 to zapraszam (:

oracze

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Świętokrzyskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 29.05.2010, 12:46

Każdy pomysł wymaga jakiś konsultacji i analizy czy w ogóle będzie akceptowalny. Dlatego nie sztuką jest wprowadzić zmiany w grze ale czy one nie zniechęcą bardziej do gry niż do niej niż zachęcą?

Podobne wątki