Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 28.02.2010, 16:17

hmmm?

a cyz powie mi ktos nazwe programu czy jakis link do obiczenia walki i strat wojska?

albo czym moge pokonac np lokacje specjalne (bosów) w kazdej epoce? tylko o to mi chodzi czy jest jakis program lub link gdzie moge zobaczyc kim i kogo moge pokonac itp itd? PS: jestem w 2 epoce

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 28.02.2010, 16:32

nie ma :huh:

3

Sunday, 28.02.2010, 16:33

dziwne

to skad mam wiedziec czym atakowac lokacje specjalne np w 2 wiosce? zeby pokonac bosow i przejsc do 3 wioski?

4

Sunday, 28.02.2010, 16:35

Probuj

5

Sunday, 28.02.2010, 17:34

http://alkuzad.t35.com/db.php

Najpierw musisz sprawdzić w jakiej lokacji i na jakim poziomie jest dany boss a potem szukasz pod tym linkiem.

EDIT:
Przechodzi się do epok a nie wiosek, i nie rób tyle tematów można zadawać po kilka pytań w jednym temacie.

6

Sunday, 28.02.2010, 18:13

Masz symulator, tam sobie sprawdz co gdzie jest i na tej podstawie oszacuj co sie najlepiej nadaje pod konkretna lokacje. I nie zakladaj 4 watkow z tym samym problemem.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.