Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

221

Monday, 01.03.2010, 16:02

Cytat

drastic - podobno jak pomagasz w obronie - to wojsko zostaje do czasu rozstrzygnięcia oblegu - a zaatakowanie - to stara zwykła kontra ;)
Dziwne bo moje wojsko nie chce pomagać w obronie, napier**** i spierd*** ...

Trwa okres ochronny. Usunięcie konta będzie możliwe za 21 min. 22 sek. ANULUJ USUWANIE KONTA
.. więc zdania nie zmieniam.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

222

Monday, 01.03.2010, 16:05

Bo zamiast: :Zaatakuj oblegających i wróć" wybierasz "Dołącz do obrońców". Wtedy idą do wioski i czekają na koniec oblega w środku;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

223

Monday, 01.03.2010, 16:12

prosil bym zeby ktos odpowiedzialny pomyslal troche nad zbalansowaniem epok i napisal kiedy bedzie juz wszystko ok

nie chcial bym kolejnych zmian ktore sprawiaja ze wioski ktore budowalo sie kilka miesiecy traca nagle wartosc

225

Monday, 01.03.2010, 17:43

Powtorze raz jeszcze co pisalem odnosnie nalotow:
Jesli gorna graniza szansy na zniszczenie 1 poziomu budynku bedzie ustawiona na 25 procent, to bombowce straca sens istnienia. Kazda wieksza armia smigiel osiagnie 25%. Jak jeszcze do tego dodamy ograniczenie w postaci sumowania sie ilosci nalotow z atakami, to naloty tez w praktyce przestana istniec, bo i po co to komu? Naloty mialy byc przelomem, ktory bedzie waznym orezem e5 a ta zmiana ograniczylaby ich sens do minimum. Osobiscie ustawilbym widelki na 50%, moze nieco zmodyfikowal wzor na zniszczenie udynku, zeby by to na prawde wysoki pulap i uniezaleznil naloty od atakow (2 ataki + 2 naloty)

Teraz BARDZO sie zdziwie jak zobacze choc jednego bombowca...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

226

Monday, 01.03.2010, 17:53

Cytat

Teraz BARDZO sie zdziwie jak zobacze choc jednego bombowca...

Jak na t2 dostane link z nalotu chętnie Ci udowodnię, że nadal będą istnieć. :rolleyes:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

227

Monday, 01.03.2010, 18:54

Baldr przydadzą się do nalatywania wiosek nie będących stolicą :)

228

Monday, 01.03.2010, 18:55

oto część posta, którego wysłałem 14 stycznia, na pare dni przed końcem mojej gry ;)


Cytat

co do rebalansu - dla obecnych piatoepokowcow bedzie chyba bardzo wazne, zeby koszt utrzymania byl obnizony proporcjonalnie, a nie w spoosb, ze ucinamy np saletre i wszystkie nasze zbudowane wioski szlag trafil


z tego co słychać na forum, balans, nad którym tak długo pracowano, nie powala na nogi, całe szczęście, ze nie jest mi dane go oglądać ;)

Admini poczatkowo chcieli wprowadzic taki balans, żeby w koncu można było grać wiekszą ilością jednostek niż mięsem armatnim - ale niestety skonczyło się to fiaskiem ze względu na niemożliwosc wystawienia porzadnej armii w 5 epoce. Wiec wrócono do starego i sprawdzonego sposobu, 3 jednostki do walki a reszta na pokaz ;)

BRAWO! :)

229

Monday, 01.03.2010, 20:10

Baldr przydadzą się do nalatywania wiosek nie będących stolicą :)


Fucktycznie, nie doczytalem, ze chodzi o stolice. Zwracam honor :)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

230

Monday, 01.03.2010, 20:54

Cytat

Bo zamiast: :Zaatakuj oblegających i wróć" wybierasz "Dołącz do obrońców". Wtedy idą do wioski i czekają na koniec oblega w środku;)
Wybacz Lomnas ale potrafię czytać z zrozumieniem x2 tak zrobiłem i za każdym razem poszła kontra normalna.

A rebalansem jestem mocno zawiedziony, praktycznie nic nie zmienia w znaczeniu 5 epoki. Nadal nie jest w stanie wystawić armii który będzie chociaż w małym stopniu porównywalna do 4 a nie mówiąc już o 3 epoce.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

231

Monday, 01.03.2010, 20:55

No to chyba nie klikałeś w to co trzeba bo u mnie działa normalnie;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

232

Monday, 01.03.2010, 21:00

lomnas ja tez dalem na pomoc wlasnie po tym jak sie nie udalo drasticowi i mi tez zrobil normalna kontre.

podejrzewam ze bylo to dlatego ze obelg byl zalozony jeszcze przed patchem i rozegral sie na starych zasadach.

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

233

Tuesday, 02.03.2010, 12:41

A może ktoś mi wytłumaczy co to za parametr:
Akcje x/x po obu stronach, i dlaczego pomimo, że wiem, że założyliśmy 1 armią od razu pokazało 2/2.

Drugie to pojawia sie takie cuś:

Dołączenie do oblężenia: Zakończono
Zakończenie oblężenia: 3:44:36
[ DOŁĄCZ DO OBLĘŻENIA ]

Jeżeli zakończono, to dlaczego mogę nadal dołączyć, nie rozumiem, jakiś głupi jestem.

234

Tuesday, 02.03.2010, 12:44

Ten parametr to:
ile akcji zostalo/ile akcji max.

A to drugie to nie wiem, skoro jest napisane ze nie mozna dolaczac to nie powinno przyjac Twojej armii.

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

235

Tuesday, 02.03.2010, 12:46

to drugie dotyczy się oczywiście dołączających do oblężenia - tam jest zegar ile jeszcze czasu zostało by dołączyć po stronie atakującej armie.
A do obrońców możesz dołączyć w każdej chili - bo to są zwykłe kontry - tylko że możesz sobie pooczekać na rozwiązanie obla ;)

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

236

Tuesday, 02.03.2010, 12:55

No dobra ale ...

Ad. 1. Założono 1 armią dlaczego pokazało od razu, że 2 akcje zużyto i natychmiast u broniacego, prawie w tej samej sekundzie, że również zużył maksimum (5/5). Nie wydaje mi się możliwe, żeby w 2-3 sekundy podłączył jeszcze 4 armie.
Ad. 2. To my założylismy, i nam upłynał czas na dołączenia, a nadal link dołączenia jest aktywny. Czy nie powinien się chociaż wygaszać? Tm bardziej, że nam zajęło od razu wszystkie możliwe akcje.

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

237

Tuesday, 02.03.2010, 13:00

jest 2/2 czyli: 2 akcje możliwe z 2 - jak jakaś armia dołączy - jest wtedy 1/2 - zawsze pokazuje ile jeszcze możesz - a nie ile jest zużytych (to dotyczy oczywiście ad1)
a co do 2 pkt - to nie wiem - u nas wygasza się czas - a dołączyć teoretycznie można - ale spróbuj czy siędołączy - być może link zostaje - i niech zostanie - a nieaktywne jest tylko dołączenie?

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

238

Tuesday, 02.03.2010, 13:34

Dzieki, jakieś zaćmienie miałem, z 2 jeszcze poeksperymentuję.

239

Tuesday, 02.03.2010, 19:57

Droga Administracjo !
v 0.8.8

Zróbcie tak żeby każdy w oblężeniu dostawał raport a nie tylko oblegany zapewne, mówię tu o osobach dołączających do pomocy w obronie.

240

Tuesday, 02.03.2010, 21:51

Tylko jak teraz dobrą wiochę przejąć, od równorzędnego klanu. Wszyscy raczej będą na remis szli. W ataku mamy np. 7 armii a w obronie 10. W odwodach max jednostek leczących i "tylko 10 rund" . Co najwyżej eksp wpadnie.