Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 02.03.2010, 13:31

pytanie o lokacje specjalne

witam zalozylem nowy wątek mam nadzieje ze nikt nie bedzie mnie gnębil..ale spytam ..ile razy na dzien lub na godzine mozna atakowac LOKACJE SPECJALNE I WYKONYWAC WALKI?

jesli ktos moze niech da znac pozdrawiam

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 02.03.2010, 13:45

ech lokacje odnawiają się co 4 h/2h na premium - atakować możesz zawsze - ograniczenie - ilość lokacji.
A co do ataków na graczy - istnieje tylko i wyłącznie ograniczenie 2 ataków na dobę

3

Tuesday, 02.03.2010, 13:47

no wlasnie nie;/

mam konto premium atakuje kolakcje 10-15 raz.. teraz chcialem znow to zrobic i pisze ze wycerpalem limit wypraw..a mam konto premium;/..wiec jak to wyjasnic?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 02.03.2010, 13:49

czytaj ze zrozumieniem - atakować możesz do woli w ramach posiadanych wypraw - wyprawy na koncie premium odnawiają się co 2h - obecnie na nieparzystych czyli: 7.00; 9.00; 13.00; 15:00 itd. zobacz że licznik możliwych wypraw zwiększy ci się o 1 po godzinie 15

5

Tuesday, 02.03.2010, 13:53

hmm

a mam jeszcze pytanie odnosnie ataku na t-rexa jestem w epoce i mam bohatera potrafi dowodzic 10 jednostkami..1 poziom t-rexa przeszedl bez problemu czy reszte tez da rade jesli ide legionistami?gdzie mozna najwiecej zdobyc doswiadczenia walczac w lokacjach w 2 epoce? procz walki z przeciwnikiem

6

Tuesday, 02.03.2010, 14:23

Słowo "w epoce" mało mówi bo jest ich sześć, i dopiero pod koniec posta się dowiaduję że chodzisz z legionistami czyli 2 epoka. Najwięcej expa jest na t-rex'ie 3 i 4 średnio między 80 a 120. Napisz jeszcze co to za bohater (człowiek, nieumarły, demon, anioł), jeśli lata to próbuj najpierw 3 poziom przynajmniej Ci go nie zabiją. Jeszcze ważne są poziom bohatera i badania związane z legionistami bez nich jest ciężko.

7

Tuesday, 02.03.2010, 14:36

juz odpisuje

mam wszystkie technologie zrobione

moj bohater to demon




2 poziom
pkt zycia 272
atak 30
aa 10
dowodzenie 10
inicjatywa 120

teraz tkwi pytanie czy takim bohaterem i 10 legionistami w 2 epoce pokonam 2-3-4 poziom T-rexa ?

8

Tuesday, 02.03.2010, 14:45

Warto się nauczyć korzystać z poniższego linku:
http://alkuzad.t35.com/db.php

A tu masz raporty:
T-Rex 3
http://alkuzad.t35.com/19/2/Stachu.10Leg.184.htm
T-Rex 4
http://alkuzad.t35.com/28/2/Sunny.10Leg.62.html

Na 4 bym nie ryzykował może byś pokonał ale jak się trafi na większą obstawę to można paść, podpakuj na razie poziom boha na T-Rex'ie 3, a 2 możesz spokojnie zwiedzać.

9

Tuesday, 02.03.2010, 15:30

no i ok:)

witam wlasnie pokonalem 3 poziom t-rexa bohaterem w obwodach i 10 legionistami w ataku ..zginąl tylko jeden...teraz trzeba zyskalem 124pkt dosw. w co najlepiej ladowac bohatera?potrzebuje pokonac kilku bosów zeby przejsc z epoki 2 do kolejnej epoki.. co radzicie?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 02.03.2010, 15:37

Jeżeli pójdziesz na rexa 3 demoem przy 2 lvl zmiecie Cie jak śmiecia :P
Osobiście uważam, że rex 3 jest trudniejszą lokacją bo masz tylko 2 grupy i stego są liczniejsi i o wiele większą średnia expa
Do 10 bym chodził na 2 lv.

A pakować w latanie inicjatywe i atak powietrzny.
Jeżeli pokonałeś to pewnie byli obrońcy i to nieliczni.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

11

Tuesday, 02.03.2010, 15:41

4 poziom t-rexa

4 poziom trexa osiagne dzisiaj jesli dobrze pojdzie ..

sproboje pokonac go bohaterem na 2 poziomie i 10 legionistami...

walka na 1-2-3 poziomie sie udala w 3 poziomie zginal tylko 1 legionista..

najlepiej ladowac w latanie i inicjatywe?czy moze w cos wiecej?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 02.03.2010, 15:42

I atak powietrzny doczytaj do końca.
No i wiadomo obrona musi być dodatnia :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

13

Wednesday, 03.03.2010, 08:15

4 poziom t-rexa

no witam witam juz wczoraj udalo mi sie osiagnac 1-2-3-4 poziom trexa i podladowac troche bohatera...zdobywa sie duzo umiejetnosci i w ogole...

teraz mam tylko takie pytanie...czy 10 legionistow i sporo podbudowany bohater starczy zeby pokonac wszystkich wrogow potrzebnych do przejscia z 2 epoki do 3?

czy lepiej wladowac mu jeszcze powiedzmy zeby dowodzil 12 stoma czy 15stoma jednostkami?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Wednesday, 03.03.2010, 08:20

nie można w lokacjach dowodzić więcej niż 10 sztukami + przywołańce z czarów - więc o tym zapomnij - a podrasowany hero to minimum na 2 epoce lvl 20 ;) więc nie wiem czy tak znowu bardzo go podrasowałeś przez ten 1 dzień

15

Wednesday, 03.03.2010, 08:27

no i ok:)

no wiesz nie wpadkowalem mu miliona pkt ...bo to sie nie da...pytam tylko czy ogolnie starczy 10 legionistow i bohater by pokonac troli w lokacji specjalnych i przejsc do epoki 3?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Wednesday, 03.03.2010, 09:12

10 jednostek w zależności od lokacji różnych - oczywiście że starczy - przecież widzisz chyba że ludzie są już nawet w 6 ep? czyli się da - więc nie rozumiem twojego pytania. Da się pokonać wszystkich bossów każdą rasą przynajmniej do 5 ep - a potem jest różnie ;) sam jeszcze nie sprawdzałem - jestem dopiero w 5 ep - czyli nie wiem czy się da ;)