Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Wednesday, 03.03.2010, 19:07

Na symualorze? na tym co jest ogólnie dostępny za dni premium? no nie wiem czy mozna mu tak wierzyć.
Ostatnio symulowałem Fenrira, 10 husari pełne techy i bohater umarlak na 50lvl obstawa lokacji średnia a na koniec wszyscy padli(po mojej stronie oczywiście)
:rotfl:
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


62

Wednesday, 03.03.2010, 20:00

A jakim poziomem bohatera symulowałaś? Bo teoretycznie to można zrobić każdą lokację solo. Czyli jeśli na bosa trzeba się przejść około 20-40 razy żeby go ubić to ile -set razy trzeba odwiedzić go aby wyleciał jakiś super zwój, bo raczej niewielu pokona ich dla przyjemności bardziej licząc na coś unikalnego.

63

Wednesday, 03.03.2010, 23:45

60 poziom, z przedmiotami jakie można znaleźć w 6 epoce.
Poziom bossów jest zaplanowany na to, żebyście musieli sobie jeszcze pograć, zanim ich zaliczycie :-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

64

Thursday, 04.03.2010, 00:41

No tak, ale zeby zdobyc swoje i runy z e6 trzeba pobic tamtejszych bossow i kolko sie zamyka.
Nie wspomne juz o tym, ze skoro na skompletowanie jednego slowa z e5 statystyczny gracz czeka kilka lat ubijajac 12 bossow dziennie, to na skompletowanie taiego z przyszlosci trzebabedzie czekac kilkadziesiac wiosenek a tyle nie wytrzymaja najwytrwalsi nawet gracze.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

65

Thursday, 04.03.2010, 08:43

60 poziom, z przedmiotami jakie można znaleźć w 6 epoce.

Tych kilku bossów można będzie zaliczyć każdym bohaterem na 60 poziomie , czy się okaże że trzeba będzie mieć różne rasy w tym część lotników a część nie lotów ?
W takim przypadku nie jest wykonalne mieć 6-8 bohaterów na wystarczającym poziomie.