Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1.121

Sunday, 07.03.2010, 18:43

Pytanko o rozwój

Siemano !!!

1.)Mam pytanko czy lepiej ładować całe surowce w inwestycje np. w kopalnie i tak dalej czy najlepiej jak najszybciej dążyć do przeskoczenia do następnej epoki...
2.) I jeszcze jedno pytanko czy surowce zgromadzone we wcześniejszej epoce zgromadzą się jakoś w postaci innych w następnej epoce ...

Z góry dziękuję :thumbup:

1.122

Sunday, 07.03.2010, 18:57

1) zależy czy chcesz szybko przejść do kolejnej epoki czy powalczyć w tej w której jesteś, bo jeśli chcesz powalczyć to trzeba rozwinąć wioski i postawić spore armie co mocno zwalnia przejście, ale za to przejdziesz z większymi poziomami ołtarzy co przełoży się na lepszy start w kolejnej epoce.

2) Nie, jedyne surowce jakie się ma w kolejnej epoce pochodzą z ołtarzy.

Jeśli jesteś w 1ep to najlepiej się starać szybko przejść, bo jest to epoka która nas wprowadza do gry, więc nie ma co w niej siedzieć za długo.

1.123

Monday, 08.03.2010, 14:27

No to jeszcze jedno pytanko

Siemano !!!

1.)W związku z tym że dążę do przejścia do starożytności mam pytanko czy kopalnie zamienią się w te bardziej doskonale technologiczne w starożytności czy będę startował od zera z surowcami...
2.) I chciałbym jeszcze wiedzieć czy zasięg wioski ogranicza zasięg założenia drugiej wioski czy mogę założyć drugą wioskę gdziekolwiek...

Z góry dziękówka za te i przyszłe odpowiedzi 8)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.124

Monday, 08.03.2010, 18:03

1) Tracisz wszystko. Zostaje bohater, przedmioty i otrzymujesz surowce odpowiednio zależne od rozbudowy ołtarza w poprzedniej epoce.
2) Gdziekolwiek, lecz tylko w zasięgu widzisz pola bonusowe.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

1.125

Friday, 12.03.2010, 12:29

Medic F4

Jeżeli chcę mieć bonus od jednostki leczącej i każą mi ją ustawić w drugim szeregu to muszę ją przesunąć do rezerwy tak ?

1.126

Friday, 12.03.2010, 12:36

Do jakiej rezerwy? Kazda armia ma front i tyly, medycy musza byc ustawieni na tylach zeby leczyli.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

1.127

Saturday, 13.03.2010, 10:08

Aukcje

Jeśli mam na licytacji najwyższą ofertę 1 albo maksymalnie widziałem 3 to czego to jest wlauta ??

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.128

Saturday, 13.03.2010, 12:55

W punktach handlu. Dostajesz je sprzedając przedmioty/zwoji/runy na aukcji albo run powyżej THORa u złomiarza.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

1.129

Wednesday, 31.03.2010, 23:50

Oblężenia

Może mi ktoś podpowiedziec jakie są korzyści z oblężenia ... :thumbup:

1.130

Thursday, 01.04.2010, 09:31

Moesz przejac czyjas wioche. Przy pomocy kolegow z klanu nawet bardzo ladna i rozbudowana. Poza tym w oblezeniach sporo expa leci :)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

1.131

Saturday, 03.04.2010, 15:30

Skoro mam hełm w zbrojowni to czemu mi nie wchodzi na głowę??
Jeśli ma ktoś lepszą odpowiedź po za tym że mam niewymiarowy łeb to proszę o odpowiedź 8o

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.132

Saturday, 03.04.2010, 15:35

1.Bo może już masz jakiś ubrany?
2.Kliknij dwukrotnie to powinien się ubrać. O ile nie masz już jakiegoś:P
3.Jeżeli robisz wszystko ok to spróbuj kilka razy odświeżyć stronę na ekranie zbrojowni.
4.Jeżeli nie pomoże to już nie wiem co...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

1.133

Sunday, 04.04.2010, 01:01

"Nie da sie" to za malo. Powiedz, co sie pojawia jak probojesz go wlozyc.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

1.134

Sunday, 04.04.2010, 01:47

Dziękówka hełm wszedł na głowę sam. Może i ktoś powiedzie jak uzyc run :D

1.135

Sunday, 04.04.2010, 08:42

Zdejmujesz helm, wkladasz runy i zakladasz spowrotem. Nic prostszego.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

1.136

Monday, 05.04.2010, 10:24

Sędzia się już zastanawia czy pojedzie do Wrocławia

Siemano Awansowałem do Starożytności i nie wiem jak zlikwidowac korupcję w mojej wiosce... :cursing:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.137

Monday, 05.04.2010, 10:39

Musisz zrobić dwa techy na wioski: Pismo Klinowe i Alfabet Grecki. Dzięki nim zlikwidujesz korupcje (Pismo Klinowe) i umożliwisz sobie założenie drugiej wioski (Alfabet Grecki).
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

1.138

Thursday, 08.04.2010, 18:00

Witam !
Dzisiaj zaczalem gre prosze powiedzcie mi w co najlepiej wydawac punkty statystyk .
2 . Czy istnieja restarty serwerow ?
3. Po przejscu do nowej epoki traci sie badania?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Globus" (08.04.2010, 18:16)


1.139

Thursday, 08.04.2010, 20:49

1. Po pierwsze latanie, po drugie dowodzenie, po trzecie def, zeby byl powyzej 0 (w tej wlasnie kolejnosci). Inna szkola mowi, ze najpierw dowodzenie a pozniej latanie, jednak wtedy hero na lokacje ustawiaj z tylu. A pozniej wedlug uznania AA lub zwykly i ini. Jak znajdziesz jakas bron, zacznij rozwijac umiejetnosc wladania ta bronia. Magia nie zawracaj sobie glowy, sa rzadkie i pojawiaja nie wczesniej niz w e4. A i to przy duzej dawce szczescia.
2. Nie, gramy do upadlego :D
3. W nowej erze masz nowe jednostki i nowe technologie.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

1.140

Friday, 09.04.2010, 00:27

Infrastuktura pomożecie ...

Dlaczego jak jestem w epoce starożytności i miałem pismo klinowe nie mogłem założy nowej wioski a miałem także osadnika :?:
Czy może to by spowodowane małym zasięgiem wioski :?: