Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 01.05.2010, 17:05

zapytanie

pytanie jak to jest że za pierwszym razem w ekspedycji klanowej rozwaliłem bosa a idąc drugi raz tym samym bohaterem i na ten sam poziom bohater ginie prosze o dpowiedz dzięki i miłej rozgrywki

2

Saturday, 01.05.2010, 17:05

bardzo przydatne bylyby linki z lokacji bo nikt nie jest wrozka co sie tam rozegralo ;)

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 01.05.2010, 17:15

zapytanie

i tu problem gram nieumarłym pierwszego raportu juz nie mam ale medal został za to dzisiejszy posiadam ale z tym linkiem to nie wiem nie jestem zbyt dobryna kompie ale to dziwna sprawa

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 01.05.2010, 17:23


5

Saturday, 01.05.2010, 17:26

wklej link nie z adresu przegladarki a ten co jest na samym dole strony ktory sie zaczyna od:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=........

i nie pisz postu pod postem zawsze mozesz edytowac ostatni

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 01.05.2010, 17:30

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d81f63242d
no wreszcie sie czegos nauczyłem pierwszego nie mam wiec to i tak chyba nić nie da ale prosze sprawdzić pozdrawiam i miłej rozgrywki

7

Saturday, 01.05.2010, 17:40

ok to bez tego co miales za 1 razem moge powiedziec ze:
zawsze jest jaka losowosc w wyjsciu na lokacje tzn ze nigdy nie rozegra sie ona tak samo (bardzo maly % ze tak sie zdarzy).
1. statystyki bossow sa rozne, tzn: moga miec rozne parametry (hp, att, ini itd)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7250e87b9b
tu masz np u mnie 1 bossa na lokacji jakiego trafilem i mozesz porownac sobie statystyki tego twojego a mojego (mimo ze jest slabszy to widac rozpietosc statystyk).
co za tym idzie mogles miec slabsza wersje za 1 razem, bo jak widzisz duzo mu nie zostalo hp.

2. losowosc takze jest przy wypuszczaniu ataku we wroga majac wieksza inicjatywe niz przeciwnik:
ty masz 239 ini przeciwnik 126 ini
z tatka mozesz sobie wyczytac ze przy takiej roznicy ini masz 89% na wyprowadzenie 2 ataku w rundzie.
zauwaz ze udalo ci sie trafic 2-krotnie w 1 i 2 rundzie
niestety w 3 rundzie tylko 1 hit poszedl (poszedlby tez 2 to bys go zabil i wrocil caly i zdrowy ;) )

reasumujac bierz ze soba swojego 2 bohatera, pomocnika z klanu lub tez podniesc sobie statytyki tego herosa ktorym byles na lokacji, wtedy bedziesz mial 99% na udana ekspedycje (1 % ze cos pojdzie totalnie nie tak i cie zalatwi zanim ty/wy go).

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 01.05.2010, 17:50

ok dziekuje skoro to tak wygląda i nie ma żadnedo błędu to prosze zamknąć temat hciałem dodac że przez te pięć dni podniosłem statystyki bosa nie pamiętam jakie sytuacja ciekawa tak jak to że im lepszy boss tym dropy lepsze pozdrawiam