You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Friday, March 5th 2010, 3:45pm

ale nieumały ma duzo obrony dla jednostek czyli po wyczyszczeniu obstawy bossa zostaje ci kilka jednostek i fenninr nie celuje wbohatera przy czym bijesz go 10 rund i zabijasz

to radzicie 6 rajtarów +4 husari zmienic na 6 kirajerów albo lansjerów?
jak wysłałem 5 husarii i 5 rajtarów to całkowita porazka była

22

Friday, March 5th 2010, 8:31pm

można pobić każdym hero
ja pobiłem nieumarłym i kombinacja rajtarów i husarów
raport jest w raportowniku

ważne żeby mieć sporo inicjatywy i około 200 AAtaku
i trafić na słabego bosa
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

23

Friday, March 5th 2010, 8:49pm

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

24

Tuesday, April 20th 2010, 9:37pm

fenninira juz zaliczyłem

a teraz z tym może?
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=49b7e08b7b

jak poszłem z 5husari 2 janczarów i 3 rajtarów zostało 20 hp pomocnikom
nie ma w raportowniku demona z tą lokacją
a 6 rajtarów +4 muszkieterów napewno nie przejdzie bo wszystko ginie

jakies rady z czym isc? czy dalej próbowac z ta husarią? bo troche długo mi to zejdzie premka sie skończyła i 5 husari robi sie półtora godziny :/

25

Thursday, April 22nd 2010, 5:46am

Na pewno nie muszkietami. Sa ciency jak d*a weza. Husaria i jazda, ewentualnie dopelnic medykani.
A tak BTW, skoro masz takie probemy z przejsciem e4 to do e5 lepiej sie nie laduj... Bez obrazy.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

26

Monday, May 3rd 2010, 11:01pm

Mnie się udało spójrzcie na staty hiro ,co prawda kosztowało mnie to 6000 straty doświadczenia bo prubowałem pare razy ale się da .

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4303667bfb

• Send private message

27

Wednesday, May 5th 2010, 12:26pm

Fenrira co prawda nie mogę jeszcze tłuc, ale przecież to podobna sprawa jak z bossami z ekspedycji (też maja 180+ AA, co prawda ini niższe). Żeby przeżyć wystarczy Ci ini ok. 350, HP 400+ i obrona min 150!!! Fenrir bedzie mógł się oblizać. Czy go ubijesz to już zależy od AA, jak pisali inni wyżej.

28

Wednesday, May 5th 2010, 7:29pm

Oczywiscie, ze sie da. Gdyby sie nie dalo nie byloby ludzi w e5. Jesli cie to pocieszy, to awans do e6 kosztowal mnie 45 000 ujemnego, ale gralem bez czarow.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Rysiek33

Beginner

• Send private message

29

Thursday, September 30th 2010, 10:25am

fenek