Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 30.04.2010, 01:14

Zgłoś aukcje do operatora

pytanie/sugestia
tylko zakończone można zgłaszać natomiast te co trwają mamy specjalnie czekać aż się skończą a potem ich szukać...?
zgłosiłem ostatnio na forum że ktoś sprzedaje coś bardzo drogo bo nie będę czekał 2-3 dni aż skończy się aukcja
widzę że coś jest nie tak i zgłaszam a tak co? mam se zapisać w zeszycie że za 28h mogę wejść w zakończone aukcje i zgłosić tą sprawę?

dodajmy przycisk ze zgłaszaniem do już trwających aukcjach

wtedy bez problemu da się wychwycić takie akcje
nie raz widziałem inne sytuacje kiedy coś szło za masakryczna kasę ale nie chciało mi się właśnie czekać na zakończenie i szukanie tego bo to nie moja brożka.
to obowiązek admina serwera by pilnował porządku - jak chcecie naszej pomocy to ułatwiajmy sobie życie.

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 30.04.2010, 11:35

pytanie ile było przebić - jak strasznie dużo - to może się okazać że po prostu ludzie ostro walczyli o jakiś przedmiot - a jak mało - ktoś od razu dał jakąś zaporową - no to chyba faktycznie coś takiego należało by zgłaszać - ale to i tak musiałbyś sprawdzić jeszcze dział handel - bo przez przypadek możesz zgłosić legalnie rozpoczętą aukcję ;)

3

Friday, 30.04.2010, 21:49

Zawsze mozna napisac PW do Thorgi :)
Ja tak zrobilem i dostalem jasna odpowiedz. Co nie zmienia faktu, ze taki przycisk ulatwilby zycie.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

4

Saturday, 01.05.2010, 17:47

Chodzi o to, żeby sprzedający / kupujący mieli również szansę na zgłoszenie tej aukcji do operatora.
Jak najpierw zgłosi ktoś inny, to w razie bana jak udowodnisz, że miałeś zamiar zgłosić, ale nie zrobiłeś tego, bo ktoś cię ubiegł?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Thursday, 06.05.2010, 08:05

Jeśli chodzi o to aby za wszelką cenę ukarać sprzedającego, to rzeczywiście to może być problem.
Jednak, jak sprzedający zgłosi to też jest niezręcznie go ukarać.
Często widziałem wystawione przedmioty w trakcie aukcji, gdzie była tylko jedna oferta, zresztą i tak przewyższająca wartość przedmiotu.
Oczywiście nie czekałem aż się zakończy, żeby zgłosić.
Popieram dodatkowy przycisk.

6

Thursday, 13.05.2010, 00:03

Thorga weź ty mnie nie dobijaj... ;]
twoje pytanie mnie zaskoczyło liczyłem że wiesz jak to zrobić...

sądze ze nic nie stoi na przeszkodzie by dodać przecisk,
dowolna ilość graczy zgłasza informacje że jest sprzedawany za drogo,
w panelu admina masz liste osób które zgłaszają nadużycie
i np. zaby ci ułatwić życie kupijący i sprzedający jeśli zgłoszą nadużycie zaznaczeni są innym kolorem..
wtedy wiesz czy zachowali się uczciwie czy też nie..

kwestia jak w panelu admina masz nadzorowanie aukcji.... :rotfl:

7

Saturday, 15.05.2010, 15:38

Jeśli chodzi o to aby za wszelką cenę ukarać sprzedającego, to rzeczywiście to może być problem.
Jednak, jak sprzedający zgłosi to też jest niezręcznie go ukarać.
Często widziałem wystawione przedmioty w trakcie aukcji, gdzie była tylko jedna oferta, zresztą i tak przewyższająca wartość przedmiotu.
Oczywiście nie czekałem aż się zakończy, żeby zgłosić.
Popieram dodatkowy przycisk.


No właśnie nie chodzi o to, żeby za wszelką cenę ukarać sprzedającego.
Nie tak dawno był przypadek, kiedy osoba kończąca grę rozdała po połowie swoje punkty handlu na losowych aukcjach.
Sprzedający po zakończeniu aukcji zgłosili je.
Gdyby przed zakończeniem aukcji ktoś je zgłosił (a sprzedający byliby w tym czasie np w pracy itp) - dostaliby automatycznie bana, bo nie wiadomo byłoby, czy faktycznie mieli zamiar to zgłosić i ktoś ich ubiegł, czy liczyli na to, że nikt się nie zainteresuje.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Saturday, 15.05.2010, 18:07

W tej grze nie ma automatycznych banów. Tu pozwoliłem sobie zwrócić uwagę na brak takiego filtra który by wyłapywał aukcje. Z tym że takich aukcji było więcej.
I wcześniej i później były aukcje na których skutecznie przekazywano punkty. Przedmioty za 10 i 15 i więcej punktów bez slotów to nic nadzwyczajnego na aukcjach, albo te same przedmioty z ceną wywoławczą której nikt nie dał, więc w zakończonych widnieją jako nie sprzedane z ceną 0.
Dlatego proszę Kocico nie strasz ludzi, Adam444 ma rację, niestety.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

9

Wednesday, 19.05.2010, 21:59

Thorga

Cytat

"w panelu admina masz liste osób które zgłaszają nadużycie
i np. zaby ci ułatwić życie kupijący i sprzedający jeśli zgłoszą nadużycie zaznaczeni są innym kolorem..
wtedy wiesz czy zachowali się uczciwie czy też nie.. "