Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 25.05.2010, 13:47

tymczasowa opieka nad kontem

na około półtora miesiąca nie mam teraz czasu an gre a nie chce zeby lezalo odwodem jak ktoś gra na T2 a chce sobie chwile pograc na T1 niech pisz ale zaznaczam ze nie jest to oddanie konta tylko tymczasowa opieka nad nim

5 era dopiero co przeszlem hero 30 lvl 1 bizu 3 slotowe troche repy na expy jest

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "MaN_of_GoD" (26.05.2010, 12:57)


2

Tuesday, 25.05.2010, 16:37

No to jest w takim razie zasiadanie mój kolego, bo nie ma czegoś takiego jak "tymczasowa opieka nad kontem".
Albo oddajesz na stałe komuś, albo włącz sobie urlop.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 25.05.2010, 22:26

Nie pleć bzdur bo nie jest to żadne zasiadanie. Zasiadanie istnieje tylko wtedy gdy 2 lub więcej osób w danym okresie czasu (dość krótkim, powiedzmy kilka dni) logują sie naprzemiennie na jedno konto. Facet przecież może oddać konto, nowemu włascicielowi gra sie po pewnym czasie znudzi i odda je znów staremu właścicielowi. Nie ma w tym wypadku mowy o naprzemiennym logowaniu, a okres uzywania konta przez każdego z nich jest stosunkowo długi.

@Man_of_God - nie piszemy miesionca lecz miesiąca

4

Wednesday, 26.05.2010, 12:58

wiem czytałem regulamin zasiadanie występuje jak 2 osoby logują się jednoczesnie

5

Wednesday, 26.05.2010, 17:35

Nie jestem pewien czy coś takiego jest tu dozwolone, ale wiem że na Bloodwars by nie przeszło, ponieważ nie można wrócić po jakimś okresie na swoje konto.
Ale jeśli jest to zgodne z regulaminem to ja z chęcią poprowadzę konto na czas Twojej absencji. GG - 2484342
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

6

Wednesday, 26.05.2010, 17:44

Mogę konta popilnować ale max 3 tygodnie gdyż też w połowie czerwca wyjeżdżam za granicę i wrócę dopiero po wakacjach. Gram na T2 - 3 ep. Kiedyś grałem również na T1 ale to już stare dzieje... jeszcze jak Wiczki istniały. Rozumiem że tutaj pilnowanie ograniczy się tylko do łażenia na lokacje, ekspedycji oraz maszerowaniem wojska między wioskami co by nic nie padło. Oblegi w grę nie wchodzą, nocek nie będę zarywał - no chyba że o jakiejś jeszcze przystępnej porze(max 24:00).

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "lukaszo" (26.05.2010, 19:32)


7

Wednesday, 26.05.2010, 18:48

już znalazłem odpowiednią osobę nara gdzies tak do lipca

8

Wednesday, 26.05.2010, 22:54

Operator zobaczy i banik :P

To jest inaczej tak, że oddajesz komuś konto, a potem on oddaje je tobie. Ale tak zrobić nie można. Bo raz oddane konto, nie może nigdy już do ciebie wrócić. :P

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 28.05.2010, 19:08

A gdzie tak jest napisane kolego??

10

Sunday, 30.05.2010, 02:11

No włąsnie ?? Gdzie to jest napisane ?? Skad wy wogole wzieliście takie cuda?? Ja tu nie wdze zadnego problemu kolega oddaje konto i nie loguje sie na nim przez pewien czas i wraca do gry dostaje konto z powrotem a osoba ktora opiekowala sie kontem nie loguje sie od tego czasu ??/ Nie widze tutaj zlamania regulaminu ani powodu do bana.