You are not logged in.

PYTANIE Artefakty

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, August 2nd 2010, 11:15pm

Artefakty

Mam pytanie, do dziś myślałem że każda lokacja ma jeden artefakt. Tymczasem gdy robiłem dziś nowy dział w tabelach http://spreadsheets.google.com/ccc?key=0…yLWtNZEE#gid=10
okazało się że w lokacji Równiny Przodków 1 padły 3 różne artefakty

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=98ee9683d4
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3d4d91c37f
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bead5bdb63

Czy admini mogliby uchylić rąbka tajemnicy czy tak miało być czy to jakieś bugi są ?

EBO

Intermediate

• Send private message

2

Tuesday, August 3rd 2010, 7:25am

Wg mnie sa specjalne przedmioty przypisane do 1 bossa, a reszta dropi normalnie.
Z tego co podajesz to dropia 4 bo jeszcze szamanskie ziele :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Aliar

Intermediate

• Send private message

3

Tuesday, August 3rd 2010, 5:42pm

Może jest tak, że na każdej ekspedycji może Ci paść wszystko z każdego bossa którego już zaliczyłeś? ?(
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

4

Tuesday, August 3rd 2010, 8:25pm

a nie jest tak jak z lokacjami ze po prostu rosnie prawdoppodobienstwo wraz ze wzrostem trudnosci lokacji ??
najlepiej by było gdyby ktos z adminów sie wypowiedział i wyjasnił

5

Wednesday, August 4th 2010, 9:00am

z tego co wiem to jest tak ze czym dalsza ekspedycja (lokacja poziom) tym nowsze mozliwe artyfakty do dropniecia.
dziala to tak jak na lokacjach ( nie jestem 100% pewny czy np lwia skore idzie tez wydropic w 6 epokowej lokacji ale wydaje mi sie ze tak).

poprostu w lokcjach 1 epokowych (niewazne jakich czy 1 czy 2 czy 3 lvl) idzie wydropic:
Wątroba Tygrysa
Lwia Skóra
Odłamek Pioruna
Berło Ra
Szamańskie Ziele
Obol Charona

np: Szamańskie Ziele daje + 8 ini hero
a manuskrypt + 14 ini

wiec manuskrypt zapewne nie dropi w 1 epokowych lokacjach

to co pisalem powyzej nie jest na 100% pewne ze tak jest.

This post has been edited 1 times, last edit by "krowa" (Aug 4th 2010, 9:20am)

EBO

Intermediate

• Send private message

6

Wednesday, August 4th 2010, 9:19am

poprostu w lokcjach 1 epokowych (niewazne jakich czy 1 czy 2 czy 3 lvl) idzie wydropic:
Wątroba Tygrysa
Lwia Skóra
Odłamek Pioruna
Berło Ra
Szamańskie Ziele
Na pewno jeszcze Obol Charona patrz 1 link w 1 wiadomosci
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Wednesday, August 4th 2010, 10:32am

A co do tematu:

Quoted

Na ekspedycji można znaleźć przedmioty, runy i zwoje, podobnie jak na wyprawach.

Czy ktos znalazl rune albo zwoj?

8

Wednesday, August 4th 2010, 10:35am

Krowa co to za manuskrypt ??
nie widziałem nie słyszałem na ukcji jeszcze nie bylo ;)

9

Wednesday, August 4th 2010, 10:45am

Artefakt daje +14 ini. Z tego co wiem to sa 2, oba dropniete na Torquemadzie.

Konrad

Administrator

• Send private message

10

Wednesday, August 4th 2010, 1:34pm

Do każdej lokacji przypisany jest 1 artefakt, który można znaleźć tylko w niej i nigdzie indziej.
Raporty są z początków wprowadzenia ekspedycji i faktycznie przez pierwszy dzień nie było powyższej zasady, stąd dropy w postaci innych artefaktów.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Wednesday, August 4th 2010, 5:03pm

no to widze potrzebe podpiecia tematu z lista atefaktow i lokacji w których mozna je znaleźć :>

12

Wednesday, August 4th 2010, 5:09pm

sorry , nieaktualne.............Danio ma rację.......
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

This post has been edited 1 times, last edit by "wASabi" (Aug 4th 2010, 5:39pm)

13

Wednesday, August 4th 2010, 5:29pm

Taka lista jest juz prowadzona przez Tomusa tutaj.