Nie jesteś zalogowany.

PYTANIE Artefakty

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 02.08.2010, 23:15

Artefakty

Mam pytanie, do dziś myślałem że każda lokacja ma jeden artefakt. Tymczasem gdy robiłem dziś nowy dział w tabelach http://spreadsheets.google.com/ccc?key=0…yLWtNZEE#gid=10
okazało się że w lokacji Równiny Przodków 1 padły 3 różne artefakty

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=98ee9683d4
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3d4d91c37f
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bead5bdb63

Czy admini mogliby uchylić rąbka tajemnicy czy tak miało być czy to jakieś bugi są ?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 03.08.2010, 07:25

Wg mnie sa specjalne przedmioty przypisane do 1 bossa, a reszta dropi normalnie.
Z tego co podajesz to dropia 4 bo jeszcze szamanskie ziele :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 03.08.2010, 17:42

Może jest tak, że na każdej ekspedycji może Ci paść wszystko z każdego bossa którego już zaliczyłeś? ?(
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

4

Tuesday, 03.08.2010, 20:25

a nie jest tak jak z lokacjami ze po prostu rosnie prawdoppodobienstwo wraz ze wzrostem trudnosci lokacji ??
najlepiej by było gdyby ktos z adminów sie wypowiedział i wyjasnił

5

Wednesday, 04.08.2010, 09:00

z tego co wiem to jest tak ze czym dalsza ekspedycja (lokacja poziom) tym nowsze mozliwe artyfakty do dropniecia.
dziala to tak jak na lokacjach ( nie jestem 100% pewny czy np lwia skore idzie tez wydropic w 6 epokowej lokacji ale wydaje mi sie ze tak).

poprostu w lokcjach 1 epokowych (niewazne jakich czy 1 czy 2 czy 3 lvl) idzie wydropic:
Wątroba Tygrysa
Lwia Skóra
Odłamek Pioruna
Berło Ra
Szamańskie Ziele
Obol Charona

np: Szamańskie Ziele daje + 8 ini hero
a manuskrypt + 14 ini

wiec manuskrypt zapewne nie dropi w 1 epokowych lokacjach

to co pisalem powyzej nie jest na 100% pewne ze tak jest.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (04.08.2010, 09:20)


EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 04.08.2010, 09:19

poprostu w lokcjach 1 epokowych (niewazne jakich czy 1 czy 2 czy 3 lvl) idzie wydropic:
Wątroba Tygrysa
Lwia Skóra
Odłamek Pioruna
Berło Ra
Szamańskie Ziele
Na pewno jeszcze Obol Charona patrz 1 link w 1 wiadomosci
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Wednesday, 04.08.2010, 10:32

A co do tematu:

Cytat

Na ekspedycji można znaleźć przedmioty, runy i zwoje, podobnie jak na wyprawach.

Czy ktos znalazl rune albo zwoj?

8

Wednesday, 04.08.2010, 10:35

Krowa co to za manuskrypt ??
nie widziałem nie słyszałem na ukcji jeszcze nie bylo ;)

9

Wednesday, 04.08.2010, 10:45

Artefakt daje +14 ini. Z tego co wiem to sa 2, oba dropniete na Torquemadzie.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 04.08.2010, 13:34

Do każdej lokacji przypisany jest 1 artefakt, który można znaleźć tylko w niej i nigdzie indziej.
Raporty są z początków wprowadzenia ekspedycji i faktycznie przez pierwszy dzień nie było powyższej zasady, stąd dropy w postaci innych artefaktów.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Wednesday, 04.08.2010, 17:03

no to widze potrzebe podpiecia tematu z lista atefaktow i lokacji w których mozna je znaleźć :>

12

Wednesday, 04.08.2010, 17:09

sorry , nieaktualne.............Danio ma rację.......
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "wASabi" (04.08.2010, 17:39)


13

Wednesday, 04.08.2010, 17:29

Taka lista jest juz prowadzona przez Tomusa tutaj.