Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 09.08.2010, 21:43

Propozycja(a nawet 3 )

Naszła mnie dziś pewna myśl odnośnie usprawnienia TE, moje propozycje:
1. Rzecz się ma treningu jednostek, otoóz posiadając premium gracz może max 20j czy nie uważacie że to trochę za mało? i przysparza wiele problemów tzn żeby zbudować armie należy trenować jednostki po 20 i siadać do PC co jakieś 3 h zeby ustawić kolejne 4 grupy po 20 j , już nie wspomnę o graczch bez premium (oni mogą chyba 5 jednostek) . Moja propozycja gracze bez premium 20 j max a gracze z premium hmm 100?9oczywiście może to być za dużo i można zmiejszyć liczbę) albo gracze z premium nie maja ograniczenia w trenowaniu jednostek
2. Następnie czy nie można by z Zmienić pewnej rzeczy związanej z armiami? Tzn jeśli mamy wioskę X i Y w wiosce X mamy armie z beho z wioski Y i jeżeli będziemy chcieli iść na lokacje lub ekspedycję będziemy musieli wrócić się ową armią do wioski Y następnie rozdzielić i wysłać ponownie armie do wioski X, a kiedy skończymy expić znowu armia musi wrócić następnie ją łaczymy z beho(+10 jednostek które zabraliśmy na lokację) i znowu wracamy (traci się przy tym kupe czasu , przede wszystkim jeśli wioski są oddalone od siebie o jakieś 2h). Czy nie można by zmienić tego , że jeśli jakaś armia jest innej wiosce to można by było ją rozdzielać, łączyć , naprawdę ułatwiło by to grę.
3.Oraz usuwanie martwych beho którzy są nie potrzebni(na ten pomysł wpadł niedawno jeden z graczy, żeby nie było że to mój pomysł ;P)
czekam na wasze komentarze odnośnie moich pomysłów oraz liczę na jakąś odp ze strony Administratorów
z poważaniem Maciej

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 09.08.2010, 22:07

Add 1.
Pisałem już na temat koszar ( ktos powie nie prawda, ja wstawie tylko przed to dawno i juz jest stare powiedzenie)
Odpowiedz bynajmniej była odmowna
Add 2.
Lista zmian, które NIE zostaną wprowadzone Pkt 2.
Add 3.
Chodzi o nieaktywne konta tak ?
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: