Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 12.08.2010, 11:00

System zakonczonych aukcji

Teraz chcac znalezc jakis przedmiot musimy przewalic kilkanascie, kilkadziesiat stron, a opcja odnajdywania po prefiksie nie zawsze sie sprawdza, bo z czasem bedzie coraz wiecej tych itemow.
Po za tym nie ma mozliwosci selekcji zwojow, a tych jak wiadomo jest od groma i ciut, ciut.
Mam kilka propozycji:
1. Wprowadzenie wyszukiwarki takiej jak na forum. Wpisujesz np. karabin i wyskakuja Ci wszystkie itemy z karabin w nazwie.( ta opcja najlepsza, ale tez pewnie najtrudniejsza to zrealizowania).
2. Wprowadzenie wiekszej ilosci kryteriow m.in. sloty, w broniach wymagany level, ze zwojem-bez zwoju itd.
3. Wprowadzenie kategorii erowej dla zwoi, bo teraz szukajac np. zmurszale kosci czy przywolanie wegorza musze naprawde sie nameczyc, ta opcja bylaby fajna nawet jesli wprowadzona zostalaby ta 1., bo nie zawsze znamy nazwe zwoju, a tylko szukamy jakiegos fajnego, a na forum i w tabelach nie ma wszystkiego.

Co Wy na to?

2

Thursday, 12.08.2010, 12:13

bez przesady
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

3

Thursday, 12.08.2010, 15:02

Jak najbardziej jestem za możliwością przeszukiwania zwojow po epokach.

Wydaje mi się że nie jest to bardzo dużo pracy dla adminów i nie wpływa na system gry, nie wymaga analiz, itp.

4

Thursday, 12.08.2010, 23:08

Nie przypominam sobie, zeby zwojow bylo wiecej niz poltorej strony. A jeden rzut oka na ikonke i juz widac, z ktorej jest epoki, wiec to by bylo bez sensu. Nawet jesli bedzie ich dwa razy wiecej nie bedzie to stanowilo problemu. Ale wyszukiwanie po ilosci slotow jak najbardziej.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

5

Friday, 13.08.2010, 09:59

Baldr nie przeczytales chyba nazwy topicu.