Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 10.08.2010, 12:33

Propozycja zbanowani gracze

Czy dało by się zrobić tak iż gracze którzy dostali bana służyli by jako farmy

tzn. właściciel nie ma dostępu do konta (za jakieś przewinienia) ale gracze mogli by atakować jego miasta zawsze to dodatkowe surowce dla graczy mniej rozwiniętych

2

Tuesday, 10.08.2010, 15:24

Opcja oblegani takich graczy tez bylaby fajna ;), bo zazwyczaj maja niezle wsie.

3

Tuesday, 10.08.2010, 20:07

wogole ja bym proponowal zeby zwiększyc limit atkowania np żeby piata epoka mogla atakowac 3 ale bez nalaotów i tak zeby nas nie zrównali z ziemia tysięcznymi armiami halek

coś by sie dzialo wtedy i dalo by sie jakos expic w piatej moze

4

Tuesday, 10.08.2010, 23:05

Też jestem za możliwością atakowania graczy zbanowanych

jerzys

Nierejestrowany

5

Thursday, 12.08.2010, 15:04

atakowanie zbanowanych tak, obleganie nie.

atakowanie 3 epoki przez 5 - absolutnie nie.
armia latawców z 5e przez 3e jest nie do ruszenia wiec to by żadnego sensu nie miało ...

acz jak zmienię epokę na 5 pewnie zmienię zdanie ;) (żart)

6

Thursday, 12.08.2010, 20:47

Surowce nie przyrastają podczas bana/urlopu, więc po wybiciu i sfarmieniu wszystkiego niewielki byłby ze zbanowanych pożytek ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

7

Friday, 13.08.2010, 10:50

samo ubicie wszystkiego co jest w miastach jest jakąś dodatkową karą, a zabranie wszystkiego do 0 następną więc pożytek dość duży

8

Friday, 13.08.2010, 10:55

A nie mozna zrobic tak jak w BW 1h przed koncem zrobic normalnego gracza i wszyscy by byli zadowoleni.

9

Friday, 13.08.2010, 20:45

dostańcie kiedyś bana za coś, co nie wynika z waszej winy i wtedy się zastanówcie co wypisujecie...żenujące

10

Saturday, 14.08.2010, 09:40

Podaj mi przyklad bana, ktory nie jest z winy gracza.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 14.08.2010, 10:16

Zapewne zaraz poda swój :D :P

12

Saturday, 14.08.2010, 11:03

Mozna takiemu dac tydzien okresu ochronnego, zeby mial czas na skargi/wnioski/reklamacje i ewentualne cofniecie bana. Po tym czasie, jesli ban jest dozywotni kasacja konta albo faremka, to wydaje mi sie byc najlepszym rozwiazaniem.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

13

Sunday, 15.08.2010, 09:01

Chodzi nie o zbanowanych graczy na tydzień za jakieś drobne przewinienie, ale o tych co mają multi i bana na stałe, jest bardzo dużo takich osad, można je wyłączyć z dostępu dla gracza, ale pozostawić jako porzucone konta dla pozostałych uczestników zabawy:)Owszem w czasie blokady surowce nie rosną, ale jeżeli zdejmiecie tę blokadę będą przyrastały:)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Sunday, 15.08.2010, 09:14

To już lepiej usunąć takie konta zeby nie smiecily bazy danych
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

15

Sunday, 15.08.2010, 12:04

zgodzę się, małe obciążenie ale zawsze jakieś

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 23.08.2010, 23:23

ja jestem wogle zatym aby pousuwac konta ktore sa nieaktywne a ktore sa zbanowane od dluzszego czasu o ktore sie nikt nieupomina bo to zasyfia tylko gre..i na forum niepotrzebnie sa pootwierane tematy na temat blokad konta...bo sa tematy z 2009 roku z grudnia o ktore nikt sie nieupomnial i niepotrzebnie te tematy jeszcze tam na forum sa...dlatego moja propozycja o pozamykanie tych tematow i kont ktore sa nieaktywne od 3 miesiecy...a ja chetnie pomoge jestem do dyspozycji od 9 rano od poniedzialku do piatku i w soboty od 15 do 2 w nocy bo ciagle pracuje na laptopie wiec i mam gre otwarta
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup: