Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

azachiel666

Początkujący

  • "azachiel666" started this thread

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 23.08.2010, 18:14

ilosc atakowan jednego gracza

Ja proponuje aby zwiekszyc ilosc ataowania tego samego gracza do 4 razy na dobe.
teraz mozna tylko 2 razy na dobe atakowac tego samego gracza, a co wiaze sie z tym ze bedzie sie to coraz dluzej robilo, bo bedziemy musieli w koncu coraz dalej biegac w poszukiwaniu kogokolwiek do atakowania, dla surowcow....a to sie bedzie stawalo nudne....wiec gracze beda robili jak na innych grach...wejda klikna kogo atakowac....beda musieli czekac okolo 30 minut na atak i drugie tyle na powrot bohatera, wiec maja cala godzine gry z glowy, wiec wejda na inna gre , w poszukiwaniu przygod, a po godzinie wejda ponownie, klikna co dobudowy i znowu na atak i wyjda, a tak jak jest niewielki czas odczekiwania , do ataku i powrotu to gracze ciagle siedza i graja, jak ja....
a tak wejda i wyjda i tyle bedzie z aktywnosci ...
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

2

Monday, 23.08.2010, 18:40

A teraz wyobraź sobie, że ktoś razem z 3 kumplami postanawia uprzykrzyć Ci życie - a z żadnym z nich nie masz szans. Nie zwiększymy limitu ataków na jednego gracza bo mogłoby to prowadzić do niezłych przegięć.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 23.08.2010, 18:53

W sumie ja bym chciał miec 30 min w 1 i nastepne 30 min w 2 :thumbsup:
Gra Ci da w kosc jak zobaczysz czasy budowy po pol miecha...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

azachiel666

Początkujący

  • "azachiel666" started this thread

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 23.08.2010, 19:32

no oczywiscie to rozumiem ale ja z mojej mapy wszystkich juz zaatakowalem po 2 razy i juz niemoge wiecej a jak mam dalej isc to czekam juz po 20 minut w 1 strone i 20 minut w druga strone i to staje sie denerwujace ...
a wszyscy na mojej mapie jak na zrzadzenie mi losu sa nieaktywni od miesiaca albo i wiecej wiec ich napadam dowoli...jak zrobie bohatera na latanie to zrobie nalot na zabranie im tych wszystkich wiosek :)
a wlasciwie co mi to da jak ja ich wioski przejme jakies 20 sztuk..zadna niema obrony
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 23.08.2010, 19:35

Ataki sa dlugie jak ida po 3h w jedna strone na forsownym marszu ( czyli 6h bez), wiec Twoje 20 min to Twoja osobista tragedia.
Przeczytaj TE pedie kilka razy :)
Stolicy sie nie przejmuje.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 23.08.2010, 23:09

no właśnie nie mogłem go skumać 20 minut to nic

7

Wednesday, 25.08.2010, 15:30

azachiel666
jeżeli chodzi o ilość ataków to 2 x na dobre wydaje się całkiem na miejscu. pkt widzenia zależy od pkt siedzenia. jeżeli jesteś agresorem to chciałbyś moc częściej farmić ale jeżeli jesteś obrońcą to wydaje Ci się że nawet te 2 na dobre to dużo. co do czasów drogi to też jest to na tyle dobrze rozwiązane i wydają się one i dobre dla atakującego i obrońcy. (przecież nie możesz w 2 min zaatakować osobę i nie dać jej czasu na obrone/schowanie surowców itd.).

azachiel666

Początkujący

  • "azachiel666" started this thread

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 26.08.2010, 10:01

no tak spoko dzieki :)
ale to zmniejszenie mapy bez konta premium to jest lekka przesada ja tam nic nie widze ...niemoge sie obeznac jaka odleglosc mnie dzieli...mapa jest zdecydowanie za mala...
a premium powinno dawac cos innego zamiast powiekszonej mapy...to jest akurat dla mnie oszustwo
jeszcze sie nie spotkalem z mapa takiego rozmiaru w grze bez konta premium
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 26.08.2010, 17:18

Premium daje więcej niż tylko większa mapa (poczytaj), a 30 zł na pół roku nie jest jakims wielkim wydatkiem i ta cenę uważam za uczciwą.

10

Thursday, 26.08.2010, 22:31

kliknij sobie na premium (taki napis z lwej strony obok ikony wiadomosci) nastepnie kliknij "Aby dowiedzieć się szczegółów, kliknij tutaj »" tam masz all opisane co daje premium.