Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Saturday, 19.06.2010, 00:06

Zauważ, że i tak dropła maczuga ^^
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Saturday, 19.06.2010, 00:13

I dobrze, że dropła... miałem co na surke przetopić:P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

63

Saturday, 19.06.2010, 16:45

A na poparcie dropu:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=44dbdc4c20
+ 3x biżu(3), 2x biżu(2) i kilka fajnych przedmiotów. I taka ciekawostka... wszystkie biżu(3) znalazłem w 4ep;)


lomnas zostałeś wynagrodzony przez SushiMaker za pracę na forum

jak to sam KruczoCzarny stwierdził
"wymienieni przez Sushiego" są nagradzani - bez komentarza

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

64

Saturday, 19.06.2010, 16:50

Też to słyszałem i powoli robi się to nudne... albo się ma farta albo nie. Nie moja wina, że się udało;)

Jak widać da się znaleźć coś wartościowego i nie pozostaje nic innego jak chodzić na wyprawki.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

65

Saturday, 19.06.2010, 17:13

Też to słyszałem i powoli robi się to nudne... albo się ma farta albo nie. Nie moja wina, że się udało;)

Jak widać da się znaleźć coś wartościowego i nie pozostaje nic innego jak chodzić na wyprawki.



lomnas a co my niby innego robimy??? na browary pod te wieżyczki łazimy
system znajdywania jest spierniczony i tyle

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

66

Saturday, 19.06.2010, 17:20

Gdyby był spierniczony to nikt by nic nie znajdował;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

67

Saturday, 19.06.2010, 17:30

no fakt to że ty znalazłeś 3 pierścienie (3) to jest ok
masz rację jakbym ja miał takie szczęście też bym tak uważał tyle że ja jak i 1000 innych graczy nie ma

68

Saturday, 03.07.2010, 23:20

Zwykle w tych wszystkich sporach jestem za adminami, moderatorami itp. ale jeśli mówicie że system w którym znajduje się 30 - 40 zwojów pod biżuterie a samej biżuterii nie a jeśli już to nienadającą się do tych zwojów (bez miejsca na runy) to przecież to mówi samo za siebie :(
Ewidętnie zwalone i z wypowiedzi wyżej wynika że z perfidią. A nudne to nie jest nasze - graczy raportowanie tego tylko nudny i niezrozumiały jest Wasz - twórców upór w trwaniu w tym błędzie. Twoja wypowiedź Lomnas - "Gdyby był spierniczony to nikt by nic nie znajdował;)" mam rozumieć była humorystyczna bo jest adekwatna do stwierdzenia pewnego kierowcy który swoim autem zderzając się z moim urwał koło i powiedział - " no jak zepsute, przecież nadal się toczy" - oby to nie było podejscie reszty kadry a przedewszystkim tych którzy mogli by coś zmienić :/
Pozdrawiam.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

69

Friday, 30.07.2010, 09:50

i co panowie i panie kolega Loboss w pierwszym poście zawarł ciekawą propozycje jednak cała sprawa spaliła na panewce

admini nie zrobili nić wręcz nas olali a my zaczeliśmy spory między sobą zupełnie na inny temat

proponuje wrucić do meritum postu i zacząć wywierać presje na adminów

skoro gramy i płacimy za premium to ta gra jest po części naszą własnością i powinniśmy mieć wpływ na jej wygld i przebieg

więc proszw wszystkich popierających post kolegi Lobossa o zabranie zdecydowanego głosu[może to coś da]pozdrawiam

70

Friday, 30.07.2010, 10:20

Mysle, ze stanowisko zostalo przedstawione dosc jasno: cennych przedmiotow/zwojow/run nie ma i nie bedzie, mniejsza o powody. To mysle wyczerpuje temat, glowa muru nie przebijesz.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

71

Friday, 30.07.2010, 10:40

i tu się mylisz trzeba przeć do przodu zadawać trudne pytani i próbować coś zmienić

guzik rozbierz bohatera przeszedł pewnie był łatwizną[ bo postów niewiele w porównaniu do obecnej sprawy] ale już cyferki w zbrojowni koło przedmiotów zamiast całej masy badziewia niestety nie ludzie to nasza gra jeśli coś się nam nie podoba albo :cursing: chcemy coś zmienić piszmy o tym i wymagajmy

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

72

Monday, 30.08.2010, 12:34

Pozwolę sobie odświeżyć temat... Czy jest jakakolwiek szansa na zmianę dropu na na przykład:

lokacja 1e: drop 1e itemów (czyli bez zmian)
lokacja 2e: drop 2e itemów, brak itemów z 1 ery
lokacja 3e: drop 3e itemów, brak itemów z ery 1 i 2.
lokacja 4e: drop 4e itemów, brak itemów z er 1-3
lokacja 5e: drop 5e itemów, brak itemów z er 1-4
lokacja 6e: drop 6e itemów, bez itemów z niższych epok

Dzięki temu będzie można postawić na JAKOŚĆ bądź ILOŚĆ dropu, co wg. mnie powoli zmniejszy ilość zalegającego złomu. Jak ktoś będzie chcieć złomu to będzie kursować na lokacje niższych epok, jeśli będzie chcieć dropnąć coś super-mega-fajnego to jednak będzie ryzykować.

Poza tym powinien być delikatnie podkręcony drop itemów z 5 i 6 ery, itemy z niższych er mogą zostać bez zmian. Osoby z wyższych er będą skupować złom, więc osoby z niższych epok będą mieli okazję do zarobku. Zapewne trafi się więcej biżuterii, więc i Ci z niższych epok, którzy będą mieć PH będą mogli poczarować ;)

73

Monday, 30.08.2010, 17:53

Byl temat przerabiany. odpowiedz jest jasna: nie bo nie.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

74

Monday, 30.08.2010, 17:54

No tak, ale może po prostu lepiej teraz coś spróbować zdziałać, bo z każdym dniem przybywa itemów i za jakiś czas zaczną się poważniejsze lagi...

75

Monday, 30.08.2010, 18:00

Ja się zgodzę z Alienem, bo po co np. 4 erze kolejne maczugi? Gdybym chciał ją mieć to idę na Goliata i jest.
W 4 erze wolałbym dropić kosę rzadko, ale częściej niż teraz niż co wyprawę jakiś złom przynosić to samo ze zwojami, bo na co mi kolejny 1 erowy czar, runy w sumie mogłyby zostać, bo za kupę FEH'ów to się można podciągnąć na starcie nieźle.

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

76

Monday, 30.08.2010, 18:05

No o to mi właśnie chodziło, żeby np. lokacja 4 epoki miała w dropie tylko i wyłącznie itemy z 4 epoki (z nieco większym drop-rate), wtedy ilość złomu drastycznie się zmniejszy. Poza tym jeśli będzie się chciało zdobyć coś lepszego to trzeba będzie ryzykować, a nie w 100% jak obecnie liczyć na farta.

77

Monday, 30.08.2010, 18:13

Wszyscy sie z tym zgadzamy. Ale te argumenty byly juz przytaczane, niestety nie padly na podatny grunt. Ja przynajmniej przestalem juz wierzyc, ze cokolwiek sie zmieni i z pokora przyjmuje fakt, ze dropem sierpnia z 6-epokowej lokacji jest muszkiet (3). Na nic wiecej nie mozemy liczyc. Bo nie.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

78

Monday, 30.08.2010, 18:30

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=cef5bd398d
Proszę bardzo oto dowód xD.
Baldr to trzeba przewałkować więcej razy i podać lepsze argumenty, bo teraz drop itemów jest beznadziejny do 5 ery i tam tylko trolle są. Zwoje i runy na Molochu lecą, a chcą biżu to i tak je trafisz jeśli masz farta.

79

Monday, 30.08.2010, 19:05

Argumenty byly, tyle ze nikt sie nimi nie przejal o ile wogole sie z nimi zapoznal. Nikt takze nie podal kontrargumentow, wiec jak tu dyskutowac?
Przejrzyj watek, wszystko bylo. Jednej trzeciej czarow i itemow nie ma i nie bedzie. Trzeba sie z tym pogodzic, szkoda nerwow.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

jerzys

Nierejestrowany

80

Tuesday, 31.08.2010, 09:42

a mi system dropienia przedmiotow się podoba.

Gram tu ponad poltora roku i nigdy nie wypadła mi bizuteria z więcej niż 1 dziurką ale wiem że jak w końcu wypadnie to będzie to COŚ.

Są stworzone jakieś zasady i ważne żeby były takie same dla wszystkich.

Albo się robi sytuacja jakby dwóch w szachy chciało grać a jeden z nich upierał się że JEDNA królówka to stanowczo za mało , on chce zeby było po cztery...

Podobne wątki