Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 01.09.2010, 10:03

dlaczego gramy w TE i dlaczego rezygnujemy z gry

SushiMaker - "ilu aktywnych: za mało"
z 37225 graczy , którzy załozyli konta na serwerze 1 gra aktywnie jakies 1500 ??
gra od początku powstania zmieniła sie bardzo , Administratorzy uwzględnili wiele propozycji naszych , zrealizowali tez obietnice wypraw do lokacji specjalnych, nie zapobiegło to jednak rezygnowaniu graczy z gry, wielu z nich zrezygnowało bedąc juz w epoce 5 i nawet 6 ej.
prosze o odpowiedz na pytanie - dlaczego zrezygnowałbym z TE , krótko, w punktach i najlepiej bez zbednych dyskusji ;)

2

Wednesday, 01.09.2010, 15:40

nuda nuda i jeszcze raz nuda pyzatym ci co byli wczesniej w epoce dominują nad tymi co weszli npóźźniej nie ma zadnego balansu miedzy graczem na samej stolicy a graczami z 5 wioskami 5 lvl

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 01.09.2010, 16:37

Nuda? Powiedz mi w której grze po 2 latach codziennego zaglądania nie zawieje odrobiną nudy?
Jak niby bardziej rozwinięci maja nie dominować na tymi co dopiero zaczynaja w epoce? Jak sobie wyobrażasz to inaczej?
O jakim balansie niby piszesz?

Dziwi mnie dlaczego gracze tak szybko sie zniechęcają. Fakt że sam po ponad roku grania miałem ochotę zlikwidować konto, ot taki mały kryzys. Teraz wiem że dobrze jest jak jest. Ot trochę więcej ambicji potrzeba graczom. Poza tym sądzę iż średnia wieku graczy naprawdę aktywnych jest dośc wysoka, a grom nieaktywnych lub zlikwidowanych kont to gracze małoletni którzy szybko sie zniechęcają po kilku porażkach, nie potrafią rozmawiać z ew. agresorem, lub obrzucają go stekiem bluzg.

4

Wednesday, 01.09.2010, 23:03

Mi się wydaję że duży wpływ ma możliwość utraty wsi - a raczej 0 szanse na jej obronienie przed silniejszym agresorem - ludziom na prawdę nie chce się budować i tracić w kółko
żeby chociaż dać możliwość pewnej ochrony 1 wsi (ale nie na litość stolicy - bo ona już dawno spełnia tylko formę kuli u nogi)

może wtedy więcej było by chętnych zostać tutaj - bo ogólnie gra ma spory potencjał

5

Thursday, 02.09.2010, 00:43

rozwiązanie na oblegi i utrate bezpowrotna wioski jest patent np. z xxxxx - pewnie zaraz to zamaluje admin więc polecam zobaczyc w poradniku jak to tam działa (przejmowanie wiosek) - administracja tez mogla by zobaczy (wiem ze kazda gra ma byc nie powtarzalna ale jak nie umiecie se poradzic aby kazdy był happy to już moze lepiej czerpać wene z innych gier)


Daimon jak chcesz przytoczyć jakieś rozwiązanie z innej gry to wklej opis z poradnika (lub go w skrócie opowiedz). Krowa

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (02.09.2010, 08:05)


jerzys

Nierejestrowany

6

Thursday, 02.09.2010, 09:11

Bodex mnie zabije ale ja uwazam ze nie powinno sie nic zmieniac z obecnego systemu

byl czas ze ja wsie zabieralem teraz mi zabieraja, taka kolej rzeczy


to co mozna zrobic :
- usprawnienia
- narzedzia do zarządzania dyplomacją

7

Thursday, 02.09.2010, 13:28

czego mi brakuje?, opcji dyplomacji i możliwości zakładanie oblegów na grabież surowców, dyplomacja dlatego żeby nie było nadużyć przy nabijaniu ekspa czy coś ...

8

Friday, 03.09.2010, 16:46

Daimon rozwin temat albo daj na priv co to za gra i rozwiązanie na oble
do Adminow :)
czy moglibyście zaktualizować Roadmap ?? i dac nowy ??
zawsze to gracze mieliby w perspektywie widoki na rozwoj gry
co do tematu to wypowiedziło sie zaledwie paru graczy a wniosek mozna wyciagnac jeden ze trzeba miec trwady tyłek w tej grze i sie dłuuuugo nie zniechecac jakby co
i brak dyplomacji zaawansowanej
do Adminow - czy takowa sie pojawi ??

9

Friday, 03.09.2010, 18:32

Bodex, w tego typu grach zawsze bylo tak, ze wieksza ryba zjada mniejsza rybe. Na tym to polega niestety i to akurat bylo wiadome od poczatku.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

10

Saturday, 04.09.2010, 18:03

Baldr - owszem - ale mając możliwość zachowania chociaż jednej wsi która nie będzie oblegana (oczywiście nie mówię o stolicy) masz o wiele większe szanse rozwoju - farmienia, obrony, itp .... a chyba o to chodzi aby się bawić - a nie wkurzać że znowu mi zabrali wieś, główną, bojową - a nie surowcową popierdółkę ....

11

Saturday, 04.09.2010, 19:20

no tak Kali brac - to dobrze
Kalemu -wziasc to zle
jak zwykle w takich tematach punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
ale sadze ze nie powinno sie zmnieniac reguł gry w czasie trwania
wiec moze na nowym serwerze mozna byloby wprowadzic to o ile bedzie nowy serwer

12

Saturday, 04.09.2010, 23:55

obawiam się reguły gry były tutaj już zmieniane wielokrotnie

13

Monday, 06.09.2010, 22:26

to moze tak:
od trzeciej epoki jedna wioska na ktora mozna załozyc tylko obleg na grabież ??
ew od trzeciej epoki i wyzej wioska +1 czyli 4 ma dwie wioski na grabiez , 5 ta trzy a szosta 4 wioski na ktore mozna załozyc tylko obleg na grabież ??
przy czym obleg na grabiez mozliwy by był czesciej niz obleg na przejecie
dałoby to mozliwosc rozwoju i jednoczesnie pozwoliłoby swobodnie pograc , gracz sam wybierałby wioske pod grabież i przez cała epoke nie mógł zmienic wyboru ??
połączyłem pomysły drastica i bodexa , wiecej graczy zostawałoby w młodszych epokach i mogliby sie rozwijac no i graliby dalej bez perspektywy utraty wiosek
z wioski na grabiez moznaby zakladac obla

14

Tuesday, 07.09.2010, 07:34

No to tak:
-moim zdaniem jest to bez sensu, bo co to za czas wojny-bez wojny, a nie oszukujmy się w 4 erze 2 wsie na grabież to sobie koleś ustawi 2 bojowe, a 2 eco/wiochy, które się nie nadają żeby je zabrać-zostawi do oblegania i co wtedy? sens oblegów byłby bez sensu.
Poza tym męczonoby słabsze klany, bo te chodź nie mają wypasionych wiosek najczęściej tryskają surówką, a do tego byłby to łatwy cel, bo nawet by takiego oblegu nie broniono.

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 07.09.2010, 15:08

no to ja napisze jak ja to widze w skrucie :
1) nie kazdego stac na to aby placic za gre ...mam tu na mysli graczy w wieku mlodocianym ktorym to tzw. mama niepozwala :)
a bez placenia ta mapa jest taka malutka ze poprostu niedoopisania...dlatego ja co miesiac place sms-a zeby miec te glupia mape wieksza bo mi przeszkadza okropnie w grze poslugiwanie sie tak mala mapa....a gracz nie ma ochoty 2 godziny szukac po centymetrze mapy innego gracza z tej samej epoki aby go zaatakowac...
2) jesli chodzi o ochrone surki to gracz panikuje ze moze tak malo wlozych do spichlerza gdy widzi ze go silniejszy gracz atakuje ...a ptem niemamy juz ochoty na nowo kopaln rozbudowywac i czekac az nam sie to wszystko ponownie uzbiera...a w miedzy czasie silniejszy gracz ponownie nas zaatakuje....wiec zniecheca nas to okropnie....powinno byc tak ze spichlerz na poziomie 1 powinien miescic 1000 surowca lacznie...wraz z 1 epoka mamy 12 surowce wiec jest ok ale druga epoka daje nam 4 surowcow wiec tu zaczyna sie problem ...bo ciezko jest rozbudowac kopalnie na 3 poziom a do tego jakis koles zaczyna nas atakowac a sie okazuje ze zaledwie 600 surki mozemy oddac do spichlerza...a co z pozostalymi surowcami ? na marne zbieralismy je i na marne je oddajemy...
to te 2 punty nas najbardziej irytuja jesli chodzi o podstawy gry...puzniej zaczyna sie problem jak powyzej pisaliscie o oblegach...o nieuzywaniu magi pomimo jej nalozeniu na bohatera przez co niemozemy lokacji specjalnych pokonac....oraz o waleniu w trupa...temat do podgladu....no jak tak dalej pujdzie to tylko 10 procent graczy bedzie tu gralo a nowi zagladna tu i wyjda po miesiacu......bylo by dobrze jak by pozmieniac w tej grze to oczym tu piszemy....a ja bedzie happy jak mapa bedzie duza i bez konta premium... :thumbsup:
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 07.09.2010, 16:43

azachiel666 skasuj z podpisu link do innej gry bo dostaniesz warna (nie czytasz regulaminu ani poradników).
Przestań już z tą mapą, bo zjesz w miesiącu 5 hamburgerów mniej, wyjdzie ci to na zdrowie no i pograsz poł roku na premium :P

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Tuesday, 07.09.2010, 18:11

nieprzestane z ta mapa bo to mnie bardzo irytuje...jest to najgorsze utrudnienie na tej grze...gram na wielu innych ale poraz pierwszy sie spotkalem z tak perfidnym przymusem nieoficjalnym do kupna premium....no i oczywiscie musze kupowac bo mi zalezy na mapie a co do hamburgerow to nieczytasz profili...ja jestem w niemczech i place w euro...:)
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

18

Tuesday, 07.09.2010, 18:28

skasuj konto i po problemie
a co do twoich innych gier to ja ci powiem że przynajmniej z 10 mi znanych dobrych gier przez przeglądarkę ma pomniejszona mapę jak nie ma się premium

a co do twoich Niemiec to nikogo nie obchodzi skąd jesteś i czym płacisz jak się nie podoba zacznij grać u szkopów

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Tuesday, 07.09.2010, 18:38

Tak jak stsmax wyżej napisał - w praktycznie wszystkich grach które znam bez premium masz jeszcze mniejszą mapkę niż tutaj, poza tym premium jest symboliczne. Co innego jak w pewnej innej grze, gdzie wychodzi około 20 pln (przelewem) na jakieś 2 tygodnie gry.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Tuesday, 07.09.2010, 21:20

jesteś w Niemczech, płacisz w euro = nie stać cię na premium
jestem w Polsce, płacę w złotych = opłaciłem premium 5 raz z rzędu na pół roku
paradoks...........