Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Tuesday, 07.09.2010, 22:12

mw naucz siew czytac a potem wypisuj glipoty...nienapisalem ze mnie niestac..napisalem ze nie wszystkich stac a przez co maja pomniejszona mape a to jest jakby i dlamnie bardzo wkurzajace grac na tak malej mapie....a co do platnosci ja mam premium wykupione na 2 miesiace i wcale sie tym niechwale jak ty....(paradoks czy przypadek ?)
stsmax...myslenie nieboli rasisto mozesz smialo dalej probowac.....ten watek jest przeznaczony na pomysly co zrobic by gracze nieodchodzili a tymi swoimi tekstami rasistowskimi sam nagabujesz aby skasowac konto...proponuje transplantacje twojej mozgownicy...a raczej jej pozostalosci...wiec wez przestan chlipac zupe widelcem i napisz cos madrego dzieki czemu mozna jakos poprawic statystkyki gry
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Tuesday, 07.09.2010, 22:42

nikt sie nie chwali premium :p hehe
Śmieszy mnie tylko to że jako jedyny jak do tej pory narzekasz na mapę, co wiecej wypowiadasz sie za innych w tej kwestii (majac to swoje premium na 2 msc masz przecież dużą mapę), a tak jak pisałem nikt inny sie nie skarzył wiec daruj sobie swoją nadgorliwość bo męczy mnie juz czytanie w każdym twoim poście o małej mapie i innych duperelach.

23

Tuesday, 07.09.2010, 23:22

Nie dziw sie, ze ludzie maja problemy ze zrozumieniem. Przyswoj sobie podstawy jezyka polskiego, w tym przede wszystkim zasady ortogragii i interpunkcji (okolice trzeciej klasy SP, jesli nie wiesz co to takiego wpisz w google), wtedy wypowiedzi beda bardziej zrozumiale. No i przede wszystkim bycmoze ludziom bedzie sie chcialo czytac do konca. Chyba, ze masz papierek, wtedy... tez naucz sie pisac.
To taka rada na przyszlosc, nazwijmy to druga lekcja korzystania z komputera.
Zas wracajac do tematu to mnie osobiscie irytujebrak wartosciowych dropow. Przyklady i argumenty podalem gdzies indziej, nikt sie nimi nie zainteresowal. A ludzie, ktorzy od miesiecy siedza w e6 nadal biegaja w sredniowiecznych gratach ze sredniowiecznymi czarami. Dosc powiedziec, ze w ciagu 3 miesiecy chodzenia na 6-epokowe lokacje najlepsze co wypadlo to szybkostrzelny...( :thumbsup: ) pistolet skalkowy ( :( ).
Poza tym detalem do wszystkiego da sie dostosowac. Pod warunkiem, ze dana osoba rzeczywiscie chce sie dostosowac do realiow gry a nie domaga sie dostosowania gry do siebie.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Wednesday, 08.09.2010, 11:11

ten watek jest zalozony poto aby sie wypowiadac co nas w tej grze irytuje wiec ja sie wypowiadam na temat malej mapy przy brak premium....
a co do pisowni bede pisal tak jak mi to odpowiada a nie tak jak to pasuje innym ludzia...
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup: