Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Saturday, 11.09.2010, 22:16

Lord uczepiłeś się jak.... Nie wiem już sam mam ci to narysować??
Bo najwidoczniej nie rozumiesz tego co do pisze.
Awansuj sobie do 4 to zobaczysz co są one warte. I nie wiem może nie zdajesz sobie sprawy ale do specjalnej możesz zabrać max 10:P

I powtórzę po raz enty walczę o realność stat boha!!!
Jak by chodziło mi tylko o zaliczanie to bym biegał samym bohem na t-rex 5:P

Tak czy siak widzę to samo co w wielu innych wątkach czyli brak chęci współpracy suportu. Więc kończę swoją pisanine.
Pozdrawiam
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

42

Sunday, 12.09.2010, 08:37

no to Ole teraz niespodzianka :P
Victor pierwszy był w 6 epoce i sie wykasował , wie co mowi widział ju wszystkich bossow i lokacje :)
staty boha sa realne a jedyne co razic moze cokolwiek to własnie unhity w przypadku ini i trafienia w trupa ale jesli w druga strone jest tak samo i moby lokacyjne i ich armie nie moga trafic w moje wojska (trafiaja w trupy) to uwazam to za dopuszczalne

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Sunday, 12.09.2010, 19:46

Więc pokarze na obrazkach
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b924b8b26b
I jestem w stanie sobie wyliczyć na styk co potrzebuje do przejścia. Przez walenie w "trupa" nie wiem nic!!! Dla ekspa non top tam latam i nie boję się że padnę.
Tutaj chce żeby 2+2 zawsze a nie czasami =4.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Sunday, 12.09.2010, 20:24

Wiesz mnie wizja lokacji z mobami, które maja staty o 1/2 wieksze nie bawi.
System walki opiera się na rachunku prawdopodobieństwa i trzeba to przyjąć do wiadomości. :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

45

Sunday, 12.09.2010, 20:25

To sobie wyobraź, że nie jesteś w stanie, bo 1 double hit mniej i jesteś w worku, nie masz 100% szansy, że trafisz. Przykładowo 99% na double hit możesz nie trafić ani razu double hitem.

46

Monday, 13.09.2010, 00:04

Jezeli tym samym hero chodzisz na Molocha, to wcale sie nie dziwie ze tak marudzisz, ze nie mozesz wyczyscic.

Na tej expie to trzeba powiedziec ze miales farta.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Monday, 13.09.2010, 08:02

Nie farta nie miałem. Nie 1 raz tam biegam tylko non stop:P
Mieszam ciuchami więc i różne staty.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

48

Monday, 13.09.2010, 23:57

jak mozesz to wrzuc jakis raport w wycieczki do Molocha

49

Tuesday, 14.09.2010, 07:29

Ole, ale nie zapominaj, że tych bossów łatwiej zaliczyć itemami i zwojami 3, a najlepiej 4 epoki.
Dla przykładu mój nieco słabszy heros od Twojego, którego pokazywałeś w tamtych raportach, lecz z awatarem(biżu to tak od 2 ery, a zwój 3 erowy) zazwyczaj zaliczał Molocha ok. 95%, a te 5 to walenie w trupa(tylko jeśli było 22 kucharzy gwardzistów reszta padała), ale element farta również musi być w tej grze, a żeby nie było, że bez raportów:
Chwale się dropem tutaj masz 4 :).

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Tuesday, 14.09.2010, 09:26

Awatara nie mam biżu ze slotami też mi jeszcze nie dropneła:(
A awatara z królowej widziałem tylko raz u ebo.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

51

Tuesday, 14.09.2010, 14:23

No to nie miej pretensji, że czasem nie zaliczasz skoro nie masz nawet średniego eq.

wizawi

Początkujący

Postów: 4

Skąd: Gdzies tu

  • Wyślij prywatną wiadomość

52

Tuesday, 14.09.2010, 17:37

Popieram pozycje Ole, mam taki sam problem z molochem. Wszyscy krzyczą wal do 5 epoki, ale jak mogę tam trafić skoro nie mogę zaliczyć bossa, AA jest 200, ini 350 niewiem juz czego mi brakuje do zaliczenia, chyba ze tylko fartu. Na kato fartu - to moze by wartalo wprowadzic jakiś nowy stat albo prefiks dla hero "FARTOWY". I wszystko by było jasne, Ole ma fart i zalicza lokacje a jakiś inny gracz jak ja go niemam :)

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Tuesday, 14.09.2010, 23:43

Danio eq mam pewnie lepsze od ciebie:P
Po prostu nie używam czarów i tyla:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

54

Wednesday, 15.09.2010, 00:04

Cytat


Popieram pozycje Ole, mam taki sam problem z molochem. Wszyscy krzyczą wal do 5 epoki, ale jak mogę tam trafić skoro nie mogę zaliczyć bossa, AA jest 200, ini 350 niewiem juz czego mi brakuje do zaliczenia, chyba ze tylko fartu. Na kato fartu - to moze by wartalo wprowadzic jakiś nowy stat albo prefiks dla hero "FARTOWY". I wszystko by było jasne, Ole ma fart i zalicza lokacje a jakiś inny gracz jak ja go niemam :)

nie potrzebujesz farta, tylko wiecej inicjatywy

55

Wednesday, 15.09.2010, 07:56

LordViktor o czym ty mowisz,jak inicjatywa, wogole poco pompowac np inicjatywe???
ide na molocha z 350ini i nie zaliczam bo wale w trupow, ide na molocha z 400 ini i nie zaliczam, zgadniecie glaczego??? ))))) no pewnie bo wale w trupow )))))

56

Wednesday, 15.09.2010, 08:03

to prosze powiedzcie mi jak przeszło do 5 epoki tyle ju graczy , znaczy sami farciarze :D

http://alkuzad.t35.com/72/2/LouisCypher.5Kir1Lan4Hus.68.htm
http://alkuzad.t35.com/72/1/Lomnas.10Kir.61.htm

da sie i jescze jaki bonusik wpadł :D
za pierwszym podejsciem jak nie zdejmiesz to nie znaczy ze wogole sie nie da a zdejmowac 10 na 10 kazdy by chciał :P
potem jest taka sama historia z samem , zainwestowac tez trzeba troche w sprzet
Wspomagana Hakownica za 2 k ph powinna pomoc i na Molocha i na Fenia , albo chociaz Dalekosiezna i nie mowcie mi ze drogo kosztuje wbicie 4 punktow palnych , tak czterech :P
za nastepne ph kupujesz zbroje co daje +do palnych i ju mozesz grata nosic

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (15.09.2010, 08:15)


57

Wednesday, 15.09.2010, 08:19

jak xcesz wiedziec to jestem v 5 erze i fenrira zaliczylem z prosto sablo z jedno dziuro )

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

58

Wednesday, 15.09.2010, 08:19

O boże czy wy umiecie czytać?
Średnio nie wychodzą mi 3 molochy dziennie.
Zaliczyć można wszystko nawet ktoś kto był już w 6 i teraz wrócił JUŻ do 3 (więc boha na banknie miał wymaksowanego)!!! Boh na 10 lvl położy królową raz na 20 razy ale położy. Ini mam 420 aa 232 czyli wszystko co wystarcza do SERYJNEGO kładzenia molocha. Fenka też widziałem położonego przez boha na 25 lvl po 30 wyprawach ale poszedł:D
Mi chodzi nie o "zaliczanie" tylko o expienie i zdobywaniu przedmiotów. Żeby inwestycje w ciuchy i punkty nie szły na marne nie rozbijały się o fart.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

59

Wednesday, 15.09.2010, 09:33

rozumiem ciebie i podtrzymuje, ale admini ladnie tlumaczo ze 2+2=4 a czasami jeszcze bywa 2+2=6 ))))))))) no smiexu to warte.....
ale admini nic nie robio i nic nie zrobio

60

Wednesday, 15.09.2010, 09:54

Ole, powtorze to, co juz przy kilku oazjach mowilem: Zasady sa jakie sa: wszystkim od poczatku znane i dla wszystkich rowne. Chodzi o to, zebys to TY sie dostosowywal do gry a nie GRA do ciebie. A moze bossowie sa celowo tak skonstruowani, zeby nie padali przy kazdej wycieczce? A moze warto byloby sie zastanowic nad awansem? Wtedy na pewno bedziesz ubijal tego nieszczesnego Molocha za kazdym razem. Chociaz... moze lepiej nie, bo Sam bedzie padal tylko pare razy na dzien i znow bedzesz chcial, zeby padal za kazdym razem...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.