Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

121

Friday, 06.06.2008, 18:07

Patrz post wyżej... -.-
Czytanie naprawdę nie boli...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

122

Friday, 06.06.2008, 18:40

Gwiazdka?

czytanie innych także nie ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


123

Sunday, 08.06.2008, 15:55

Mam pytanko czy dowodzenie da sie rozwinac wyzej niz 10 w wyzszych epokeach??

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

124

Sunday, 08.06.2008, 19:34

1.) Czy jak mam (będe miał :P) 2 bohaterów (główny + z wiochy) to będę mógł:
- obu bohaterów wrzucić do jednej armi (np. jeden na front drugi na tyły)
- zamienić miejsca bohaterów (prosiłbym o podkreślenie czy to jest możliwe między bohaterem głównym i pobocznym lub/i między dwoma pobocznymi)
( mamy 2 armie w każdej po 1 bohaterze, bohater A ma mastodonty z miasta A, bohater B ma dzikich z miasta B i zamieniam ich miejscami => bohater A jest w armii B, a bohater B jest w armii A)

2.) Czy jest możliwość zburzenia własnej wiochy? (nie stolicy)

3.) Czy można jakoś "odłożyć" bohatera do garnizonu

4.) O ile maksymalnie można skrócić czas marszu bohatera (czy jest to może zależne od lvl`a/epoki)?

Dzięki z góry za odpowiedzi :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

125

Sunday, 08.06.2008, 19:47

1) Nie - armii z 2 różnych wiosek nie można ani łączyć ani mieszać. Bohaterowie są przywiązani do wioski w której zostali powołani/wskrzeszenie i jedyną szansą żeby zmienić bohatera w wiosce na innego to go uśmiercić i na jego miejsce powołać/wskrzesić innego (nie działa z bohaterem głównym który może zostać wskrzeszony TYLKO w stolicy).
2) Nie wiem, ale chyba nie... tu się musi wypowiedzieć właściciel 2 wioch...
3) Nie.
4) Hmm... pytanie do administracji, bo chyba niewielu graczy inwestuje w szybkość marszu...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

126

Sunday, 08.06.2008, 20:08

4. W pierwszej epoki maksimum to do 90.

127

Sunday, 08.06.2008, 20:45

2 wioche mozna zburzyc calkowicie masz taka opcje pod nazwa wioseczki:P

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

128

Sunday, 08.06.2008, 21:53

Dzięki wszystkim za odpowiedzi (nie wiem czy mam bo jeszcze 2 wiochy nie mam, ale niedługo będzie stać ^^)

Co do pierwszego punktu, nie wiem czemu nie przyjąłem, że bohater to po prostu jednostka :P, a jako jednostka jest przypisany do armii z danego miasta.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

jazon

Nierejestrowany

129

Monday, 09.06.2008, 00:32

osadnik

1)do czego jest osadnik?
2)czy żeby zająć drugi teren potrzebna jest technologia ognia?
pozdrawiam :)

jazon

Nierejestrowany

130

Monday, 09.06.2008, 01:14

czy osadnik twoży nową kolonie??? co mu jest do tego potrzebne???jak założyć nową kolonie??

131

Monday, 09.06.2008, 08:38

nic prostszego:P
1)zakladasz dzieki niemu wioske na terenie ktory sobie jest wolny(czytaj nie ma na nim zadnej wioski)
2)tak
do zalozenia potrzebujesz osadnika i ognia:( osadnika zbudujesz jezeli masz produkcje 50x50 kamienia i krzemienia. jak masz juz wszystko klikasz na jakis wolny teren i tam bedzie opcja "zaloz wioske". alternatywa jest posiasania ognia i obleganie jakiejs juz istniejacej wioski czyli nie potrzebujesz osadnika:>

132

Tuesday, 10.06.2008, 17:27

Mam pytanie z kompletnej innej beczki. Zadaje je bardziej do Administracji. Jeśli można, to chciałbym odpowiedź bo ciekawość mnie zeżre :)
Skoro w 5-6 epoce będą WIEMY, że jednostki latające( Samoloty), to czy owe będzie można wziąć do Lokacjii Specjalnych, Bo jakoś nie wyobrażam sobie samolotów, albo czołgów( "Czas by podróżować maszynami, czas by z nimi żyć i pracować, czas by maszynami zabijać.") wjeżdżających do jaskini :P
Jak można byłby się dowiedzieć ... : >
Pozdro xD
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

133

Sunday, 15.06.2008, 19:04

Witam...I mam pytanie: czy jeżeli mam nową wioske to czy kamień ze stolicy moge wykożystywać do rozudowy drugiej(nowej) wioski?i czy należy rozbudowywać drugiego bohatera na wysoki poziom???i czy ołtaż też tam ma być rozbudowany?co yście doradzili jeżeli chodzi o start drugiej wsi:)?dziękuje za wszelkie wskazówki:)

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

134

Sunday, 15.06.2008, 19:20

1) Opłaca się rozwijać wszystkich bohaterów - ja nie planuję przenosić się do 2 epoki dopóki nie będę miał 2 bohaterów na min. 9 poziomie
2) Każda wioska ma oddzielne zapasy surowców, oddzielne wydobycie (przez co oddzielnie utrzymuje jednostki) ale możesz swobodnie przesyłać surowce między wioskami - wysyłasz je razem z armią
3) Ołtarz na poziomie 10 w stolicy to minimum absolutne, ołtarz na 10 w 2 wioskach to minimum, a optimum to 2 ołtarze na 15 poziomie (jak to powiedział ktoś z czerwonych: "ołtarz poziom 15, +2 poziomy na każdą następną epokę" - czyli przed przejściem do 2 miej w wioskach po 15, przed 3 epoką po 17 itd.)
4) Jeżeli jeszcze nie zbudowałeś wioski to pod uwagę bierz takie czynniki jak: pola pod kopalnie (przewiduj już na 2 epokę), odległość od lokacji specjalnych, odległość od farm i odległość od stolicy żeby względnie sprawnie przesyłać surkę

Mam nadzieję, że to pomoże :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

135

Sunday, 15.06.2008, 19:28

a czy na nową wieś jest okres ochronny? :?:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "spike" (15.06.2008, 19:33)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

136

Sunday, 15.06.2008, 21:39

Jup 24h :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

137

Monday, 16.06.2008, 11:26

To ja mam takie pytanie jakich grunow szukac do zalozenia nowej wiochy wstarorzytnosci:) ????

Wiadomo ze wysokie gory odpadaja i bagna:) tak mi siewydaje ale co jeszcze:)???

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

138

Monday, 16.06.2008, 13:16

podobno strumyk
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

139

Monday, 16.06.2008, 14:48

Najlepiej dużo Pustyni (Kamienie szlachetne sie słabo wydobywa,) tam gdzie jest Las= Drewno/stadnina, góry(Kowal) i wzgórza Kowal(Brąz)/Drewno, Step to same Konie.. i to chyba wszystko :)
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

140

Tuesday, 17.06.2008, 02:09

Dokladnie to jest tak:

Wysokie góry - nic
Góry - braz
Wzgórza - braz lub drewno
Step - konie
Pustynia - kam szlach
Las - drewno lub konie
Dżungla - drewno
Strumień - nic
Bagno - nic