Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 01.09.2010, 16:52

Comanche, Wagoneer, GrandDEMON

ID 12437
Login Comanche
Postać Comanche

ID 17072
Login Jeeparty
Postać GrandDEMON

ID 11873
Login WagoneerXJ
Postać Wagoneer

multikonta, ban stały.
możliwość odblokowania 1 z kont po 30 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Friday, 03.09.2010, 12:59

Witam

Naturalnie dziękuje bardzo za "donos" na nas. Już sobie z żoną i bratem nie pogramy razem :(

Poprosimy o odblokowanie konta GrandDEMON po zakończeniu kary.

Co z pieniędzmi które zainwestowaliśmy w Premium na pozostałych dwóch kontach ? Wyzerowanie postaci chyba nie chodzi w grę bo i tak gralibyśmy na tym samym łączu :(

pozdrawiamy

3

Sunday, 12.09.2010, 23:20

Witam ponownie.

Moja żona nie może przeżyć decyzji admina dotyczącej odblokowania tylko jednego konta ! Naszym "błędem" było lenistwo - zaczęliśmy grać sobie razem na dwóch kontach na jednym laptopie - w domu mamy jeszcze komputer stacjonarny. Brat też używa laptopa - on jednak olał już tą grę i nie zrobiło na nim wrażenia skasowanie jego konta ! Stwierdził, że udało mu się wyrwać ze szponów "pożeracza czasu" !
... a nam trochę tego brakuje - ale jak wrócimy do gry to już zdecydowanie będziemy poświęcaj jej mniej czasu a więcej sobie nawzajem :love:
Co możemy zrobić żebyśmy jako dwie osoby grali na dwóch kontach, na dwóch komputerach ale tym samym łączu ???
Już chcieliśmy założyć nowe konto ... ale to nie żadnego sensu !

Prosimy o ustosunkowanie się do naszego zapytania / prośby szanowne grono adminów ... jakąkolwiek odpowiedź !!!

Pozdrawiamy - Violla i Sebastian

4

Friday, 01.10.2010, 20:13

PROSZĘ O ODBLOKOWANIE KONTA GrandDEMON :!:

5

Saturday, 02.10.2010, 22:24

... :?: Czy admin'ka o mnie zapomniała :huh: Do kogo mam się zwrócić z prośbą o odblokowanie konta :?: :!:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 02.10.2010, 23:23

Czy Ty też korzystasz z dobrodziejstw weekendu ?
Jeśli tak to zrozum administracje każdy chce mieć wolne ...
Jeśli nie to sie musisz porządnie skupić i uświadomić to sobie ;)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Sunday, 03.10.2010, 20:40

... no to zamieniam się w "cierpliwość" :huh:

8

Monday, 04.10.2010, 20:35

ID 17072
Login Jeeparty
Postać GrandDEMON

odblokowane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Wednesday, 06.10.2010, 01:36

Dziękuję za odblokowanie konta GrandDEMON. Co z kontem Wagoneer gdzie jest wykupione Premium ? Czy możecie je wyzerować i moja żona będzie na nim grała - czy ma założyć nowe konto jeśli chce grać ??? Czy z nowy będzie nam groziło Multikonto - możemy grać na dwóch kompach ale na tej samej Neostradzie !

proszę o odpowiedź !

10

Wednesday, 06.10.2010, 19:41

Mogę odblokować konto w celu skasowania stolicy (czyli wyzerowania konta) - login i hasło zostanie zachowane, konto premium - jeżeli jest - również.

Po skasowaniu stolicy należy się ponownie na nie zalogować - po zalogowaniu pokaże się ponownie ekran wyboru głównego bohatera i będzie można zacząć grę od nowa na tym koncie.
Proszę dać znać, kiedy (dzień, godzina) - umówimy się, kiedy konto zostanie odblokowane w celu skasowania stolicy i głównego bohatera.

Jednocześnie uprzedzam - jeżeli zauważę, że gra znów odbywa się tak, że w praktyce gra 1 osoba, konta zostaną zablokowane bez możliwości odblokowania żadnego z kont.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Thursday, 07.10.2010, 17:00

Ok - reszta na PW.

12

Saturday, 09.10.2010, 22:58

Konto GrandDEMON skasowane !