Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 18.10.2010, 21:34

Kedolw, Getm, SYJON, REWANZ, loczek, Bond

ID 724
Login wlodek_90
Postać Kedolw

ID 9011
Login Getm
Postać Atlantis77

ID 9491
Login SYJON
Postać SYJON

ID 3795
Login REWANZ
Postać REWANZ

ID 11320
Login loczekpk1
Postać loczek

ID 73
Login naklikm
Postać Bond

+ 4 konta skasowane
multikonta, ban stały.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Tuesday, 19.10.2010, 00:25

Kedlow i Atlantis77 - zgłaszana gra na 1 IP, następowało jednak zasiadanie.
Konto Atlantis przejęte, nie było zgłaszane ale jest temat na forum.
oddam konto Kedlow
Powiązania z innymi zbanowanymi teraz kontami zakończyły się rzeczywiście 20 maja 2010.

Zmieniam karę na 14 dni za zasiadanie dla Atlantis77 (zasiadanie z Kedlow).
+ ban stały za multikonta z pozostałymi kontami dla konta Kedlow (ban dotyczy konta nie gracza, przypominam).

Możliwość odblokowania konta Kedlow po 30 dniach.
Możliwość odblokowania 1 z pozostałych kont po 30 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Tuesday, 19.10.2010, 07:13

przejecie

ja tez przejelem konto po innym graczu i to nie trwalo 5 miesiecy tylko kilka tygodni i nie gralem jednoczesnie na obydwuch oraz nie bylem w tym samym klanie i nie wspomagałem siebie i innych klanowiczow
Ban był i był słuszny i nie mam petensi o to
A tutaj konto przejęte w maju od tego czasu była prowadzona gra na obydwóch kontach lub więcej, jak WIEC SIE PYTAM jak to możliwe ze tylko 14 dni
TO CO SA RÓWNI I ROWNIESI
Pozdrawiam

4

Tuesday, 19.10.2010, 10:04

Ban za zasiadanie ?
A może za zasiedzenie bo jak człowiek się loguje o 8:00 rano a kończy około 24:00 a czasami dłużej,to już chyba pod zasiedzenie można podciągnąć.
Tak właśnie wyglądała nasza gra czyli moja (Bond),Kedolf i Atlantis pozostałych zbanowanych w tym temacie nie znam i nic mnie z nimi nie łączy .
Z Kedolf i Atlantis jesteśmy razem w jednym klanie przesiadujemy razem całymi dniami na SKYPE każdy z klanu moze to potwierdzić ze nie jesteśmy jedną osobą tylko trzema fizycznymi osobami.
Ale skoro już doszło do zablokowania tych kont to śmiem prosić o odblokowanie konta Bond po 30 dniach chociaż upraszał bym o łagodniejszy wymiar kary,gdyż nie widzę tu żadnej swojej winy.

5

Tuesday, 19.10.2010, 10:34

Ale skoro już doszło do zablokowania tych kont to śmiem prosić o
odblokowanie konta Bond po 30 dniach chociaż upraszał bym o łagodniejszy
wymiar kary,gdyż nie widzę tu żadnej swojej winy.
Pozwole dodac swoje pare groszy gdyz mnie to smieszy:)Nie widze tu swojej winy... Wchodzili na rozne konta nie tylko swoje i zapewne se ochronki robili i surke dawali znajac ich:)

6

Tuesday, 19.10.2010, 16:35

multikonta

To może Pani Thorga wyjaśni wszystkim jak zrekompensuje innym uczciwym graczom utratę wiosek i nieuczciwa konkurencję jaką jest klan Spartan skąd pochodzi połowa zablokowanych ludzi. To ciekawe że dotąd nikt z nich nie był aż tak aktywny jak w momencie zablokowania kont.
Moim zdaniem na t2 gra i tak mało osób ale dzięki takiej polityce będzie ich jeszcze mnie.
Nie wiem tez po co hasło w stylu "ban stały" jeśli po chwili kara za multikonto wynosi zaledwie 2 tygodnie

7

Tuesday, 19.10.2010, 18:16

@naklikm

Cytat

Ale skoro już doszło do zablokowania tych kont to śmiem prosić o odblokowanie konta Bond po 30 dniach chociaż upraszał bym o łagodniejszy wymiar kary,gdyż nie widzę tu żadnej swojej winy.

Cytat

Możliwość odblokowania 1 z pozostałych kont po 30 dniach.


Dla reszty nie związanych z tematem ostrzeżenia za spam.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Wednesday, 20.10.2010, 07:22

Proszę o równe traktowanie wszystkich uczestników gry.

Atlantis77 wykorzystywał te konta do ataków na jedna osobe np gdy jeden atak nei wyszedl i wg mnie ma za niska karę i z tego co tu widze to dojdzie do tego ze odblokujecie mu polowe kont spowrotem.
jeśli admin nie wierzy niech sprawdzi w logach najpierw zaatakował mnie z konta Atlantis77 a gdy został rozbity momentalnie chwile poźniej poszedl atak z konta Kedolw a później bodajże z konta Bond.

Jak traktowac to wszytskich na równi jeśli mu zwracać to jedno konto. Oczywiście decyzja zależy od admina ale osoby grające na jednym koncie napewno czują sie pokrzywdzone jeśli jednak to nie robi wrażenia na obsłudze to ta gra traci sens.Chyba że są tu jacyś uprzywilejowani ludzie a reszta stanowi tło.

pozdrawiam

9

Wednesday, 20.10.2010, 09:40

Powiązania z innymi zbanowanymi teraz kontami zakończyły się rzeczywiście 20 maja 2010.

co autorka ma na myśli?
mogę też potwierdzić że przed oblegiem na mnie:http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=aa834f7284
szły ataki od Bonta i innych:
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3b8763da26

zakończona powiązania na zasadzie różne adresy ip czy jak bo nie kumam czaczy....
nagle ktoś inny na nich zaczął grać? od maja? kto.. jak?..
tak po prostu od maja 4 konta przestały się logować z tego samego IP i już?.... trochę dziwne jak dla mnie

10

Wednesday, 20.10.2010, 09:42

czemu nie mozna edytować wiadomości?
BOND nie bont;]

11

Wednesday, 20.10.2010, 09:56

Jak na mnie zakładałeś oblężenie w kwietniu to RazorBlades też puścił atak tuż przed oblężeniem. To analogicznie myśląc też trzeba Was posądzić o multikonta...
Może nie przesadzajmy z mnożeniem takich domysłów, bo zaraz pół serwera trzeba będzie zgłaszać do skarg.

12

Wednesday, 20.10.2010, 12:29

Witam sojuszników jak i wrogów


Miałam się nie odzywać jednak w zaistniałej sytuacji muszę.


Atlantis77 jest od początku jego istnienia własnością jednej i tej samej osoby i jedna żywa osoba na nim gra.


19 maja 2010 roku na forum w dziele pojawia się ogłoszenie zamieszczone przez forumowicza ghandii1979 o chęci oddania konta Kedolw http://forum.czaswojny.interia.pl/index.php?page=Thread&threadID=4225


Do forumowicza ghandii1979 zgłasza się gracz Atlantis77 i dostaje od niego konto Kedolw. Forumowicz ghandii1979 podaje na forum informację komu przekazał konto jednak robi to w sposób który zarówno Administrację jak i innych graczy wprowadza w błąd.


Gracz Atlantis77 przekazuje konto mnie i od dnia 20 maja stałam się jego właścicielką. Jednocześnie gracz Atlantis77 zgłasza do Administratora grę z 1 IP na kontach Atlantis77 i Kedolw, ponieważ współdzielimy łącze.


Biorąc konto Kedolw gracz Atlantis 77 nie znał jego przeszłości. Naszym błędem było na pewno to że nie zgłosiliśmy prośby o sprawdzenie tego konta zaraz po przejęciu go do Administratora. Jednak na błędach się człowiek uczy i za błędy płaci – w tym przypadku przyjmując Bana na 30 dni na Konto Kedolw.


Tutaj chciałam zwrócić uwagę, że forumowicz ghandii1979 18 lipca 2010 roku zamieszcza kolejny temat na forum, w którym oddaje kolejne konto

http://forum.czaswojny.interia.pl/index.php?page=Thread&threadID=4343

w tym przypadku jednak na forum nie zostaje podana nazwa konta a jedynie jego pozycja w rankingu, nie pojawia się także informacja czy konto ktoś przejął.

Skoro forumowicz ghandii1979 oddaje jedno konto, za jakiś czas kolejne to powstaje pytanie czymoże ma jeszcze kilka kont ?? czy może na nich w tej chwili gra, a może są to właśnie te zbanowane konta ??


Wracając teraz do konta Kedolw bo ono dostało Bana za multikonto. Jak napisała Pani Thorga 20 maja skończyły się powiązania konta Kedolw z innymi zbanowanymi kontami. Regulamin jest dla wszystkich taki sam, tak więc złożyłam wyjaśnienia do Administracji i przyjęłam dla konta Kedolw 30 dniowego Bana.


Atlantis77 nie dostał Bana za multikonta tylko za zasiadanie, wiec może szanowni gracze przestaną mu przypisywać niewiarygodną ilość kont na których wg Was grał. Chyba musiałby być Cyborgiem i nie mieć innego zajęcia.


Grając a z i IP ale nie na 1 komputerze, logując się często o podobnych godzinach, zostało to uznane przez Administrację za zasiadanie i tylko tę kwestię na przyszłość z Administracją będziemy sobie wyjaśniać.


Kolega Matik poruszył również sprawę atakowania 1 gracza przez innych graczy w tym samym czasie.
Czy kolega uważa, że inni gracze taknie robią ??
Wg tego co piszesz to każdy gracz którego jednocześnie atakuje więcej niż 1 osoba powinien na forum zgłaszać multikonto.
Wg tego co piszesz również każdy gracz który jest zaatakowany i od razu jest na niego założone oblężenie powinien zgłaszać na forum multikonto.


A jak wyjaśnić sytuację, kiedy gracz X nie loguje się od wczoraj, puszczam na niego atak i kilka minut później jest już zalogowany ??


Chyba wszyscy już trochę za daleko się zapędziliście w domysłach i wzajemnych oskarżeniach.



Szanowni Gracze sojusznicy i wrogowie zastanówcie się nad sobą, zanim dalej będziecie obrażać i wydawać wyroki na innych .

Czy Wy wszyscy jesteście tacy czyści jak łza ?


No rozpisałam się trochę, mam nadzieję że wszystkim udało się dojść do końca mojej wypowiedzi.


Konkluzja jest taka:


Na kontach Atlantis77 i Kedolw grają dwie różne żywe osoby odmiennej płci. Jedyną rzeczą którą łączy te konta ze sobą jest gra z 1 IP (ale nie 1 komputera) a fakt ten był zgłoszony Administracji.



Pozdrawiam

13

Wednesday, 20.10.2010, 12:39

atlantis77 i Kedolw

Proszę raz jeszcze żebyście pomogli wyjaśnić, jaki macie związek z kontem Rewanza? Skoro zostało zbanowane razem z waszymi to ktoś musiał się logować na to konto z waszego IP.

14

Wednesday, 20.10.2010, 13:51

Ja to widze tak :
w kwietniu pojawia sie na forum post oddam konto
oddam konto

to konto prawdopodobnie dostaje gość o nicku z forum ghandi1979 a zarazem posiadacz konta w grze Kedolf a skąd wiem ,bo ten sam gostek o nicku ghandi1979 po miesiącu (prawdopodobnie grania na 2 kontach) daje na forum znowu ogłoszenie :

oddam konto Kedlow
to konto przejmuje Atlanitis dla kogoś z kim gra z 1IP

a nasz pan ghadi1979 w lipcu oddaje konto z 4 epoki z 75 miejsca

Koniec gry

czyżby to było nasze znajome konto Rewanza ?

może Spiryt bedzie wiedział bo był tym oddaniem zainteresowany (jak widac w tym poście)? czyżby chciał grać na 1 IP ?

wnioskując : pan ghandi1979 grał na 2 kontach za co jest obciążony obecny posiadacz konta Kedolf

15

Wednesday, 20.10.2010, 14:25

Dzięki naklikm, znacząco rozjaśniłeś sprawę.

Refleksja jaka mi się nasuwa w tym momencie brzmi, że operatorzy naszej gry, lubią się trochę zdrzemnąć. Myślałem, że jak łamiesz regulamin to w najbliższym czasie za to bekniesz, no góra po miesiącu. Tymczasem, w połowie października wysypują się kary za przewinienia, które miały miejsce grubo przed wakacjami. w tym czasie gracze odchodzą, gracze przychodzą i robi się bałagan.

16

Wednesday, 20.10.2010, 17:13

Cytat

Powiązania z innymi zbanowanymi teraz kontami zakończyły się rzeczywiście 20 maja 2010.
co autorka ma na myśli?


Że 19 maja konto Kedolw zostało przejęte przez inną osobę i od tamtego czasu następowało tylko zasiadanie pomiędzy kontami Kedolw i Atlantis77.
Na koncie Atlantis77 było TYLKO zasiadanie z Kedolw.

Przyznane ostrzeżenia dla osób nie związanych z tematem, temat zamykam.
Zainteresowane osoby po 30 dniach od bana proszę o kontakt na PW.
Ban 14-dniowy zostanie zdjęty automatycznie.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

17

Wednesday, 20.10.2010, 17:49

Do multikont:

ID 9491
Login SYJON
Postać SYJON

ID 3795
Login REWANZ
Postać REWANZ

ID 11320
Login loczekpk1
Postać loczek

ID 73
Login naklikm
Postać Bond

+
ID 7679
Login bolaks
Postać bolaks

ID 20458
Login fakir
Postać fakiro

ID 19024
Login eldat
Postać eldat


+ 4 konta skasowane
multikonta, ban stały.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

18

Saturday, 20.11.2010, 11:45

ID 724
Login wlodek_90
Postać Kedolw

Odblokowane.

ID 73
Login naklikm
Postać Bond

Odblokowane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (20.11.2010, 11:53)


19

Monday, 29.11.2010, 20:57

Po ponownym rozpatrzeniu sprawy, zmiana kwalifikacji czynu z multikonta na notoryczne zasiadanie.

ID 7679
Login bolaks
Postać bolaks

Konto odblokowane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny