Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Wednesday, 20.10.2010, 12:56

Właśnie czytaj dobrze za zasiadanie hiena dostał 14 dni gdzie graja dwie osoby
a z drogiej strony Antlantis za POSIADANIE 6 kont dostał tez 14 dni i twierdzi ze siedzi z "kolego" od 8 rano do 24 wieczorem na jednym kompie w jednym pokoju 7 dni w tygodniu razem planują ataki maja do dyspozycji XX armi żeby wyczaić innych graczy to przepraszam bardzo jak to nazwać ??
Bo ja mniemam pojęcia
Drogi panie nikon o siedzeniu razem cały dzień przed kompem pisałem ja(Bond) ,a nie Atlantis ,ale nie było wzmianki ze przed jednym .
Siedzimy razem na skype jezeli wiesz co to jest.
Nie gram z nimi na jednym komputerze i wiem doskonale o tym ze Atlantis i Kedolf tez nie grają na jednym,grają z jednego IP który to fakt zgłosili.
Nie wiem w jaki sposób powiązano mnie z nimi napewno nie jedno IP ani ten sam komputer .Podejrzewam ze porównano godziny logowań.
Ale jak każdy wie że co 2 godziny (pewny nie jestem)10 minut po pełnej godzinie następuje restart serwera i jeżeli wykona się w tym momencie jakiś ruch następuje wylogowanie ,więc nalezy sie za chwile zalogować ponownie stąd mogą być ponowne logowania.

22

Wednesday, 20.10.2010, 13:05

gra na jednym IP nie jest równa grze z jednego miejsca( jednego komputera)?? bo takie tłumaczenia sa troche dziwne gramy razem caly dzien z jednego IP ale nie gramy razem
jeśli bylibyście w porządku to po przejęciu konta i zgłoszeniu go jak twierdzicie ze zrobiliście, to gra jeszcze w jednym klanie i w tych samych godzinach i i twierdzić ze nie ma problemu
I tylko zwalać wine na innych graczy ze raczyli się odezwać oraz bledy systemu z tego wychodzi ze wy jesteście swieci a cala reszta zła.
I milo ze wreszcie poznaliśmy twój nick z gry
Pozdrawiam i życzę milego popoludnia wszystkim

23

Wednesday, 20.10.2010, 13:08

Nikon mój nick w grze nie ma żadnego znaczenia i będe pisał pod takim pod jakim będe chciał.

Niestety przeczytałem te wasze wypociny i dalej nie wiem skąd pomysł, że Atlantis ma 6 kont?

24

Wednesday, 20.10.2010, 15:17

odpowiem po twojemu : z twoich wypocin

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Wednesday, 20.10.2010, 15:46

Ja zacznę może w ten sposób:
Hiena wstydziłbyś się własnej ortografii, zrozumiałbym Cię, gdyby podczas pisania postu czy innych wiadomości nie podkreślaliby Ci błędów, lecz dla Twojej wygody jest to robione.
Zakończmy temat Atlantisa, iż ma 6 kont, ponieważ koleżanka Keldow w osobnym temacie naprawdę wyczerpała temat.
Reasumując jakoby komuś się nie chciało przeczytać tamtego postu bo "za długi" Atlantis dostał bana(na :P) za zasiadanie (14 dni, Hiena również, więc o co chodzi ?), dalej Keldow dostała bana (30 dni) za powiązania z innymi kontami, które zostały utworzone przez poprzedniego właściciela, a z pozostałych 4 kont jest 1 do odblokowania po 30 dniach.
Co do wymiaru kary zasiadania dla Hieny osobiście uważam, że takowa została przyznana, gdyż wiktor (osoba z Hieną zasiadająca) popełniła to wykroczenie kolejny raz.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

26

Wednesday, 20.10.2010, 16:03

czyli ebo to tylko zasiadanie a zakładanie sobie samemu z nich ochronek to oki chyle czoła przed tobą

Nadawca:



XXXXXXXXXX







Tytuł wiadomości: Re: czesc



Data wysłania: 2010-10-20 14:00:10



















niewiem wiem napewno ze atlantis wchodzil na konto syjona i rewanza i zakladal







ochroonki bo nde tez wchodzil na rewanza czasami

27

Wednesday, 20.10.2010, 16:20

Hiena
Co Ty teraz pokazałeś że ktoś ci w grze napisał pokaż całą wiadomość kto wysłał bo takie coś to można łatwo zrobić

28

Wednesday, 20.10.2010, 16:45

To już naprawdę robi się żenujące. Na siłę doszukujecie się stronniczości adminów. Zostały wymierzone takie same kary za takie same wykroczenia, więc nie wiem o co się jeszcze tak gardłujecie. Próbujecie zrobić z siebie męczenników? Zajmijcie się grą, a nie szukaniem spisków.

29

Wednesday, 20.10.2010, 16:46

Piti ja napisałem, że Atlantos ma 6 kont? Możesz mi pokazać, w którym miejscu?

30

Wednesday, 20.10.2010, 17:06

wiadomosc jest orginalna i mam ja

kolego bolaks wiadomosc mam orginalna w razie potezeby moge ja udostepnic Thorge

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Wednesday, 20.10.2010, 17:11

Jeżeli zainteresowani chcę porozmawiać to PW do siebie albo do Thorgi.

Temat zamykam bo jak widzę podgrzewanie atmosfery wychodzi wam lepiej niż konkretny dialog.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

32

Saturday, 20.11.2010, 11:50

ID 6548
Login Hose
Postać Spiryt

odblokowane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny