Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 20.10.2010, 18:12

multikonto

Proszę o sprawdzenie konta Luki War, podejrzenie o multikonto

2

Wednesday, 20.10.2010, 18:32

halo

A z którym kontem jestem podejrzewany o granie

Bo to jest szczyt wszystkiego prosze o konkrety

Nie ludzie to jakas warjacja

Pozdrawiam

3

Wednesday, 20.10.2010, 21:02

ja myśle ż sprawy graczy co nie podaja swojego nick

z gry nie powinny być brane pod uwagę brak im odwagi albo maja już bany i szukają dziury w całym to moim zdaniem tchórze ukrywający się za nie swoim nick i może nawet nie mający nic wspólnego z gra choć w to wątpie

4

Wednesday, 20.10.2010, 21:14

Witam

Mam pytanie
Na jakiej podstawie sa te pomówienia krótko piszac zniewazenia tak brzmi to w polskim prawi karnym

chce aby osoba ktora mnie pomówiła przedstawiła jakis dowód

czyli konto na którym gram jeszcze i prosze operatora o dane tej osoby dlatego ze wystopiło to na forum a

ja nie jestem jakis gowniarz ktorego mozna tak traktowac i czemu ta weryfikacja tak długo trwa

Pozdrawiam

Łukasz

5

Wednesday, 20.10.2010, 21:19

Czysto.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Wednesday, 20.10.2010, 21:33

Dziekuje operatorowi

Jezeli zas chodzi o takie rozgrywki dziwne to bardzo bym prosił o bana dla osoby która mnie oskarzyła bez wskazania winy

prosbe swą motywuje tym ze zrobił to z premedytacja mozna powiedziec hurtem

nastepnym razem kazdy osobnik jemu podobny zastanowi sie na przyczyna swojego postepowania

tak nie moze byc zeby gracze byli bez podstawnie oskarzani dla zabawy

tu graja rózni ludzie o róznej wrazliwosci

Pozdrawiam i bardzo prosze o spełnienie mojej prosby

Podobne wątki