You are not logged in.

PROPOZYCJA Ekspedycje klanowe

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, October 25th 2010, 8:44am

Ekspedycje klanowe

Mam taką propozycję odnośnie ekspedycji, mianowicie chodzi o możliwość skrócenia czasu ekspedycji kosztem np. pkt. reputacji.

O co chodzi, a oto, iż wiadomo że w większości przypadków nie wybieramy się na wyższe poziomy sami, zanim założymy pytamy w klanie kto by z nami poszedł.
Więc z reguły przed założeniem wiemy już kto pójdzie i mamy gotowy skład więc czekanie 4h na dołączenie kogoś jest bezsensowne.
Zdarza się też czasami, że mając kogoś kto mógłby dołączyć ten ktoś odmawia bo np. za 3h wychodzi i nie będzie go do wieczora... a nie chce zostawiać samego herosa bo to łakomy kąsek dla wrogów :) i z ekspedycji nici.

Dlatego tutaj wysuwam propozycje skrócenia czasu ekspedycji do maksimum 1h, wyglądałoby to tak, że możemy skracać o jedną godzinę kosztem np. 10 pkt. reputacji (max 3h.)
To byłaby tylko możliwość nic by się innego w ekspedycji nie zmieniło.

Oczywiście te 10 pkt. jest tylko propozycją - można by dać więcej.

Mam nadzieję, że się dość jasno wyraziłem.

Dziękuję i pozdrawiam :)

Villentr

Trainee

Posts: 168

Location: Łódź

  • Send private message

2

Monday, October 25th 2010, 10:44am

Ja akurat jetem przeciw temu ... a nawet bym wydłużył. Co z tego ze jest ustalony skład, jak na wyższe lokacje idzie 8-10 osob i to konkretnymi herosami, a zebrać wszystkich o danej godzinie jest problem. Większość armii i herosów jest w ciągłym ruchu i nieraz przemarsze trwają kilka godzin.
Na niskich lokacjach to możesz sie dogadywać co do minuty nawet ale wierz mi ze tak juz od 4-tej lokacji (a nawet i połowie 3-ciej) możesz o tym zapomnieć. Nieraz mi się zdarzyło że przez jedna osobę przesuwałem ekspe w ostatniej chwili o godzine czy dwie bo miała hero w trasie i by nie wyrobiła sę z dołączeniem.

jerzys

Unregistered

3

Monday, October 25th 2010, 10:52am

Wydaje mi się że 4 h jest dobre i nic bym nie zmieniał.
Przedłużenie czasu byłoby "prosimowe" - idealne dla osób które logują się raz dziennie ;)

Za to inna propozycja:
możliwość wykupywania dodatkowych ekspedycji za wysoką cenę w punktach reputacji - "poza kolejką"

cena takiej ekspedycji poza kolejnością mogłaby wynosić np. 5x więcej niż normalnie albo za start ryczałt 100xpoziom ekspedycji

można by dawać na licytację "extra ekspedycję" i sprzedawać ją za PH albo za PR (punkty reputacji)

niektórzy gracze mają po 10k punktów reputacji i wypada dać im szanse pozbycia się tego ...
Na pewno rozruszałoby to grę :)

4

Monday, October 25th 2010, 10:57am

Villentr - ja nie napisałem żeby ją skrócić do godziny tylko żeby był taki "przycisk" który umożliwiałby skrócenie czasu ekspedycji kosztem pkt. reputacji, i skoro piszesz, że byś ją wydłużył to w drugą stronę też mogłoby to działać

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

5

Monday, October 25th 2010, 11:24am

Heh pomysł jerzysa słuszny. Daje bonus dobrym graczom. I epokom powyżej 4:D (tak na marginesie repki też mi nie ubywa)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Villentr

Trainee

Posts: 168

Location: Łódź

  • Send private message

6

Monday, October 25th 2010, 1:58pm

No w końcu jerzys zaczyna mądrze gadać, jak widać odcięcie dobrze mu robi (przedłużyć mu bana to może jeszcze coś wymyśli) :P:P
W sumie na BW jest opcja wskrzeszenia moba czyli możliwość wciśnięcia sie na ekspe poza kolejką wiec i tu można by coś takiego zrobić.

ok Nuk jasne, za dodatkowa opłatą może być

jerzys

Unregistered

7

Monday, October 25th 2010, 2:03pm

Wy nie wiecie co taki 3 dniowy ban dla mnie znaczy. Tylko dzisiaj od rana z 8 razy próbowałem się zalogować na TE zapominając o tym ... :((

oj, przyda się wypoczynek

Villentr

Trainee

Posts: 168

Location: Łódź

  • Send private message

8

Monday, October 25th 2010, 4:43pm

to nie siedz przy kompie
umow sie z kumplami do kanjpki na browarka jak dobrze zaszalejesz to bedxiesz mial kolejny dzien wyciety z zyciorysu .... i ci bana szybciej uplynie :P

jerzys

Unregistered

9

Monday, October 25th 2010, 4:52pm

ja mam jeszcze pracę i dom i żone i dzieciaki i psa ...

spokojnie, dam rade ;)

10

Monday, October 25th 2010, 9:45pm

Quoted

Wy nie wiecie co taki 3 dniowy ban dla mnie znaczy. Tylko dzisiaj od rana z 8 razy próbowałem się zalogować na TE zapominając o tym ... :((
Pewnie za każdym razem na inne konto :D



a żeby nie było warna za spam, to zgadzam się że te 4h jest dobre a o niebo lepiej niż było wcześniej.

11

Tuesday, October 26th 2010, 7:25am

Zgadzam się w 100% że jest o niebo lepsze niż to co było wcześniej ale gdyby istniała możliwość skracania/wydłużania ekspedycji byłoby jeszcze lepiej :)

Similar threads